Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van aki meg tudott bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki meg tudott bocsájtani a férjének, aki többször félrelépett? Utána milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 17:41
1 2 3 4 5
 41/47 annuska20 válasza:
figyelj valami baj lehet köztetek ha az első perctől megcsal. szerintem akkor még az elején kellet volna ott hagynod, de most már nem fogod tudni mert szereted.A másik az már sokszor bocsátottál meg neki és azért csinálja veled mert tudja hogy veled meg teheti ezt.
2011. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
elolvastam az eddigieket és sajnos engem is megcsalt a férjem egyszer legalább is ennyiröl tudok 10 éve vagyunk eggyüt evel annyit akartam hogy nem érdekel már hogy megcsal -e mert szeretem és melletem van mindenbe ha egyszer -kétszer megteszi az nem jelenti azt hogy nem szeret csak vannak férfiak akik nem tudnak ellenálni a kisértésnek .még annyit hogy megbizni viszont nem tudok már benne de ezt tudja ö is és nem ad rá okot hogy féltékenykedjek ,ezt ugy is te érzed hogy mennyire szereted és nem biztos hogy a vállás a legjobb megoldás erre mert ha belegondolsz lehetne rosszab is vannak nök akiket vernek pl.
2011. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:

Én még mindig azt mondom,ha megcsalt dobd ki!!!!

Magamból indulok ki.....ha egyszer megtette megfogja ismét!!!Ha ezt el tudod viselni balek vagy.....van 10000olyan pasi aki nem teszi majd ezt meg!!!

2011. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó szín tiszta igazat írtál!
2011. okt. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%

Amely férfi egész életében egy nőre sem mozdul, csak a sajátjára, annak komoly komplexusai vannak a nőkkel kapcsolatban és attól kezdve már nem is igazán férfi, csupán felnőtt.

Ugyan már!

Egy férfi attól, hogy fiatal korában megcsalja a párját, attól még lehet nagyon odaadó szerető, kiváló apa és tökéletes házastárs is. Előbb utóbb beérik. Türelem, türelem, türelem.

Na, ez az, ami sok emberről nem mondható el és sok bajt szüle, mert vannak akiknél a párkapcsolat egyben, birtoklási vággyal is párosul. Meg kell tanulni a másikat nem birtokolni, hanem megérteni.

2011. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Kedves "nem igazán férfi"

Ha férfivagy akkor szánalomra méltó vagy ez jön le a válaszodból köze nincsen komplexushoz tudod ,ha szeretet nincsen akkor is ott van a tisztelet.

Sőt te még azt sem érdemled meg ,hogy leköpjenek mert koszos lenne az emberek nyála! Nemám azt ,hogy szánjanak.

Ha nő vagy akkor csak esztelenül írkálsz ide.

Az embereket nem az ösztön irányítja hanem az esze és a szíve ezért nem állatok vagyunk :( Kedves "nem igazán Férfi" ilyen áron egy göbét is huzogathatnál...mert te max azt érdemled meg ,sőt még azt sem.

2011. okt. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100 %-ban egyetértek, és egyben javaslom, hogy a "megcsalás" fogalmát értelmezzük át újra, illetve, az érintett problémát a kategóriája szerint nevezzük más és más képpen. A "megcsalás" fogalmába én beleértem a tudatos, előre megfontolt hazugságot is. A "félrelépés" fogalmából ezek hiányoznak. Ez utóbbi egy egészséges férfi vagy nő esetében előfordul, és szerintem ez normális, és megfelelően kezelendő. Értelmes emberek esetén ez nem okozhat problémát. A hazugságot gyűlölöm, és messze elkerülöm a hazug embert. Az őszinteség igaz érték, és természetesen néha fáj, de inkább ezt tűröm el.
2011. okt. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!