Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Meg tudnál bocsájtani a...

Meg tudnál bocsájtani a párodnak ha megcsal?

Figyelt kérdés
Sajnos miattam megromlott a kapcsolatunk a párommal,és más nőhöz menekült,van egy 13-hó babánk.Mostanában mondogatja hogy hiányzunk neki,és nem boldog,úgy néz ki mintha vissza szeretné kapni a családját.most kellene ügyesnek lennem,csak szeretem nagyon.mit tanácsoltok?ui:sokat veszekedtem vele,néha nem is volt rá okom.
2010. aug. 27. 14:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%
Tizenévesen még én is úgy gondolkodtam, hogy a megcsalás halálos vétek és nincs bocsánat. Felnőtt fejjel, házasság és gyerek után, sok-sok együtt töltött év, emlékek felül tudnak emelkedni egy ekkora hibán, főleg, ha a nő még lökte is el magától a férjét a viselkedésével. Sokat változnak ám az emberek és eljön az az idő, amikor magadon kívül más is fontos.
2010. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
59%

ma 14:35

A gyerekre is gondolni kell? Én 5éves voltam amikor apám megcsalta anyát, és miattam meg a testvérem miatt egybe maradt a család. Csak hogy én ezt rohadtul nem díjazom, utálom apámat amiért ilyen szemét volt és utána is megcsalta egyszer. Nem biztos, hogy mindig az jó egy gyereknek, ha együtt maradnak.


Egyébként itt mennyi "rabszolga" van már? Ezért csinálhatnak azt a pasik amit akarnak, mert még utána neked nem szabad felhánytorgatni, meg legyél vele kedves...hát ezen beszartam. Ő pedálozzon már basszus, ha voltam olyan nagy lelkű, hogy visszafogadom ezek után. Nem a nőnek kell bizonyítani! Normálisak vagytok????????

Egyébként én nem bocsájtanék meg, mert nagyon megalázó. Egy férfinak is csak azt lehet egy kapcsolatban amit egy nőnek. Semmivel nincs több joga.

2010. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 audryenne ***** válasza:

Utolsóval értek egyet abszolút.

Szíved joga, hogy visszafogadod-e, de én képtelen lennék megbízni, megbocsájtani egy olyan férfinak, aki így cserbenhagyott. Ha problémái voltak, miért nem beszélte meg veled? Miért nem akarta megoldani? Rögtön félrelépni, persze így kell megoldani a dolgokat. És nem hiszem, hogy annyira szemét lettél volna vele, hogy megérdemeltél volna egy megcsalást. Másrészt minden két emberen múlik, szóval ne legyen bűntudatod.

2010. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Utolsónak: mégis honnan tudod, hogy nem próbálta meg? Szerencsétlen férfiaknak itt biztos igaza nem lehet, bármi is történjen. Nem tudhatod, hogy hónapokig mit kellett elviselnie, ehhez mindkét felet meg kéne hallgatni, nem gondolod, hogy az lenne az igazságos?
2010. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
én megbocsátottam újra és újra, ő meg megtette újra és újra valahányszor egy hangosabb szó is elhangzott köztünk. egészen addig amíg megelégeltem a megalázást. mai napig mondja h hiányzunk, ő is nekem, de jobban hiányzik az önbecsülésem mint ő.
2010. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ha a helyedben lennék és nem lenne gyerekem én nem azt mondom,hogy nem bocsátanám meg,de nem jönnék vele újra össze ez biztos.Nálad más a helyzet,mivel van egy kisbabátok ami nyomós ok arra,hogy adj neki még egy esélyt.Mivel szerintem jobb lenne azzal a tudattal élni (ha esetleg utána sem változik a helyzet miután újra megpróbáltátok),hogy megtettél mindent azért,hogy normális családja legyen annak a kisgyereknek.
2010. aug. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A GYEREK SOHA SEM LEHET NYOMÓS OK ARRA,HOGY 2 EMBER EGYÜTT LEGYEN, HA NEM MŰKÖDIK A KAPCSOLAT! -OTT MIND A 3 FÉL SZENVEDNI FOG!
2010. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
51%

Ha már tényleg a gyerek érdekeit tartják szemelőtt,akkor azt csak 1x tegyék, ha nem megy,hát nem megy! Ott a szülőkön kívül a gyerek is meg fogja inni a levét,ha anya és apa nem szeretik egymást. Ha összejön és boldogok is akkor a gyerek is bgoldog.

Olyan könnyen lehet így beszélni... De aki a "gyerek miatt" próbálná meg megint és megint és megint... az nem gondol bele a gyerek helyzetébe,aki már kicsin is érzi,ha valami nem kerek. Lásd egy pl: Egyik ismerősömnek fia született, ezután nagyon megromlott a kapcsolat. A férfi a gyerek miatt nem akarta otthagyni az asszonyt. Egyszer a gyerek léguti betegségben szenvedett, nem tudták mi a baja. Az apja úgy aludt a fia mellett,hogy a gyerek szájában volt a keze,mert fennt állt a fulladás veszélye. Évekig ment ez, mire egy másik orvos rájött,hogy lelki ok miatt van a gyerek légúti panaszai. Kapott gyógyszert is az akkor már 6 éves kisfiú, és a szülei elváltak. Az anyjával él, de az apja tartja velük a kapcsolatot, és a fiú valami olyasmit mondott az apjának,hogy nem baj,hogy elváltak, a lényeg,hogy így már senki nem szomorú,és hogy szereti az apját, és örül,hogy szokta látogatni.

2010. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

06:16-os vagyok.

Én egyáltalán nem azt írtam,hogy a gyerek nyomós ok,hogy kettő ember együtt maradjon...SZÖVEGÉRTÉS.Hanem a gyerek érdekében még egy esélyt kellene adni, és ha akkor sem megy akkor hagyni kell az egészet,mert abból tényleg csak szenvedés lesz!

2010. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
A szövegértésem csillagos 5. A nyomatékosítás pedig egészen más. :)
2010. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!