Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondjam meg anyukamnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg anyukamnal hogy a ferjem bantalmaz, es hogy el akarok tole valni? Idos asszony mar es nem akarom hogy szenvedjen miattam.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 12:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a te szégyened. Ennyi.


Feltételezem, nem provokáltad, nem bántalmaztad szavakkal a párodat, mielőtt megütött. Ha mégis, az lenne az egyetlen kivétel, amikor valamennyire hibáztathatnád magad, de a párkapcsolatnak akkor is vége lehet, ebből a szempontból mindegy. Ezt neked kellene érezni, mennyire vagy hibás benne, de ilyen esetben én is túlzottan magamat hibáztattam, nehéz ezt belülről, átélve jól súlyozni. Nekem sok idő volt, amíg elfogadtam, hogy nem tehettem semmit. Feleslegesen ne vedd magadra ezt a terhet! Van olyan is, hogy a dolgok egyszerűen nem állnak össze, tönkremennek a legjobb szándék mellett is.

2010. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

HOgy mond meg? egyszerűen közlöd vele és kész.

Miért szenvedne miattad, a döntésed miatt?

Nem értem

2010. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia!Mond csak el édesanyádnak.


Azért jó lenne tudni mi váltja ki a férjedből az ilyesmi fajta indulatot.Mi az a téma ami annyira berág,hogy üt??

2010. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántani szeretnélek még én is, de nekem olyan érzésem van, mintha kifogásokat keresnél, hogy még miért nem tudod ott hagyni a férjedet. Ebbe ne keverj bele senkit, ne hivatkozz anyukádra, gyerekekre, anyagira stb. Ezt a döntést neked kell meghoznod, más nem léphet helyetted. Hidd el, minél tovább húzod ezt, annál nehezebb lesz kiszállnod ebből a kapcsolatból. Ezt látja a férjed is, ezzel csak erősíted benne, hogy veled bármit megtehet, úgyse lépsz semmit.
2010. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem értelek titeket.téma,hogy üssön?nincs ilyen az egy undorító gyáva p..atkány aki meg üt egy nőt.
2010. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De de lehet indokolni a verést! Ajaj! Már láttam, sőt jegyzőkönyveztem is. Bár én kifogásnak tartom. Csak úgy nem verekszik senki. Valami kiválthatta. Rossz gyerekkor, s aztán egy számára bután megélt mondat. Ha leírná a tegnapi történetet, hogy hogyan történt talán több mindent is lehetne tanácsolni.
2010. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha nem veszélyezteti az egészségét, akkor mondd el neki. Ahogy írtad ő szeret téged a legjobban, akkor melletted fog állni, s talpra fog állítani.

Férjedet meg hagyd el. Nem a te szégyened!

2010. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%
Na nehogymár az igazolja a verést, hogy a nő előtte mondott valami "provokatívat"! Különben is, a határ mindenkinek máshol van, hogy mi számít provokatívnak: trágár szidalom, vagy pusztán az, hogy ha nem engedelmeskedik szolgai módon, és saját akaratot, saját véleményt, saját igényt mer megfogalmazni?! A verést semmi nem igazolja! Ha nem tetszik a férfinak a felesége viselkedése, van lehetősége elválni.
2010. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
OFF Létezik szóbeli bántalmazás is. Csak arról nehezebben vehető látlelet. ON
2010. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Őszintén. Hidd el, anyukád mindenben melletted fog állni és segíteni fog. Biztosan fájni fog a szíve, de hát ez evidens egy igazi anyánál. De ettől még nem szabad homokba dugni a fejed. Mivel úgyis válni készülsz, ezért vagy így vagy úgy, de tudomást fog szerezni a dologról és meg fogja kérdezni, hogy mi vezetett idáig. Biztosan nem lesz könnyű, de én becsüllek amiatt, mert mersz lépni a második ilyen után, sok nő nem mer lépni vagy saját magát hibáztatja, amit végül el is hisz. Nem teljesen ilyen szitu volt, de amikor én váltam, akkor amikor elmondtam anyukámnak meg apukámnak, nagyon fájt a szívük, hiszen a gyermekük vagyok, de elmagyaráztam miért költözök el a volt férjemtől (nem agresszivitás, nem ital, nem megcsalás, hanem nem értettünk egyet fontos kérdésekben, pl. gyerek) és hogy már évek óta rossz házasságban élünk, két idegenként egymás mellett. Megértették és elfogadták. És utána megtaláltam a boldogságot, a mai napig hangoztatják anyuék, hogy milyen jó, hogy akkor léptem, pedig majd megszakadt a szívük. Szóval őszintén és bátran! Sok sikert!
2010. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!