Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet tenni egy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy volt férjjel aki veszélyt jelent a családra?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy a volt férj alkoholista,nem tud fizetni mert évek óta nincs munkája de azt sem akarja hogy kifizessék és költözzön.A családra veszélyt jelent mert rendszeresen szinte felgyújtja a lakást(jó szerencse miatt nem éget ki a konyha/ház)lop a családtól.
2010. jún. 18. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Övé a lakás, vagy a tiéd vagy fele-fele?

Remélem, hogy a második, mert sok mindent nem lehet csinálni. Esetleg amikor megpróbálja felgyújtani a lakást (remélem ilyen nem lesz többször) akkor lehetne kihívni a rendőrséget, mert talán akkor tudnak valamit csinálni, ha csak szimplán hülye akkor nem. Ez van sajnos, én is alkoholista apával nőttem fel, tudom milyen rossz lehet most neked.

2010. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bíróság: közös tulajdon megszüntetése
2010. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se férj se feleség se a gyerek,csak én is a rokonságba tartozok.És köszönöm a válaszokat.Amúgy a ház fele-fele.
2010. jún. 18. 23:31
 4/5 anonim válasza:
El kell adni a lakást (a pénzt megfelezni) és nagyon-nagyon messze költözni tőle, még ha jóval kisebb lakásba is !
2010. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzést kell szerezni ellene.
2010. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!