Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelt lányom azt hiszem a...

A nevelt lányom azt hiszem a saját neméhez vonzódik, elmondjam az apjának vagy tartsam a számat?

Figyelt kérdés

A férjem exfelesége lelépett egy másik férfival 6 éve, azóta a férjem neveli a lányát. Nagyon jól kijövünk, gyakran olyanokat elmond nekem, amiket az apjának nem, gondolom a 10 év korkülönbség miatt, ami köztünk van. A fiúkról eddig nem beszélt soha, vagyis azt mondta "hülyék". Eléggé fiús, de nem gyanakodtam semmire, egészen addig, amíg nem láttam egy lánnyal csókolózni, meg ölelkezni a házunkhoz közeli parkban. Ledöbbentem nagyon, szemmel láthatóan egy lány volt és ők nem láttak engem, de én tisztán láttam, meg rögtön felismertem a pulcsijáról. Erre hetekig nem akartam rákérdezni, mert nem tudtam, hogyan tegyem, aztán beszélgettünk egyik este, kérdezgettem a fiúkról, de csak annyit mondott, hogy nem érdekli a dolog, váltsunk témát. Ez már egyértelmű, nem? Akármi is lesz, én ugyanúgy szeretni fogom, de félek, hogyha az apja megtudja, hogy én tudom, akkor megöl. Ő nem olyan liberális, mint én. Szerintetek mit tegyek? Az apjának ne mondjak semmit, ne is célozzak rá, hogy beszélgessen vele?

27/N


2011. máj. 7. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

sztem tarts a szád, ez maradjon a kettőtök titka:P

oylan csajos dolog tudod :D

ha elmondod a faterjának, lehet megutál, és többet semmit nem mond neked....

így pedig a valamiylen szinten a barátnője lehetsz, akiben bízik, és később, ha valóban olyan dolgot mond el amit az apjának nem, de nagyon fontos, akkor segíthetsz neki

szóval ez legyen a kettőtök titka, majd ő beszél róla, illetve ha hazaállít egyszer valakivel (csajjal akár), hogy nah ő a párpm kiderül a dolog, és nem kell feltételezni.

az is lehet hogy tévesen itéled meg a helyzetet, ill ha elmondanád a faterjának, letagadná, és teveled nem beszélne, plusz az élettársad (vagy férjed) is kérdőre vonna...

szal legyen ez a ti kis titkotok :P

2011. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ha legközelebb beszélgetsz a fiukról és elterlei a szót akkor mond neki viccesen hogy csak nem a lányok?

amugy én se örülnék ha a lányom (majd ha lesz ) vagy a fiam a saját neméhez vonzódjon akkor magam rossz apának tekinteném és nemtudom mi lenne a gyerekkel

2011. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért nehéz dolog, mert ugye a nevelt lányod nem tudja, hogy tudod, ezért nem is fog beszélni, ha esetleg valami gondja van, vagy kérdése. Lehet, hogy előbb a lánnyal kellene elbeszélgetned, hogy mennyire komoly a dolog, és vannak-e esetleg olyan dolgok, amiket szívesen megbeszélne. Ha már látod, hogy komolyan gondolja és nem valami tinis fellángolás, akkor szerintem segíts neki abban, hogy legyen elég ereje elmondani az apjának. Mindenképpen az lenne a jó, ha a lány saját maga mondaná el, mert akkor nem lenne olyan nagy balhé, ha Te mondod el szerintem mindenképpen vesztes vagy egyik oldalról. Az apánál, mert miért nem szóltál előbb, ha már tudtad, a lánynál, mert elmondtad, és nem szóltál neki előtte. Ha előtte megbeszéled a lánnyal van esély, hogy ne legyen olyan nagy balhé. De nem irigyellek!! Nehéz ügy!
2011. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Először mindenképp a lánnyal beszéld meg a dolgot, hogy tudsz róla. Mondd el neki, hogy ugyanúgy szereted és mellette állsz. Aztán beszéld rá, hogy mondja el az édesapjának!

Én a helyedben semmiképp nem mondanám el!

2011. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is legyen a kettőtök titka.Bár ha nem látott akkor csak a tied.És ne is tereld a témát és ne is célozgass szerintem.Ha bízik benned egyszer majd elmondja.

Ha a kettőtök titka és megtudja az apukája akkor lehet hogy mindkettőtöket megutál.Ha megtudja,hogy te tudtad és nem mondtad el akkor téged utál meg.Szóval nem jöhetsz ki jól belőle így ahogy elnézem.A legjobb ha próbálod elfelejteni azt amit láttál.

2011. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha legközelebb ilyet látsz sétálj tovább és ne szólj bele más életébe. ha a lányokat szereti majd elmondja ha úgy érzi. ha elmondod akkor szemét vagy.
2011. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A lány apja előtt szerintem tartsd a szád. És a lánynak se mondd el csak majd idővel. Ha érezteted vele, hogy fontos neked és, hogy benned megbízhat akkor hozd fel a témát. Mert magától úgy sem fogja elmondani. Óvatosan célozz rá. Mondd el neki hogy láttad..És az első gondolata biztosan az lesz, hogy elmondod az apjának vagy te elítéled ezt. Azzal kezd mindenképp, hogy előtted ne szégyellje és te megérted őt. Biztosítsd róla, hogy tőled az apja nem tudja meg. Egyszer úgy is erőt kell vennie magán és elmondani az apjának..
2011. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor ne is hozzam fel ezt, mintha nem láttam volna semmit? Lehet, hogy tényleg ez lenne a legjobb megoldás, csak nehéz túltennem magam rajta. Nem akarok neki fájdalmat okozni, elég sokat csalódott már így is, és az apjával nem tud megbeszélni mindent.
2011. máj. 7. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!