Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El akarok válni! Az asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarok válni! Az asszony nem dolgozik, mert kezelés alatt van! Sérült a keze. Közbe elválok ezért kérhete valami anyagi dolgot töllem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
aha, magyar helyesírási szótárt
2009. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Azért nem kérhet, mert táppénzen van, a táppénzt nem te adod neki. Csak annyit kap, amennyit egyébként is kapna, minden házasság alatt vásárolt érték 50%-át.
2009. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Gratula ez most tisztara ugy hangzik mintha azert valnal el mert beteg ,es nem dolgozik.Vajon o is elhagyna teged betegen?A tobbit inkabb megtartom magamnak.

Ha torveny szerint a feleseged akkor a torveny szerint mindenen osztoznotok kell.Ez nem fugg attol hogy serult e vagy sem.Csak most azt nem igazan ertem hogy azert kerhet e mert a feleseged vagy mert beteg mire gondolsz?

2009. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs munkahelye, és megélhetése nem biztosított, akkor kérhet házastársi tartást, és meg is fogja kapni a bíróságtól. Tényleg azért akarsz válni, mert beteg??
2009. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azért válnék,mert beteg!! Csak most lett elegem az egészből!
2009. dec. 13. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
elozo vagyok azert mert a feleseged mindenre ugyanugy jogosult mint te,azert mert serult azt senki nem kell hogy fizesse az elatast foleg nem te.Akkor viszont egeszen mas a helyzet ha valami kozod van a serulesehez.
2009. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs jövedelme, vagy lényegesen kevesebb mint a tiéd, kérhet asszonytartást is. Ha megitéli a bíróság, fizetned kell a gyerektartás mellett is.
2009. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Munkás nélkülin van!!
2009. dec. 13. 17:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Közbe elválok ezért kérhete valami anyagi dolgot töllem?


Én ezért, 25 évig fizettem házastársi tartásdíjat.

2009. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17:48 mindenkinek a sajat szive joga hogy mit miert tesz biztossan ennek is voltak elozmenyei en teljesen ellenzem mert en a no vagyok egy hazassagban,de azt mondom hogy lakva ismered meg az embert tehat akkor tudod megitelni a masikat ha vele elsz ezert te tudod a legjobban hogy mi is az oka az egesznek.Csak a torveny az torveny meg ha neha nem is igazsagossan dont.
2009. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!