Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hülye, hogy nem bírom befogni a számat?

Figyelt kérdés
Ha a férjem részeg(gyakran)és nem szólok hozzá,legfeljebb lek@rváz és belém köt,ha nem szólok vissza abba hagyja.De ha nem bírom tovább és bármit szólok összever.Nem pofon hanem ököllel, lábbal rugdos erőből ahol ér.Törés orr feldagadás monokli.Szemenköpése a legmegalázóbb.Ordít a gyerekekkel,ők pedig félelmükben ordítanak.Ha józan és nem szólok hozzá elég normális,ha próbálom a piát megbeszélni vele fenyegetőzni kezd de nem üt meg.
2009. szept. 19. 12:53
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
95%

[link]

De csak akkor tudnak segíteni, ha Te is akarod........... Ha Te is tartod magad annyira, hogy rájössz, nem ezt érdemled.

2009. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből neked az jön le, hogy bármire is tartja magát? még ő akarja befogni a száját.

Önző dög nő vagy te, a gyerekeidre legalább gondolhatnál, hogy ne ebben nőjenek fel.

2009. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Milyen anya vagy te,milyen szülők vagytok ti?Hogy hagyhatod,hogy a gyerekeid ebben nőjenek fel?Egyáltalán miért szültél egy ilyen alaknak?Vagy ha azóta változott meg miért nem hagyod el?

A saját életeteket tönkre tehetitek,de ahhoz nincs jogotok,hogy a gyerekeitekkel ezt tegyétek.

Vess ennek a fajta életnek véget,jobb lesz nektek a férjed nélkül!

2009. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülye vagy! De nem azért, hanem mert még mindig ezzel az állattal vagy.
2009. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te vagy a hülye. De azért, mert nem hagytad el mindjárt a legelső pofon után.
2009. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Én fognám a gyerekeket és megszöknék.
2009. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért vagy hülye, mert nem tudsz csendben maradni, hanem azért, mert még mindig vele vagy.
2009. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
94%
Én ha nő lennék és lenne egy férjem, és kb ugyanilyen gondolkodású ember lennék, elkezdenék edzeni, aztán mikor részeg és elkezdene verni, jól móresre tanítanám, nehogymár ütögesse a nőt
2009. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyike vagyok a válaszadók közül

Azért érdekelne mit szol a kérdező a sok válaszhoz, miért nem ir kommentet?

Remélem kérdező látod a válaszok lényegét, és irj hogy mire jutottál.

2009. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy tényleg én vagyok a hülye,de eddig úgy gondoltam,hogy ha nem szólok,nem kötekszem és akkor ő békén hagy, akkor én vagyok a hibás,hogy tudom kapni fogok mégis jár a szám.
2009. szept. 19. 19:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!