Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van aki meg tudott bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki meg tudott bocsájtani a férjének, aki többször félrelépett? Utána milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 17:41
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
52%

Nem lehet és nem szabad megbocsájtani 1x sem.

Kedves Gaby ha megcsalt nem szeretett

Kedves Synesztro ha én nem szeretném őket akkor nem lett volna olyan párom ,úgyhogy ha nekem írtad az írásod elejét akkor azt ki is lehetne húzni nyugodtan.igaz az első iylen párom volt ,de 2.5 évből 2 évet féltékenykedett és mégis imádtam ,csaka végére már brutális lett és csak csak sikerült megtörnie a szívemet.

Sajnálom ,hogy nem vigyáztál jobban az elején 24 évesen már 5 éves gyerkőc ,fiú létedre kicsit korai ,bár nem ismerlek nem akarlak leszólni se semmi ilyen nagyon sokan esnek ilyen hibába ez is valsz a nő hibája volt ,viszont túl korán oylan emberben bíztál akit nem is ismertél úgy ahogy kellett volna.

Annak aki eggyütt él azzak aki folymatosan megcsalja vigyázz magdra mert tönkre mehetsz ebbe ,és semmi nem éri meg azt semmi ,ha tönkre mész akkor mi lesz a gyerekekkel?

Főleg ah te vagy a nő mert ez nem derült ki az írásodból ,nem akarhatsz egy tönkrement esetleg megrokkant tehetetlen anyát a gyerekeidnek ,ez nem bántás csak anniyt szeretnék ,hogy gondolkozz mert rámehetsz egy ilyen kapcsolatra nekem ,se gyerek se semmi se megcsalás azthiszem ,de a féltékenységével tönkretudott tenni emebrileg ,erkölcsileg ,agyilag ,lelkileg a megcsalástól meg valószínű szó szerint megőrülnék amit senkinek nem ajánlok.

2011. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem elhatározás kérdése! Mi a férjemmel (második házasságom) megbeszéltük, hogy természetesen nem járhatunk csukott szemmel, mindenkit izgat az újdonság varázsa, egy kihívó pillantás vagy csiklandós helyzet, de szeretjük és becsüljük egymást annyira, hogy ez az érzés felülkerekedjen az összes többin. Persze ehhez az kell, hogy tudjuk magunkról, hogy azon már túl vagyunk, hogy azt mondhatnánk, hogy "ment én annyi mindent nem szerettem még...", na és a megcsalás gondolatával együttélni nagyon kényelmetlen érzés! Ha nem mondjuk meg, akkor nekünk rossz, ha meggyónjuk, akkor a másiknak kegyetlen...szóval túl macerás, nem ér annyit...
2011. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 balazsmost válasza:
53%

Hát én nem a férjemnek bocsátottam meg hanem a barátnőmnek. Szörnyen fájt és persze marha szar volt. Nem utáltam, nem gyűlöltem csak fájt nagyon...nagyon. De szerintem igen is lehet utána is jó kapcsolatban élni és bízni is a másikban előbb-utóbb. Nem is értem azokat akik azt írják h egyszer megcsalt és elhagytam elváltam stb. Sztem ők valójában nem 100%-ig a másik embert szerették, hanem a kapcsolat létét, ill. azt amit ebből kaptak (pl megbecsültség, fontosság, értékesség érzése stb.). És a megcsalás ezt az illúziót törte szét náluk! Egy indiai bölcs mondta h a nők illúzióit összetörni veszélyesebb mint tigriskölyköt felnevelni. Nem gondoltam volna h ennyire igaza van, de hát itt olvasva látom , hogy de igen! Az ember nem felejti el a megcsalást, de persze idővel halványulnak az érzések,kevésbé fáj pláne ha utána úgy kb minden rendben. Sztem ha az ember igazán szeretni a másikat és szeret vele lenni is, pláne ha kölök is van, akkor azért mert a másik egy 30-60 percet félredugott nem dobsz el potenciálisan sok boldog évet amit a másikkal tölthetnél. Aki nem tud megbocsátani az igazán mélyen szeretni sem tud, csak még nem derült ki a kapcsolatában eddig.

Te tényleg szeretheted a férjed ha az okokat keresed és meg akarod érteni, szerencsés :)

F

2011. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim válasza:
.
2011. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim válasza:

Ha megcsalt rúgd ki,ha nő ha pasi....

Magamból indulok ki,ha egyszer megtette megfogja ismét és ismét....csak annyi a különbség,hogy mint pl én is tanulunk a hibákból (amikor kiderült) és 10-20 lépéssel előre kezd gondolkodni az ember....esélyed nincs rájönni,hogy ismét megtette...azokat a dolgokat amikre én jöttem rá,hogy kell orruknál fogva vezetni a nőket ugyan nem osztom meg...de aki megbocsájt az törődjön bele abba,hogy ismét meglesz csalva....

10 éves kapcsolatban vagyok,folyamatosan megteszem újból ....és ne kérdezze senki miért teszem!!! Mert NEM TUDOM!!!!

2011. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
30%

Én pedig amondó vagyok, hogy "...mindennek oka a NŐ!" A férfi egy egyszerűen összerakott "állat", akit könnyen irányítani lehet, mert az ösztönei vezérlik, legalábbis a középkorosztályig. Egy OKOS és ÖNTUDATOS NŐ, fiatalabb korban, ezeket az ösztönöket ügyesen tudja irányítani és kezelni. Amelyik nő erre nem képes, az nem alkalmas tartós párkapcsolatra. A férfiakkal csak addig van gond, amíg a hormonok irányítanak kb 40-50 éves korig (persze ez is sok mindentől függ, de nagy általánosságban ez az idő), utána akár kenyérre lehet kenni őket. Az igazán tartós párkapcsolatok fiatal korban sokkal ritkábbak (viszont ha kitartanak, akkor nagyon erős lehet), mint idősebb korban. Az is egy szemfényvesztés és önámítás a párok részéről, hogy "Márpedig engem soha nem csaltak meg!". Higgyék el kedves hölgyeim, a legtöbb férfi szemében nincs az a gyönyörű nő, akire ne mondanák, hogy "Na, ezt is unja már valaki!". És ezt nem sértésnek szántam, puszta tény. Mióta az emberiség létezik, a női egyedek gyűjtögettek, a hím egyedek pedig vadásztak.

A másik fontos tényező a "Ne szólj szám, nem fáj fejem." szólás-mondás ide is igaz. Néha sok szempontból jobb az "Áldott együgyüség.", mert még később kifizetődő lehet, de mint említettem, ez is a nőtől függ, mert ne feledjük, hogy akihez megy a férfi, az szintén nő, csak valahogy ügyesebb, okosabb, esetleg aljasabb, mint Ön, kedves hölgyem, de mindenképpen eléri célját az Ön kárára, hogy megszerezze azt, amit akar, bár lehet, hogy Ön is akaratos, csak még nem szembesítették vele,... vagy tudja, de nem szeret róla beszélni. Ha megnézik, a legtöbb szingli nő, pont a változó kor körüli időből való és ez szerintem azért van, mert ekkor még az egészséges férfiban dühöngenek a hormonok, ők még a csúcson vannak, míg Önök már a leszálló ágban és ez sok problémát szüle, melyet (mint már említettem) csak a NŐ tud kezelni hathatósan.

Van egy nagyon jó film erre, ajánlom figyelmükbe a "Mi kell a nőnek?" címmel. Mindamellett, hogy jó kis filmvígjáték, egyben nagyon tanulságos is.

Az általam írtak, lehet sokak szemében sértő lehet, esetleg személyeskedésnek tűnhet, de ne feledjék, hogy mindenki magából indul ki és a tapasztalat, az önismeret sokat nyom a latba. Figyeljék nőtársaikat, mire mit lépnek és okuljanak belőle. Természetesen ez ránk is igaz férfiakra. Mint szokták mondani, "Okos ember, mindig más kárán tanul".

Szép napot!

F44

2011. okt. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

A mai nők hibája, hogy egy kis szoknyaemelgetésből rögtön válópert csinálnak - mondta egy idős néni a vonaton.

Amikor a két tisztfeleség összeveszett a témán, a vádlott gálánsan beszólt: tetted volna szét jobban a lábad, nem jött volna hozzám.

A DNS csoportvizsgálatok a kezdeti fellángolás után leálltak, mert sokszor oda vezetett, hogy a bevont gyermekség 70 százalékának nem a férj volt az apja.

Van ahol egyszerűen elmosolyogják a dolgot - [link]

Szóval ilyenek vagyunk, a nők irányítják a tökfőzelék készítést:) Lyukra húzzák, berántják :)

2011. okt. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Fontos a szex, de nem lehet központi kérdés. A hosszú, boldog családi élet a szereteten, az önzetlenségen, az őszinteségen alapul (többek között). Rövid ismeretség után ne várj hosszú kapcsolatot, ha pedig hosszú ismeretség után úgy döntöttetek, hogy oké lesz a dolog, akkor nyílván már sok minden tisztázódott, pl. megismertétek egymás szexuális igényeit is. Ilyenkor két eset fordulhat elő: vagy egyenlők, vagy eltérők az igények. Ha az utóbbi eset áll fönn, akkor később ebből gondok lehetnek. Ismertem egy házaspárt, ahol a férj 5x többször akart szexelni, mint a feleség – ez utóbbi nem bírta, elváltak. Az új házasságban megfordult a kocka, mert az új feleség akart 5x több szexet, de most már a férj nem bírta az iramot - ismét válás lett az eredmény. Végül a harmadik kapcsolat sikerült, meg lett az egyensúly.

Tanulság: fontos ez a kérdés, de erről mindig ŐSZINTÉN kell egymással beszélni, még a megismerés szakaszban.

Nagyon rossz érzés, ha valakit megcsalnak, de valójában a hazugság fáj, a bizalmatlanság öli meg a kapcsolatot. Tudomásul kell venni, hogy általában a férfiaknak a szexre többször van igényük, mint a nőknek, nos akkor mi a megoldás. Bizonyos értelemben szemet kell hunyni a félrelépések fölött. Ez javarészt átmeneti dolog. Okosnak kell lenni. Az első kihívás általában az anyák terhessége alatt keletkezik. Miért nem figyelnek erre a kedves anyukák ? Az ő ösztöneik ilyenkor nem segítenek, ilyenkor az ész (akarom mondani a kéz vagy ...) segíthet. Az a férj, aki ezt nem fogadja el, az mérhetetlenül önző, ez esetben nincs min segíteni.

De van egy másik forrása is a dolgoknak, ha férfi nem figyel kellőképpen a társára. Nagyon sok, cserben hagyott (kielégítetlen) feleség keresi a számára ugyanolyan fontos élményt.

Az élet legdurvább mozgató rúgói a szex, a fegyver és a kábítószer. A közvető közeg pedig a pénz.

Összefoglalva: ismerni kell önmagunkat, nem kell megsértődni senkinek, nem kell azonnal szétmenni, az őszinteség helyrehoz mindent.

Ezt a levelet egy sok tapasztalattal (!) rendelkező, nem elvált férfi írta, aki boldog házasságban él.

Az önzetlenségen, az őszinteségen alapuló szeretet átsegít mindenen, ha a család, a gyermek a fontos!

2011. okt. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

balazsmost az a 30-60 perc lehet több óra is...

Amúgy nem ,nem szereti a másikat ,hanem összetöria szívét és nem az illúzióját.

Mellékesen nem szeret a barátnőd!

Aki szereti a másikat sosem csalja meg ,kben meg nem szereti.

Engem még sosem csaltak meg és énsem mást ez így fer ,mithogy benne legyek egy fertőzött ,hazug ,kapcsolatba ,úgy hogy a másik ráadásúl nem is szeret.

2011. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

F44

Nincsen igazad azok akik a múltamban vannak elmondhatják magukról ,hogy én nem csaltam meg őket!

Jól össze vissza zagyváltál itt mindent.

Nem a nők tehetnek semmiről ,mindig a megcsaló fél a hibás ,legyen nő vagy férfi. Nem szereti ,nem tiszteli és meg sem érdemli a másikat.

Mellékesen egy normális kapcsolatban ,az ember rosszúl lenne ha máshoz kellene úgy hozzá érnije valószínű még undorodna is. Ezért vagyunk emberek mert vannak érzéseink és tudunk gondolkodni és nem állatok.

2011. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!