Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor kiderült, hogy a...

Amikor kiderült, hogy a párotoknak szeretője van hogy viseltétek? Megtudtatok bocsájtani?

Figyelt kérdés

Tudtatok később azzal együtt élni,hogy megcsalt titeket?

Hányszor vágjátok a fejéhez?


2011. jún. 25. 19:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
kidobtam a ruháit az erkélyről :) (csak stílusosan) utána még próbálkozott nálam de a mai napig nem bocsátottam meg neki
2011. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Rosszul,nagyon nagyon rosszul!Bár csók volt "csak",de számomra elég.

Három hónapja derült ki,azóta állandóan ideges vagyok,fogytam,gyomoridegem van és úgy érzem,hogy legszívesebben elfutnék.

Jelenleg ott tartok,hogy várom,hogy elkészüljön a szoba a szüleimnél,ahová a kisfiammal költözhetek.

Mióta bevallotta (3 hónapja) ,hogy megcsalt,nem változott/változtatott egyéb tekintetben sem,ez is befolyásol a döntésemben.Nagyon szeretem őt,de képtelen vagyok megbocsájtani,túllépni ezen.

Nálunk ez volt a 7. év.

2011. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Ne már utolsó, hogy lehetsz ilyen szívtelen? A kutyát miért bántanád?
2011. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Velem még nem történt ilyen! 13/L
2011. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Nehezen viseltem. 7 évig vágtam a fejéhez.

Ma vagyunk 23 éves házasok.

Egy idő után el kellett döntenem, hogy vele vagy nélküle. A nélküle nem ment. :) Így muszáj volt túl tenni magam rajta. Ennek már 12 éve. Most már teljesen elmúlt a rossz érzésem. Megerősödtem lelkileg.

2011. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem is a gyerekszerelemről van szó utolsó!
2011. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek, utolsó előtti.
2011. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
17 voltam, még nagyon éretlen gondolkodású. Sajnos az elején én is megcsaltam, és erre hivatkozva kicsikarta belőlem, hogy bocsássak meg neki. Vele maradtam, de nem tudtam már férfiként tekinteni rá, kiszerettem belőle, szenvedés volt a kapcsolat, végül szakítottam több, mint vele 1 év szenvedés után.
2011. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Megbocsátottam, mert egy idióta pöts, aki a farka után ment - és: inkább, mert gyerkőcök is vannak.

De el nem felejtettem.


És meg sem bíztam utána soha többé benne.

2011. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam együtt élni ezzel a tudattal,úgyhogy első körben kivágtam,mint a taknyot.

Pasi annyi van,mint tarka kutya.

2011. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!