Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van aki meg tudott bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki meg tudott bocsájtani a férjének, aki többször félrelépett? Utána milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 17:41
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tudtam. Undorodtam az érintésétől onnantól, hogy elmondta. Elváltunk.
2011. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
4%

Persze ,hogy megbocsát mert a nő is hibás ha nem ad magára, kövér disznó lesz.


19/L

2011. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Már bocsáss meg kedves 19 ével lány. Miből gondolod, hogy egy igénytelen dagadt nőről van szó??????
2011. okt. 5. 17:45
 4/47 anonim ***** válasza:
75%
Én meg tudtam. De már bánom. Valószínűleg idővel elhagyom.
2011. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%

Anyukám megbocsátott 3x is, de negyedszerre már nem tudott. 22év házasság után váltak el.

21L

2011. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
75%

Én sem vagyok kövér sem igénytelen. Voltak problémáink, de nem az a megoldás, hogy félredugok.

Le kell ülni megbeszélni és tudni belátni ha nem megy tovább, de nem megcsalni a másikat.


19 évesen még tanulj, mit sem tudsz az életről.

2011. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve vagyok férjezett nő. Nem hagytam el magam, adok magamra... még akkoris ha csak itthon vagyunk kettesben. Eddig nem lépett félre a párom és próbálok nem okot adni arra, hogy megcsaljon. Ha viszont megtenné szörnyen érezném magam.... nem vagyok benne biztos, hogy megbocsájtanék... ugyanis aki 1x megteszi többször is kísértésbe fog esni. Egy felnőtt férfit aki hajlamos erre megváltoztatni már nem lehet.... sajnos.
2011. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
74%
17:43-nek mindenütt a dagadt nők okoznak agyi gondot...
2011. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem mi ez a dagadt nő téma. Van aki a dagat nőket szereti. Például az én esetemben igen, már a kapcsolat elejétől fogva megcsalt, többször megbocsájtottam. De ő soha nem akart elveszíteni. Egy tényleg vékony, igényes, szép nő vagyok, úgyhogy nem a külső számít. És mindenhez két ember kell, valami oka van, hogy megcsalt, csak nem tudom miért.....de azt kérdeztem, kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban.
2011. okt. 5. 18:07
 10/47 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudtam. 1x megtörtént el is váltunk. Nem is értem te ezt hogy birod. De meg is érdemled.
2011. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!