Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális, ha már saját családr...

Normális, ha már saját családra vágyom?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek bolondnak, lassan 17 leszek, de már saját családra vágyom, férjre, saját lakásra, gyerekekre,saját állásra. Minden téren korán érő voltam, a korosztályomban nincsenek is barátnőim, mert egyáltalán nem díjazom a mai életfelfogásukat...Emiatt mindig ki is vagyok közösítve...-mondjuk még mindig én vagyok szerintem a normálisabb, de ebbe nem megyek bele. Legtöbb barátnőm 20 és 25 között van.
2010. nov. 23. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baj nincs, de azért még várj egy picit. Nem maradsz le semmiről, sőt!
2010. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

17 évesen nekem is sokszor eszembe jutott már,hogy mikor lesz saját családom.

Most 22 vagyok,várom a második babámat,tanulok,hogy minnél több lehetőségem legyen,ha visszamegyek dolgozni,imádom őket,imádom,hogy fiatal szülők vagyunk.

2010. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

én is családra vágyom :) hogy együtt lehessek azzal akit szeretek meg együtt élünk kettesbe mienk az egész ház meg minden :)

17/f és én is nagyon várom

2010. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Kiábrándítalak, de ettől nem leszel érettebb. Nagyon sok fiatalnak, főleg lánynak eszébe jut ez a gondolat - nekem például 15 éves korom óta a legnagyobb vágyam, hogy anya legyek. De ez nem érettség, hanem az ösztönök kérdése.
2010. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, nem vagy egyedül lelki társam ^^ (igen, én is így érzek) azt hogy ez normális-e nem tudom, de szerintem nem probléma maga a gondolat. a megvalósításhoz még kell egy kis idő szerintem is, de tényleg jó néha belegondolni ... (kár hogy nincs alapom erre a vágyamra :( egyedül nehéz lenne)

17/L

2010. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, de aztán mégis hallgattam a szüleimre, továbbtanultam és nem bántam meg! Most 31 vagyok, egy pici gyerekem van, visszagondolva, semmit sem csinálnák másképp vagy előbb.

Mondjuk, aki írta, hogy 22 és van már családja, de tanul is mellette, ő sem csinálja rosszul! De a tanulás nagyon fontos, nem szabad kihagyni.

2010. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Én 21 évesen szültem, most 41 vagyok. Nem bántam meg! Rövid az élet ahhoz, hogy élvezni tudjuk. Szerintem! És a gyerekeket fel is kell nevelni. Tudom, hogy ma már más a szokás, de én nem ezt pártolom. Véleményem szerint teljesen normális, ha családra és a felnőttkorra :) vágysz.
2010. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is normàlis dolog,hogy csalàdalapitàsra vàgysz,de azért még vàrjàl néhàny évet.
2010. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem szeretek gyerek lenni. a mai világban szerintem egyáltalán nem jó gyereknek lenni. sokan most teszik tönkre az életüket. Nem pártolom a mai világnézetet a korombeliek szemszögéből. Egyáltalán nem :S Gyerekneveléshez megfelelő anyagi háttér, normális, megbízható párkapcsolat, és megfelelő életkörülmények kellenek... Sajnos se barátom, se saját lakásom( 17 évesen örülök, h van saját szobám)Dolgozni is csak nyáron tudok. Próbálok mindent magamnak megteremteni( tankönyveket, ruhákat, egyéb igényeimet) a saját megkeresett pénzemből vásárolok. Sosem szorultam másra. Sajnos a szülői hátterem se megbízható :(
2010. nov. 23. 19:24
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem minden lány erre vágyik. De én nem bírom az olyan embereket, akik azt hiszik, h érettebek a koruknál és azt hiszik, h ők milyen jófejek, okosak stb. -.-
2010. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!