Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális, ha már saját családr...

Normális, ha már saját családra vágyom?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek bolondnak, lassan 17 leszek, de már saját családra vágyom, férjre, saját lakásra, gyerekekre,saját állásra. Minden téren korán érő voltam, a korosztályomban nincsenek is barátnőim, mert egyáltalán nem díjazom a mai életfelfogásukat...Emiatt mindig ki is vagyok közösítve...-mondjuk még mindig én vagyok szerintem a normálisabb, de ebbe nem megyek bele. Legtöbb barátnőm 20 és 25 között van.
2010. nov. 23. 19:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy ne változzon a világnézeted, és a felfogásod, már ami a komolyságot és az értékeket illeti, DE 17 évesen!!! még korai a házasság, saját család. Ahhoz előtte meg kell alapozni az életet, tanulni kell, és megteremteni ebben a mai világba a megfelelő feltételeket, az nagyon nehéz. Szóval, várj még, tanulj, tapasztalj, de maradj meg ilyen lánynak, ilyen felfogású lánynak, a sok kis buta csitri között!
2010. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

Normális, mert én is erre vágyom. :D Barátom szokott is ilyenekről beszélni, hogy milyen jó lesz, ha érettségi után összeköltözünk, stb... alig várom már. :)


17/L

2010. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki. Anyum is mondja mindig, meg a barátnőim is. ezek után mondjam az ellenkezőt? Azt én se szeretem, ha valaki csak megjátssza, közben pedig gyerekesen viselkedik.
2010. nov. 23. 19:29
 14/19 A kérdező kommentje:
majdnem színötös vagyok, remélem ez nem változik, szeretnék jó jövőt teremteni a leendő gyerekeimnek, remélem jó úton haladok. :)
2010. nov. 23. 19:32
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
szia! 16 éves koromtól ez volt minden vágyam, majd megszületett a kisöcsim így alábbhagyott ez az érzés, majd újra felerősödött, és bár nem terveztem, de most vagyok terhes az első babámmal akinek nagyon örülünk a barátommal. ne aggódj teljesen természetes érzés, de még várj vele legalább 3 évet.:D 21L
2010. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.:) Bár én gyereket soha nem akartam, 15 évesen már férjhez mentem volna. Majdnem meg is történt 17 évesen szülöi beleegyezéssel... aztán megijedtem és lemondtam az egészet. Utólag visszagondolva nagyon jól tettem, hiszen nagyon fiatal voltam ahhoz, hogy lekössem magam. Meg a srác is teljesen megváltozott késöbb rossz irányba, tehát mindenképpen váltunk volna. 5 hónapja házasodtam és van egy 3 hónapos kislányom is (ahhoz képest, hogy nem akartam gyereket). Szóval ezt csak azért írtam le, mert az érzés nem baj, hogy megvan de még ne váljon valóra, mert nem biztos, hogy örök életre szólna. Egyébként tetszik, hogy te nem vagy egy kis buta tinilány aki ott riszálja magát a diszkókban. Remélem ilyen maradsz!:)

22/L

2010. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Kriszti83 ***** válasza:
Teljesen normális, hogy családra vágysz, de egy pár évet azért még várj. Addig is keresd a megfelelő társat a családalapításhoz, közben tanulj, szórakozz. Ezek az évek soha nem térnek vissza!
2010. nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem árt pár évet várni. Bár van egy ismerősöm, aki 17 évesen esett teherbe. Most 42, három gyereke van, és azóta is együtt van a párjával. De sajnos a többség nem ennyire szerencsés.

Igaz, kétéves szakiskolába járt, így már addigra befejezte, de most már 4-5 év kell hozzá, ezért nem ártana kivárni, amíg leérettségizel vagy elvégzed a technikusit.

2010. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Na meg manapság már nehezebb lakást szerezni, így nem ártana egy anyagi biztonság is hozzá, így nem szerencsés ennyire sietni.
2010. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!