Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált férfiak! Titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfiak! Titeket is kifosztott az asszony?

Figyelt kérdés

Mert engem igen!

Otthagytam neki lakást bútort, mindent, a 16 éves fordon kívül. Most még fizethetem a hatalmas gyerektartást, de albérletre már nem futja.

Mi a fityfenét csináljak?



2012. okt. 7. 05:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, néhány részlet érdekelne. (Mert eddig nagyon úgy néz ki, hogy iszonyatos palimadár voltál. Az embernek pedig a hülyeségéért nagy árat kell fizetnie.)

- Mikor váltatok el hivatalosan?

- Volt-e vagyonmegosztási per, mivel zárult? (Bírói ítélet, közös megegyezés, stb.)

- Megfellebbezted-e, ha bírói ítélet volt?

- Mekkorák a gyerekek, mennyit fizetsz utánuk?

- Most hogy áll az ingatlan hivatalos helyzete a földhivatalban?

Ha ugyanis hivatalosan nem volt vagyonmegosztás, rengeteg lehetőséged van. Ha közös megegyezéssel váltatok és te önként adtál neki oda mindent, akkor már fújhatod, maximum kérheted a gyerektartás leszállítását arra hivatkozva, hogy a váláskor lényegében te ezt már előre "kifizetted", mert odaadtál neki mindent.

De nem reménytelen még akkor sem, mert ha például még a neveden van a lakás, akkor kérhetsz lakáshasználati díj ellenértéket, és többlethasználati díjat is, amivel kb. kiválthatod a tartásdíj összegét. Szóval ez egy összetett kérdés, amihez részletek ismerete is szükséges.

2012. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
27%

Palimadar, fityfene

De birom ezt a forumot! :D

2012. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen,a férjemet kifosztotta az exe.Neki is minden kellett csak a hitel nem,mikor elosztásra került a sor akkor hirtelen semmi köze nem lett a közösen felvett hitelre,de a ház az persze az övé:)

Sajnos nem tudott mit tenni,mindent otthagyott neki,mert ha pereskedett volna akkor a végére nem maradt volna semmi a 2 gyereknek,így is 3 évig tartott a vagyonmegosztás.

2012. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

No, igen 9.45 fején találtad a szöget.

Hiszen részben ezért mentem bele készséggel mindenbe, amit akart. Veszekedni sem akartam, meg azt hittem, megoldjuk, nekem is lesz majd valami.

Lépésről, lépésre haladtunk és mire megismertem a lehetőségeimet, máer késő volt.

Most már a gyereket sem tudnám magamhoz venni, de nem is akartam huzakodni.

Eddig is csak Ő volt vele, mert én 12 órában dolgoztam, már évek óta.

Tán ezért is váltunk el.

2012. okt. 7. 15:49
 15/28 A kérdező kommentje:

Nyár elején váltunk el, közös megegyezéssel, illetve ennek ígéretével, mert a bíróságon vagyonmegosztásról nem esett szó. A gyerektartás 40000 Ft, mert régen jól kerestem, de ma már nem tudok és kedvem sincs 12 órát gályázni. Nincs miért, meg mosnom, főznöm is kell, mint mindenkinek.

Egy barátom adott ideiglenesen agy kis hétvégi kuckót, ahol meghúzhatom magam.

Külföldi munkára már jelentkeztem,, az segítségem lehet, de már sajnálom, hogy mindent otthagytam. Minden fillérért én dolgoztam meg, ő csak mosogatott, bár az is munka, belátom, én utálom is csinálni.

A lakás az én nevemen volt eddig. Talán, még mindig.

A gyerek 8 éves.

2012. okt. 7. 16:07
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne házasodjatok házassági szerződés nélkül. Amelyik menyasszony nem akarja aláírni, az ki is fosztana.
2012. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor régen 200-250 között kereshettél. Ma meg a fele sincs meg, ha jól értem a 8 órában.

De akkor a gyerektartás is lejjebb száll, elég ha 20 ezret fizetsz. Nem vonják?

Mert akkor auto 20% menne le.

Ha munkaközvetítőn keresztül mész nyugatra, akkor bejelentenek minimálbérrel, kint meg napidíjat kapsz, amiből nem vonnak és tudsz félretenni.

1-2 év és helyrejöhetsz.

A régi dolgaidat meg beszéld meg ügyvéddel, ha Ő lát esélyt, akkor visszakaphatsz valamit.

Ha elég értékes az a lakás, akkor el kell cserélni kisebbre, a pénz meg lehet a Tied!

Így igazságos és a gyerekednek is lesz fedél a feje felett. Ha rosszabb is lesz a körülménye, arról nem csak Te tehetsz, a nejed is. A válás már csak ezzel jár.

Na azért Őt sem irigylem...

2012. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja , ez nagyon tettszik olykor, mert a gyereknek kell alapon mindent belead anyuci, majd végül jut abból sok egyébbre is. Albérletet gyermek nélkül is kellene fizetnie, számlákat akkor is kellene. Tulajdonképp mennyi iy kell ma egy gyermeknek. Kajára nem sok, mert oviban kajál, akinél marad annak kell gondoskodnia alkhatásáról illetve a fűtés, villaqny enyebek, nélküle is kellene anyucinak. Továbbá, ruhára bőven elég az amit kap utánna az államtól. Én pl, jobban szerttem utcai ruhának a turist. Öt ezer forintért olykor jobbat és tartósabbat vettem a gyerkőcnek. Szóval röviden ennyit a kifosztós nőkről. Másrészt nekik sem ártana menni dolgozni, a hitelt olykor anők vették föl vagy ők voltak mellette, vagy találták ki. Fizessenek ők is.

Szóval egyes nők nem ezen a bolygón élnek. Mindent a gyermek nevében, persze ez csak ürügy. Mjad csodálkoznak, ha a gyermek az apjukat nem látja több hónapja, mert ugye a gyermek az akinek kell minden. Mjad végül szépen el is felejti egymást gyermek és apuci.Anyuci , meg majd itt szapulja gonoszt férjét, hogy nem látogatja gyermekét. Hol látogatná, mivel ő nevében csinálják ki. Csak egyes gyökéragyú nőcskék ezt nem tudják fölfogni. Ennyit erről.

2012. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"albérletet gyerekkel alig lehet találni."


Akkor mivel az apáé a lakás, lakáshasználati díjat kellene fizetni, és nem ingyen élni máséban.

2012. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nálunk is a párom húzta a rövidebbet az exével szemben. Az a "szerencse", hogy lakásuk nem volt, mert amilyen jószívű párom, a gyermek érdekében lemondott volna arról is. Amúgy mindent ott hagyott, bútort és egyebek, a hiteleket persze hozta magával, mert ahogy az exe fogalmazott, azokat az ő életmódja miatt kellett felvenni. Persze gondolom, a mosogatógépre is páromnak volt szüksége, kár hogy az is az exnél maradt. Amúgy ettől még nem tartom palimadárnak, csak szegény megbízott a párjában (expárjában), és csak hosszú idő után jött rá ő is a turpisságokra.
2012. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!