Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált férfiak! Titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfiak! Titeket is kifosztott az asszony?

Figyelt kérdés

Mert engem igen!

Otthagytam neki lakást bútort, mindent, a 16 éves fordon kívül. Most még fizethetem a hatalmas gyerektartást, de albérletre már nem futja.

Mi a fityfenét csináljak?



2012. okt. 7. 05:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "Talán, még mindig" a te neveden van a lakás?


Először is állj a sarkadra, amíg nem késő!

A legjobb, ha fogsz egy ügyvédet. Ha nincs rá pénzed, keress egy olyant, aki jutalékért csinálja!

Ne azt nézd, hogy a gyerekeidtől veszed el, mert ez hülyeség, a gyerekeidnek semmi sem fog maradni mire felnőnek, mert az asszony a nyakára hág.

Add be a vagyonközösség megosztás iránti kereseted a bíróságra, és sorolj fel benne MINDENT! Az utolsó darab közös holmiig, ami a lakásban maradt az asszonynál, kivéve a személyes holmijait. Ennek mind kérd a fele elleneértékét.

Aztán kérdd a lakáshasználati jog ellenértékét és a kérj többlethasználati díjat, mert ő lakik abban a lakásban, ami a tied is. Bizonyítsd be, hogy neked nem önként kellett távoznod, hanem kényszerből mentél el. Ne aggódj a nők is ezt teszik, csak ők durvább módszerekhez nyúlnak, nekik ott van a kezükben a hamisan behazudott családon belüli erőszak trükkje. Találj ki valamit, hogy te maradni akartál, de a barátjával elmenekültek és fenyegetve érezted magad, ezért kellett elköltöznöd. Ez nagyon fontos, ne hagyd magad róla lebeszélni.

Légy férfi, legalább most, ha már eddig nem voltál.

Ne hagyd magad rászedni, mert ezek a nők minden trükkre képesek. Csak nézz körül a férfihang nevű oldalon, és rádöbbensz a valóságra.

Persze el is menekülhetsz a problémák elő, de akkor ne gyere ide sírva, hogy hajléktalan lettél.

2012. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
30%

Sajnáljuk szegény férfiakat, de most komolyan. A kisfiam apjával mikor különmentünk, itt hagyott egy svájci frankos hitellel. Persze ő könnyen lemondott a fél lakásról amibe én fektettem, bele pénzt. A gyerek akkor kell neki, ha épp nincs aktuális nője és unatkozik,meg azért, hogy verje a nyálát, az én Fiam.Gyerektartást 15000 ft-ot fizet. Tényleg hatalmas összeg. Biztos nehéz kifizetni anyuciék eltartják.Múltkor mondtam neki, hogy ágyhoz vagyok kötve vigye el a gyereket segítsen (gipsz) nem az ő gondja. Nap mint nap a gyerekért gürcölök! Agyalok ki vigye hozza óvodából, ő meg kéthetente idejön és mindenben ellenem beszél a gyereknek.Komolyan a gyerekem olyan mint egy "agymosott" mikor hazajön. Teljesen ki van fordulva magából. Az összes szabályt felrúgja, amit én nagy nehezen elérek a gyereknél Teljesen ki vagyok idegileg és nem tudok ellene semmit tenni. Én már tudod ott tartok, hogy meg mondtam neki, ha ő ennyire okos meg jó apa, mint amire tartja magát, LEHET BIZONYÍTANI!! Vigye el a gyereket pár hónapra lakjon nála! Fizetem a gyerektartást és kéthetente elmegyek én is érte, aztán majd meglátjuk mit tud..... Gondolom nem kell mondanom mit válaszolt a görény!!! Az én gondom, oldjam meg és jót nevetett!Élvezi, a helyzetet, mert tudja a gyerekért mindent megteszek, de már a teljesítőképességem maximumán vagyok!!!!

Szégyenlem magam, hogy ennek az embernek gyereket szültem. És akkor most sajnáljuk kicsit az én gyerekem apját is....

2012. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

off

utolsó,sajnálom,hogy ilyen trauma ért ,erről nem minden férfi tehet,nem is veszem magamra,lehetne itt sok példaháborút vívni,ebbe se megyek bele ,kérlek te se tedd ,lehet a kérdező tényleg jóhiszeműen ment bele és tényleg bajban van.

2012. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
58%
Elnézést, de kitört belőlem,mert szerintem igencsak általánosítva volt a dolog az összes nőre, milyen görények! Én is most próbálok másodjára talpra állni, de a gyerekemmel nem éltem vissza, csak próbálnám normálisan nevelni, mert azt szeretn.. mindegy bocsi.
2012. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
16:42 Ennek mi köze a kérdéshez? Ha bajod van az exférjeddel, akkor sírj máshol, de ezzel a kérdezőnek nem igazán fogsz segíteni a problémájában. De talán ha a pénzéhes, a férfiakat mindenből kiforgató nőtársaid észheztérítenéd, akkor nem általánosítanának annyian és a kívételről is más lenne a vélemény.
2012. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezővé kéne tenni a házassági szerződést. (Így nem sértődhetne meg egyik fél sem) Hány hajléktalan (főként férfi) kerülne vissza a jogos tulajdonába, lakásába.
2012. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

20-as voltam. Bocsánat, ha részemről is általánosításnak tűnt a dolog, én is nő vagyok, eszem ágában sincs leszólni a többieket, csak nálunk ez a tapasztalat. Szüleim is elváltak, ott viszont anyukám teljesen normálisan kezelte a helyzetet, nem uszított apu ellen, inkább fordítva történt, de anyukám akkor sem állt bosszút. Sajnálom azt, akit kifoszt a volt párja, és a gyereken áll bosszút, legyen az nő vagy férfi.

Off: a házassági szerződés szerintem is teljesen rendben van, főleg a mai világban, ahol a nőnek és a férfinak is ugyanúgy lehet már tulajdona, jó keresete. Nálunk biztos lesz.

2012. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Na hát én neveltem gyereket egyedül, férfi létemre.

Szeremcsémre nálam fel sem merült, ki megy el, mert a családom jelentősen hozzájárult a fészkünk megteremtéséhez.

Némi huzakodás volt ugyan, ha befogadta egy pacák, mindjárt nyomakodott a gyerekért, de hiába volt csinos nő, azzal már nem kellett senkinek.

Nekem meg az aktuális barátnőim lelkesen segítettek.

Mikor félévente megjelent, elkeseredve láttam, hogy teletömi őket mindenféle édességgel, mindent megad, amit én korlátoztam, a gyerek meg imádja. Hja összeszidnom nekem kellett, ha rossz fát tett a tűzre.

Gyerektartást nem kértem tőle, megélni is alig tudott, főleg mikor már idősebb lett. Nem hogy nem fizetett, de előfordult, hogy én adtam neki "kölcsön", hogy padlót ne fogjon.

Mindezt azért írom, hogy megértsétek, az alaphelyzet diktálja mi fog történni és ez érvényes férfire, nőre.

A válás már csak ezzel jár.

Ha nem él együtt az ember a másikkal, akkor nem támaszkodhat rá semmilyen szempontból.

Bár a bíróság mindig a gyerek pártján áll és igazságtalanul többet ítél annak, akinél a gyerek van, ezt nem szabad hagyni.

A másik félnek sem lehet érdeke, hogy anyagilag padlóra tegye volt társát, mert akkor baj, baleset, vagy bármilyen komoly probléma esetén segítséget sem kaphat.

Munkásszállásra nem lehet gyereket vinni.

Figyelembe kell azt is venni, hogy mégiscsak a gyerek apja, (anyja) a másik fél.

Harcolj a jogaidért, ami megillet, az a Tied kell, hogy legyen.

Azt a lakást el kell adni, kisebb és alacsonyabb komfortdokozatúban is nevelődhet a gyerek, úgy még talán fizetni is tudja at alacsonyabb költségeket.

Akinek gyereke van, jobb, ha ezerszer meggondolja, válik e. Főleg, ha saját maga nem képes megoldani a problémáját.

Harcolj és akkor a gyerekednek is apja maradhatsz...

2012. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!