Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Meg tudnál bocsájtani a...

Meg tudnál bocsájtani a párodnak ha megcsal?

Figyelt kérdés
Sajnos miattam megromlott a kapcsolatunk a párommal,és más nőhöz menekült,van egy 13-hó babánk.Mostanában mondogatja hogy hiányzunk neki,és nem boldog,úgy néz ki mintha vissza szeretné kapni a családját.most kellene ügyesnek lennem,csak szeretem nagyon.mit tanácsoltok?ui:sokat veszekedtem vele,néha nem is volt rá okom.
2010. aug. 27. 14:24
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
15:20 az anyad nezze meg kihez megy ferjhez, mielott gyereket szul neki!!!!!!!!!!!
2010. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 audryenne ***** válasza:

18:59es, én írtam előtted.

Nem tudom, de ha megpróbálta és nem ment, attól még nem az a megoldás, hogy megcsalja a másik felet. Akkor tessék elválni, vagy valahogy tisztességesen elintézni a dolgot, de a másik fél hátba szúrására, megalázására semmi sem lehet magyarázat. És hozzáteszem, nemtől függetlenül gondolom ezt. Ha a nő tette volna, arra is ezt mondanám, mert aki ilyet tesz az egyszerűen gerinctelen és gyáva.

2010. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!