Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Meg tudnál bocsájtani a...

Meg tudnál bocsájtani a párodnak ha megcsal?

Figyelt kérdés
Sajnos miattam megromlott a kapcsolatunk a párommal,és más nőhöz menekült,van egy 13-hó babánk.Mostanában mondogatja hogy hiányzunk neki,és nem boldog,úgy néz ki mintha vissza szeretné kapni a családját.most kellene ügyesnek lennem,csak szeretem nagyon.mit tanácsoltok?ui:sokat veszekedtem vele,néha nem is volt rá okom.
2010. aug. 27. 14:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, de ha én valakinek babát szülnék (persze nem csak a férjnek hanem magamnak is), és ezek után ő megcsal... Én nem akarnám újra kezdeni vele.

Szülés utáni depressziód van/volt, ezt megérthette volna.

Én nem bocsátanám meg, ha megcsalna.

20L

2010. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
34%
Mindenképp megérdemeltek még egy esélyt. Babátok van, gondolom nem tizenéves csitri vagy már, ott divat, ha egy félrenézés már örihari stb. Oldjátok meg ezt a helyzetet. Attól is függ agyban mennyire bírod feldolgozni.
2010. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
SOSEM BOCSÁTANÉK MEG NEKI!Azt értékelnie kéne egy férfinek, ha egy nő gyereket szül neki, és ha ezt így hálálja meg, akkor húzzon el!
2010. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Bírom ezt a dumát, hogy másik nőhöz menekült...érdekes, te nem menekültél más férfihoz. Ha valami gond van a házasságban, azt rögtön félredugással kell megoldani? Még te érzed magad szarul, mert ő a farkával gondolkozik. Egyébként a pasik 90%-a visszamenne a családjához, vagy el sem hagyja azt szerető mellett. Tehát ez nem azt jelenti, hogy megbánta bűneit és soha többé rá sem néz senkire, csak azt hogy nincs az a biztonság a háta mögött és most be van fosva...én tuti nem tudnék hozzáérni ezek után.
2010. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
28%
igen, megbocsájtanék neki. Szülés utáni depresszió? ezt sajnos egy pasinak nem magyarázod el. szerintem mindenki érdemel még egy esélyt, de persze kompromisszumokkal, sé csak akkor havalóban megbátna, és csak titeket akar.
2010. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon megalázó egy megcsalás, tuti, hogy többet soha nem látna...
2010. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
31%
ezert van ott a vilag, ahol van.......egyebbsincs csak a szakitas ,vallas.......szerintem mindent meglehet beszelni, nem o az elso ferfi aki megcsalja a feleseget es nem is lessz az elso, az igaz, hogy szemetseg tole, de megtudjatok beszelni a dolgokat, azert nem muszaj orokke a vallasra gondolni, mert a gyereket is kell nezzetek ilyen esetben.......
2010. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem mindenképpen megér egy próbálkozást, hogy helyrehozzátok a kapcsolatotokat. A félrelépés nem eget rengető bűn - főleg nem úgy, ha te is belátod, hogy te is hibás vagy benne.

"Szülés utáni depresszió"? Én 53 éves vagyok, és nem nagyon értem, hogy mitől van ma annyi depressziós fiatal. Sokkal rosszabbul éltünk, soha nem unatkoztam otthon a két pici gyerekkel, nem éreztem magam bezárva, mindig találtam elfoglaltságot, és barátaink is voltak.

2010. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
50%

Ha szereted, adj neki egy esélyt. Nem többet, de ennyit muszáj, mert kisgyereketek van, akinek szüksége van (volna) apára.


Ha azt tapasztalod, hogy tanult ebből az esetből -nagy az esélye, hogy eztán sokkal inkább megbecsül-, kár lenne ostoba büszkeségből egyből felrúgni a családotokat.

2010. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
58%

14:32-es ott a pont!

en nem tudnam megbocsajtani.

2010. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!