Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondjam meg anyukamnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg anyukamnal hogy a ferjem bantalmaz, es hogy el akarok tole valni? Idos asszony mar es nem akarom hogy szenvedjen miattam.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ milyen a kapcsolatod az anyukáddal. Én egy utat ismerek, ha őszintén beszélsz. Abból baj nem lehet.

Mivel indokolja a fizikai erőszakot a párod? Mi történik veled. Ha van kedved írj!

2010. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell feltétlen elmondanod, elvégre felnött ember vagy. Ha el akarsz válni, ahhoz nem kell anyukád beleegyezése.

Egyébként az idösebbek sokkal kevésbé veszik tragikusan, ha nehezebb helyzetbe kerülnek, mert fiatal korukból ehhez vannak szokva.

2010. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Anyu, el fogok válni."


Mennyiben tartozik ez őrá? Mennyire érinti az ő életvitelét? Miért idegesítené magát rajta?


Te életed, te döntésed. Felnőtt ember vagy. Ha mégis idegeskedni akar, vagy aggódni, az pedig az ő dolga, nem a te felelősséged. Ha így tesz, nem miattad fog szenvedni, hanem saját maga miatt, és az is csak rajta múlik, hogy mikor hagyja abba. Neked ebben nincs sem teendőd, sem felelősséged.


Akkor lehet erről komolyan beszélni, ha a válással fenekestül felforgatod az ő életét is, mert mondjuk együtt éltek. Akkor viszont valószínűleg tudna arról, ha téged bántalmaznak. Nem?

2010. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tegnap megvert...de nem ez volt az elso alkalom, de a sokadig sem, masodszor fordult elo.Eloszor csak kiabaltunk aztan o nagyon kifordult magabol es ramtamadt. Tegnap irtam egy kerdest a gyerekelhelyezessel kapcsolatban ott le is irtam mi tortent. Anyukamnak ugy erzem joga van tudnia mi tortenik velem, hisz o szeret a vilagon a legjobban, de tudom nagyon fogja bantani a dolog, raadasul meg csak 1.5 eve vagyunk hazasok, de 9 eve vagyunk egyutt, raadasul apukam is meghalt tavaly nyaron, es van egy kisbabank.
2010. ápr. 9. 12:11
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
ha bántalmaz mond el anyukádnak és költözz el.hidd el jobb ha elmondod míg addig fajul míg egy ütés közben beleesel egy asztal sarkába és meghalsz.abba anyukád is belehalna.így legalább tudja,hogy őszinte vagy és van annyi eszed ,hogy ezt nem hagyod.minél hamarabb gyere el egy ilyen embertől mert ez csak rosszabb lesz.
2010. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
az előző vagyok újfent mondom vess ennek véget elsőnek jön egy utána kettő utána minden héten egy egy.tapasztalatból mondom. azt akarod,hogy a kicsi ezt lássa.
2010. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen ezzel egyetertek, el is fogok valni, csak kis batoritasra lenne szuksegem, mivel a kornyezetem semmit sem tud az egeszrol, soha nem mondtam el senkinek, nagyon szegyenlem magam hogy ilyen hulye voltam es hozza mentem egy ilyen emberhez.
2010. ápr. 9. 12:29
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

"Mivel indokolja a fizikai erőszakot a párod"


Azt semivel nem lehet indokolni.

2010. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, sokáig titkoltam, ameddig csak bírtam, de már a gyerekek is látták, hülyeség volt várnom vele. A végére már majdnem kinyírt. Anyukád meg fogja érteni, nyugodtan mondd meg neki, az ő korában még gyakoribb volt az ilyesmi, és nyilván támogatni fog. Az én szüleim is támogattak. Anyósomnak nem akartam megmondani, milyen a fia, de ő meg anyuékra támadt, hogy miért biztat minket válásra, mikor mi olyan jól megvagyunk. Na akkor már neki is kitálaltam. De ő is megértette, elfogadta, pedig idős vidéki néni volt.
2010. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Akármilyen egyszerű, konzervatív idős asszony, biztosan nem akarná, hogy a lányát bántalmazzák és úgy kelljen élnie (az unokájának meg ezt végignéznie), csak hogy a falu a szájára ne vegyen benneteket. Ha meg mégis így áll hozzá, megérdemli, hogy ne adj a szavára, hiába az édesanyád! De remélem, nincs erről szó! Mondd meg neki őszintén, mi a helyzet, és ha le akarna beszélni, ne hallgass rá, mert a TE ÉLETED, és JÓL DÖNTÖTTÉL, ha nem tűröd ezt!

29/n

2010. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!