Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érzem/tudom, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem/tudom, hogy a férjem nem szeret. Nem tudom vele maradjak-e így. Ti benn maradnátok így egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ami a kapcsolat mellett szól: 3 gyerek, közös vagyon, hasonló érdeklődés, jó baráti viszony, ha éppen nem marjuk egymást.

Viszont érzelmileg nem kötődik hozzám, csak megszokásból. Nekem viszont nagyon hiányzik egy igazi szerető férfi a lelkemből. S mivel így viszonzatlanul nekem sem megy, én sem erőltetem. Mondani mondja, hogy szeret, de a hozzám viszonyulásból nem ez derül ki Pl. felszínes minden pozitív megnyilvánulása felém, ha vitatkozunk, akkor meg borzalmasan alpári és sértő velem. Ha szeretne, akkor nem engedne meg magának ilyen hangnemet. Ha jól vagyunk, akkor is inkább barátjának tekint. Számomra már vagy 2 éve egyértelmű, hogy nem szeret igaz szerelemmel, talán sohasem szeretett úgy.....

A szex nem rossz, de szintén hiányzik belőle a bensőségesség és az erotika. Inkább amolyan feltöltődő testgyakorlatnak nevezném. :)

Ti mit tennétek helyemben. Lépnétek?

Én vacilálok, de nem tudom, nehéz dönteni. Egyáltalán nem vagyok boldog, de ott vannak a gyerekek.... (akikkel ő mellesleg képtelen 1/4 óránál többet foglalkozni. Fárasztják őt.) Dehát mégis csak az apjuk, és szeretik őt.


2011. dec. 9. 12:33
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Tégy különbséget a lelked és az egód közt. Az egó kívánsága a szabadság és a függetlenség. A lélek mindig szabad. Az egó kívánkozik ki a kényelmetlen helyzetekből. A lélek vállalja a fejlődése érdekében.A megsebzett egó kiált bosszúért az őt ért sérelmek miatt. A lélek megbocsát. Férjed fél a fájdalomtól, amit akkor érezne, ha elhagynád. Páncélt növeszt és nem mer szeretni. Én megértem, mert épp ilyen voltam valamikor. Mindenkit elmartam magamtól, hogy aztán sírhassak, hogy engem nem szeret senki. És azokat bántottam a legjobban akiket szerettem. Minden helyzet kezelhető. Szeretettel.
2011. dec. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!