Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor kiderült, hogy a...

Amikor kiderült, hogy a párotoknak szeretője van hogy viseltétek? Megtudtatok bocsájtani?

Figyelt kérdés

Tudtatok később azzal együtt élni,hogy megcsalt titeket?

Hányszor vágjátok a fejéhez?


2011. jún. 25. 19:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nap hamarabb mentem haza a suliból, gondoltam, átmegyek, meglepem. (Egyedül élt, adott kulcsot a lakásához) Sokszor csináltam ilyesmit, szerette is. Szóval azon a bizonyos kedd délutánon átmentem hozzá, kaját akartam neki vinni (lusta volt magára főzni), benyitok, erre a szobában láttam egy lánnyal félreérthetetlen pózban. Leejtettem a kaját, és rohantam, ameddig csak bírtam. 3 hónapig nem szóltam hozzá, nem beszéltem vele, a létezéséről se akartam tudni. 3 hónap után erőt vettem magamon, leültünk megbeszélni, ő vissza akarta könyörögni magát, de mindhiába. Nálam ez nem egy olyan dolog, amit meg tudnék bocsátani. Persze, nálunk ez csak egy 2 éves kapcsolat volt, fiatal is voltam, előről tudtam kezdeni mással. És milyen jól tettem.. Azóta annyit tudok a srácról, hogy az utánam következő lány 3 évig volt vele, és ugyancsak rajta kapta az a lány is... ő is dobta. Ez ilyen dolog. :S
2011. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megteszi,meg fogja tenni többször is.
2011. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam vele együtt lenni tovább, azonnal szakítottam.
2011. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen összetörtem mikor megtudtam.Mástól tudtam meg ráadásul és persze ő mindent tagadott.Később bevallotta,úgy hogy küldtem egy kettőjükről készült képet...Megbocsájtottam,felejteni soha nem tudtam és mindig gyanakodtam. Végül kiderült,hogy nem ok nélkül,ugyanis jó sokszor megcsalt. Szakítottam vele és nem fájt,ugyanis annyira meggyűlöltem,hogy még sírni se tudtam mikor vége lett.Azóta se tudok emberként rá nézni! Pedig már több év eltelt. Soha többé nem bocsájtanék meg!!!
2011. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17%

Figyu kutyás!

Rosszul látod, mert pont az asszonyt kellene megverni, nem a szeretőt. Ha az asszony táncba hívta hülye lenne kihagyni.

2011. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

okosan és óvatosan kell csinálni az ilyesmit, és akkor nem derül ki. amit nem tud, az nem fáj.


egyébként mivel nekem is volt már pár liezonom, így az övéi felett is illene szemet hunynom. nem tudom, h neki volt-e van-e, de tényleg az a legjobb, ha nem tudok róla.


vannak dolgok, amikkel jobb, ha nem foglalkozunk. nem kutatunk egymás után, nem kérdezünk hülyeségeket, nem féltékenykedünk.

ha együtt vagyunk, akkor abba mindent beleadunk maximálisan, nem balhézunk ökörségeken. písz láv heppiness :)

inkább ez, minthogy hűséges legyek hozzá, és folyton frusztrált. ha viszont kiderülne, és kitenne, akkor szó nélkül lelépnék, mert alapvetően tudom, h nem helyes amit teszek, mégsem tudom magam leállítani.

szexuálisan még sosem csaltam meg, csak csókkal. tovább nem is mennék, azt már az én lelkiismeretem sem bírná el.

2011. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!