Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Veszekedős férjjel mit kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedős férjjel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

A férjem borzasztó veszekedős, minden apró-cseprő dologból durva vitát generál. Nem bírja, ha nem értenek vele egyet.

Már egyszerűen nem bírom. Évek óta kérem, hogy valamin változtassunk, ha kell, akkor én megtanulom, hogy hogyan kell beszélni vele, hogy az tetsszen neki, de így egyszerűen beleőrülök. Már minden áldott nap beleköt valamibe. Beszéltünk ezerszer erről, hogy engem igazán nem érdekel, kinek van igaza, vagy hogy egyetértsen velem, csak mondjuk el a véleményünket egymásnak, aztán hallgassunk. Nekem fontosabb lenne békében élni, mint veszekedni pitiáner dolgokon, amik nem is érdekelnek, nagyon szeretnék nyugalmat itthon.

Ha megunom a veszekedését és otthagyom egyedül, akkor meg úgy megsértődik hosszú időre, mint egy dacos kamasz. Mindkettő viselkedése szörnyű. Ezt csinálja otthon is, az utcán is, autóban, egyszerűen nem bírom.

Nincs valami stratégia ilyen helyzetekre? Remélem érthetően írtam, nagyon felzaklatott.


2011. szept. 15. 14:40
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvastam el az eddigi válaszokat, szóval ha ismétlek akkor bocs...

Mindig, amikor azt hiszem, a nálam idősebbek a tapasztalataikból kifolyólag értelmesebbek is nálam, olyan nagyot koppanok egy ilyen szöveg olvasása kapcsán.

1. Már 16 évesen is tudtam az akkori barátomnál, aki ilyesmi volt, hogy ezt nem kötelességem elviselni. Pedig esetében még az tényleg csak kamaszkori hiszti volt, azóta kinőtte.

2. Én komolyan képtelen vagyok az ilyet elviselni, szóval fognám a cuccom, és csá. Lehetőleg mindennemű kapcsolatot megszakítani. Rájössz, hogy egyedül is ezerszer jobb, mint ez. Ne pocsékold el az életed egy ilyen gyökérre.

Ha ezek után te csak sajnáltatod magad, és nem látod be, hogy a férjed menthetetlen, akkor meg is érdemled.

20L

2011. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, hogy így gondolkodsz, és köszi, hogy leírtad, mert sokat segít, még ha kicsit csernusosan is. :)
2011. okt. 4. 15:12
 43/48 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam Csernust. Elolvastad? :D
2011. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
El, a Férfit meg a Nőt is. Telibe talált. :)
2011. okt. 4. 15:21
 45/48 anonim ***** válasza:
Örülök neki :D
2011. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Gyereket akkarsz neki szülni készitse ki a gyerekeid lelkét is egy önimádó, elmebeteg.
2011. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Szia!

Már írtam, én adtam még egy esélyt. Sok értelme nem volt. Azóta mást nem is hallok, hogy most van-e vele valami bajom, most akarok-e válni, stb..."Mert most mondd meg inkább, mint amikor már sok...." Érzem a gúnyt a szövegében, és nagyon bánt. Állítólag én nem változok semmiben sem, ő akkor miért változna? MOndtam neki, hogy nem mondta meg miben kéne változnom (jó, azon kívül, hogy néha én is puffogok, de annak is megvan az oka, persze ezt sem érti), erre azt mondta, hogy én sem mondtam meg neki! Hát akkor nem tudom mit beszéltem neki órákon keresztül????? Szóval ennek annyi....

Nálatok mi a helyzet?

2011. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

sziasztok,

Találtam egy jó kis linket a bántalmazó-bántott viszonyra, olvassátok el:

[link]


üdv!

2011. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!