Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált férfiak! Titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfiak! Titeket is kifosztott az asszony?

Figyelt kérdés

Mert engem igen!

Otthagytam neki lakást bútort, mindent, a 16 éves fordon kívül. Most még fizethetem a hatalmas gyerektartást, de albérletre már nem futja.

Mi a fityfenét csináljak?



2012. okt. 7. 05:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%

A fiam is így járt. A szeretője miatt hagyta el a felesége.

Most nálam lakik, és én főzök rá. Enélkül éhen halna. A gyerekek is sokszor nálam esznek, mert az anyjuk ritkán főz valamit. A lakásban nagy kupi van, de ez nem érdekel senkit. Sem a Bíróságot. sem a Gyámhivatalt.

A Bíróságok nőpártiak.

2012. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem!

Mert amikor elváltunk leültünk beszélgetni,hogyan tovább és olyan döntéseket hoztunk közösen,hogy az amúgy is pokoli helyzetet ne rontsuk tovább.(hozzáteszem volt párom amúgy is elég becsületes)

Ha a lakásotok közös volt nem is értem miért kell gyerektartást fizetned? Az lett volna korrekt ha már otthagyod a lakás felét akkor ne fizess gyerektartást ,vagy kifizet a volt párod és akkor fizess gyerektartást persze.

Most azt javaslom ha ez a helyzet,minél kisebb ,olcsóbb albérletbe menj esetleg csak szobát bérelj ,de az lenne a legjobb ha le tudnátok ülni és személyeskedés ,egymás sértegetése nélkül,őszintén elmondanád ezeket a dolgokat neki is.

Szerintem be kell lássa ,hogy hosszútávon senkinek főleg a gyerek(ek)nek ez a helyzet nem jó,főleg úgy,hogy te tönkremész anyagilag ,lelkileg.

Esetleg külföldi munka? Vagy a szállás ügyben a barátok család nem tud segíteni?

2012. okt. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos szokott ez így lenni. :( Nő vagyok, mégis sokszor a férfiakat sajnálom, mert rengeteg ilyet látok magam körül. :(
2012. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Ebben az egészben az lessz a jó, hogy nem csak kedves utolsó te látod, ha nem a gyerkek is , azok akik a legnagyobb vesztese a válásnak. Akkor majd ne is csodálkozzunk ha majd amikor oda kerülnének eszük ágában sem lessz családot alapítani.

Így is sok szingli van, pár év mulva meg mégtöbb. Nem is kell ide semmi olyan dolog, hogy válság s egyebek. Magától nem fognak családot alapítani az emberek. A bátyám 39 és még esze ágában sincs. Végig nézte az öcsém és az én házasságunkat. Mjad a gyerekek is végignézik és akkor ők sem családot akarnak. Minek ennek, hogy elváljanak alapon. Utánna meg amit elértek , azon pereskednek. Gondolj bele, az én különálló ingatlanomban éltünk 9 évet, majd elment magától, most meg ezen pereskedik.

2012. okt. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Ó, engem kétszer is! Az első házasságomban is maradt egy lakás, a másodikban is... egy szál sportszatyorral menekültem, és kétszer is talpra álltam a kiűzetés után! Nagyfiam ezt becsüli bennem a legjobban. Most már vagy 18 éve élek békésen, boldogan a harmadik házasságomban. Végre!
2012. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

4.!

A 3. válaszoló vagyok: elsőként én is gyerekként láttam, a saját szüleim házasságán. (Én végül édesapámmal maradtam.)

Most meg az ismerősi/rokoni körben látom sorra ugyanezt.

2012. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Normálisan meg tudtunk mindent beszélni, pedig az én hülye fejem miatt történt az egész...
2012. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%

Ki akart fosztani engem is, de nem hagytam magam. Bár így is jóval többet kapott, mint amennyi járt volna neki, de persze neki minden kellett volna. Ház, gyerekek kocsi pénz, stb.

Fel is jelentett mindenféle kitalált hazugságokkal, amit ő meg a pasija eszeltek ki, hogy kitúrhassanak a vagyonomból.

Most meg a gyerekekkel áll bosszút, mindent elkövet, hogy minél kevesebbet láthassam őket.

2012. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Én most a fosztás közepén állok. Neki minden kellene, csak a hitel nem. Ha valamit nem akarok odaadni akkor vagy hatósági tanúkkal fenyegetőzik, vagy ha olyan tárgyról van szó, azt mondja, hogy sajnálom a gyermekünktől. Január óta folyik a válóper, így már túl vagyok egy telen is. Gyerektartás+hitel+gázszámla, rezsi. Mondanom sem kell egy fillérem sem maradt élni. Ha próbálkoztam maszek munkákkal, hogy jusson kajára is, és ő rájött, akkor meg az adóhatósággal kezdett el fenyegetőzni. Ilyen ez sajnos.
2012. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
19%

Csak azt felejted el Kérdező, hogy a gyerektartást a gyereked miatt fizeted! A volt nejed a közös gyereketeket neveli a lakásban, albérletet gyerekkel alig lehet találni. De mièrt nem marad inkább nálad a gyerek és akkor lakhatnátok a közös lakásban?


Annyira bírom, amikor a férfiak panaszkodnak, hogy miket vett el tőlük az asszony, mégis a gyereket, mint olyat sosem említik! Aztán még gyerektartást sem akarnak fizetni a közös utód után, nevelni meg végképp nem! Vígan elmehetnek dolgozni, élni az életüket, a gyerek meg találja fel magát.

Tisztelet a kivételeknek.

2012. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!