Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van aki meg tudott bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki meg tudott bocsájtani a férjének, aki többször félrelépett? Utána milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 17:41
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
85%

Azt kéne megtanulni, hogy nem mindenhez kell két ember! Egy kapcsolatban, ha az egyik fél félre lép, előfordulhat(!), hogy a másik nem hibás, csak a félrelépő.


Engem egyszer csaltak, többre nem adtam esélyt, abba az egybe is majd belehaltam. A hiba az volt, hogy nem rám vágyott külsőre, ezért ment félre, de én nem tudtam róla, hogy mit szeret, milyen az ideálja, gondoltam én vagyok, ha már velem van... Dúlt a szerelem a részéről is, de nem volt tökéletes a nemi szervének a külsőm. Na bumm. Mondom most már.

2011. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
88%
Egyet lenyelnék, többet már nem.
2011. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
76%
igen, én.
2011. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
42%
Az en ferjem is megcsalt,tudom es be is vallotta,azota nem tudom ugy szeretni mind ahogy eddig,ezert en is kaptam magamnak egy 7 evvel fiatalabb ferfit es megcsaltam.Amikort eszembe jut hogy o felre lepett,akkort en is ra gondolok hogy megtettem,-de mar nem szeretm a ferjemet mind azelott
2011. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
94%

Kedves utolsó, miért nem váltok el akkor?


Amúgy engem is megcsalt a párom, megbocsájtottam....de ha még egyszer most megtenné,megtudnám,már nem érdekelne.

De itt tudom,hogy én is hibás voltam,be is láttam.

2011. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsájtanék meg mert énsem csalnék meg ,soha senkit és ezt viszont elvárom(Eddig sem csaltam meg).

Kövér nő(dundi,dagi)Foylamat féltékenységet adott nekem fél év után 2 év féltékenység(nem volt megelégedve magával csak tagadta és csak dőlt belőle a büszke ség lenézés) és csak foztotta az egészet ,hogy állandóan osztotta az észt ,hogy midnenki meg akarja húzni.

A tesóm meg elhagyta a csaját mikor meghízott!


Ma még 28F holnapután 29F

2011. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 Synesztro ***** válasza:
100%
24/F Először is én férfiként be kell hogy valljam szeretem a molettebb alkatot, szóval aggodalomra semmi ok csajok!;) De ami azt illeti én is elvált vagyok,pont ezen okból!Nálam a nejem flörtjeit még úgy ahogy meg meg bocsájtottam az első félrelépését már nagyon nehezen és nem 100%osan emésztettem meg, mikor lebukott óriási veszekedés lett belőle, de mikor 3 év után a házasságomban terhes lett 1 másik pasitól csak megpróbálta eltitkolni az abortuszt akkor végleg betelt a pohár!A baj ott kezdődik hogy van 1 közös 5 éves Fiúnk! Most szeretném minden nő figyelmét erre is felhívni!!!Nem velünk Férfiakkal csesztek ki ha félrenéztek, hanem a gyerekkel!Ezt mindíg ő szívja meg!!!Megér ennyit????:(
2011. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
96%
Mi együtt élünk több megcsalás után, de mivel sok a gyerek, sok a gond, nem tudunk válni. Tudja, hogy sarokba vagyok szorítva, tehet amit akar. Lassan már gyűlölöm, rossz vége lesz, az valószínű. Jókat röhög rajtam. Azért kellettem neki, mert egy szerencsétlen volt, akire senki rá sem nézett, csak nekem tetszett meg benne valami. Szépen élünk, nem kívánom senkinek...Egy megcsalás még megbocsátható, a 2.-kal már bebizonyítja, hogy felesleges volt megbocsátani, ő ugyan nem bánja.
2011. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim válasza:
77%
Én alapból nem bírnám elviselni,hogy ha a párom megcsalt akkor utána hozzámérjen újból. Ráadásul ha már másodjára is megtette akkor felesleges minden további próbálkozás! Egy élete van mindenkinek. Olyan emberrel érdemes eltölteni aki tisztel annyira bennünket, hogy nem lép félre. Viszont aki együtt marad egy ilyen személlyel, később nem okolhatja amikor újra megcsalja, hogy átverte,hisz már előtte is megtette többször! Amíg valakit nem kényszerítenek erőszakkal, addig ott van a szabad akarat eldönteni,hogy mit akar. A megbocsátás és a válás két különböző dolog. Megbocsátás elengedést jelent és nem megengedést. Jézus megbocsátotta az összes bűnünket . HA Ő Isten fiaként megtette akkor nekünk is ez a feladatunk de ez nem jelenti,hogy egyet is értünk a tettekkel. Ráadásul a biblia is engedélyezi a válást ha egyik fél megcsalja a másikat! Érdemes nagyon elgondolkozni,hogy megéri e? Ígérni fog fűt fát újra és újra , de mivel nem ez volt az első eset ,nagy valószínűséggel újra és újra megteszi, hacsak nem tér meg Istenhez és elfordul ettől az életviteltől. Az élet túl rövid, hogy sírjunk valaki miatt!! Az élet túl rövid hogy mások szabadon játszhassanak velünk! És csak azzal játszhatnak aki hagyja magát! Kívánom, hogy hozzon bölcs döntést, mert van jobb élet is mint mások ígérgetései által megkötözve élni. Az elmúlt időt pedig nem lehet visszahozni!Ez a férj éli-élvezi a kis életét más nőkkel, de kényelmes neki a feleség mellett maradni valami miatt. (ellátás, gyerekek,megszokás, vagy hogy mindig van ott valaki...aki állandó ) Az évek elszállnak, pedig még a feleségnek is van esélye boldognak lenni valaki olyan mellett aki igazán őt szereti és tiszteli. Sok áldást kívánok és egy nagyszerűbb életet! A döntés a kérdező kezében van. Ha kicsit kinyitja a szemét nem kell gondolkoznia mit tegyen!
2011. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim válasza:
82%
Most boldog kapcsolatban elek...elötte levö parom folyamatosan csalt es nem is tudtam rola..mindenki tudta csak en nem.. De ezen kivül szeretett engem is es minden aldott este szexeltünk..valahogy megis kereste a kalandot...aztan egyszer a nögyogyaszom kerdezte hogy komoly kapcsolatom van e mert valami fertözest kaptam...akkor kaptam eszbe...sohasem csaltam meg...es nagyon szegyelltem magam a doki elött..mondtamneki..az javasolta nezzek a parom utan..hat utana jartam a dolgoknak..sok minden kiderült..legjobb baratöm is benne volt a pakliban..es meg sok mas akit nem ismertem..szoval valoszinüleg maniakus volt..mikor elhagytam rettentöen sirt es terdenallva könyörgött..nagyon kicsi volt a szememben..gyülöltem es nem tudtam megbocsajtani neki...
2011. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!