Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kezdenétek 2 (kis)gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek 2 (kis)gyerekes elvált apukával?

Figyelt kérdés

Mire gondoltok először, ha kiderül, hogy 2 kisgyerek ellenére elvált? (2,4 évesek)

Zavaró, kizáró ok, vagy adnátok esélyt ilyen férfinek? A válás oka mindössze annyi, hogy a felek közti mély érzelmek elmúltak, nem tudnak már párként jól együttműködni és nem akarnak a gyerekeknek rossz mintát mutatni. Inkább legyen mindkét szülő boldog egyedül, vagy mással, mint boldogtalanul együtt. A gyerekeit szereti, az ő életükben részt vesz.


tegnapelőtt 22:16
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lenne probléma, ha gyereke van, de az igen, hogy ilyen kicsik. Nekem is vannak gyerekeim, de már nagyok, és őszintén szólva, bár én szeretem a gyerekeket, de türelmem már nem igazán lenne ilyen kicsikhez rendszeresen.
tegnap 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem. (Persze ha pont olyanba botlok és minden oké, akkor lehet). Nekem egy lányom van, 8 éves már. Max egy gyerekhez lenne még türelmem, de csak úgy hogy nem kisebb sokkal lányomnál.

Na meg a körülmények se mindegy...milyen a kapcsolat az exel, stb.


8 nem a kis áldás teszi tönkre, hanem maguk a szülők felelősek ezért.


Nem mindegy a szerelem múlt el vagy tönkre is ment a kapcsolata... A szerelem elmúllik és édes kevés egy hosszú jó kapcsolathoz.


"Nem hiszek abban, hogy két kisgyerekkel lehet valami őrjítő nagy szerelmet taláni. Gyerekessel lenni kompromisszum, amit nyilván azért köt meg valaki mert ő sem a legkelendőbb áru a piacon."

Ez sztm nem teljesen így van...max ha neten ismerkedsz.

Ha a való életben nyitott vagy igen is alakulhat úgy hogy egy kelendő férfi vagy nő megtalalja a szerelmet...gyerek ide vagy oda.

Sztm nem mindegy milyen maga az ember, a körülmények és maga a gyerek. Volt olyan férfi akivel a gyereke miatt nem keztem volna...egyszerűen nagyon unszimpatikus volt a kisstác.


"Gyerekkel nincs tiszta lap, új élet."

Lehet, de az is lehet hogy mivel mást tapasztalam én vagy más ezért máshogy látjuk.


Én pl nem gyerekesként jöttem össze gyerekessel, lett közös gyerek is. A lányát ő nevelte 3 éves korától. 5 év után az anyja oda jött a közelbe és kezdődtek a gondok, aztán fél éves gyerekkel léptem.

A nagylánya is jött velem. Egyik gyerekkel se foglalkozik már 7 éve. Lányom 10 lesz, az nagylány meg már 20.

Azóta volt egy 6 éves kapcsolatom (neki nem volt gyereke mer az exével nem lehetett, ők is 8 évig együtt voltak), minden nagyon jó volt és lányommal is szerették egymást (de nekem van segítségem, nincs a képbe az ex, jól felépítettem egyedül az életem, full őnállo vagyok, adok magamra és sztm nem a ronda nők közé tartozom...bár kinek mi, sokminden érdekel...minden csak nem unalmas az életem), ő másfél éve meghalt balesetbe.


De 2 ilyen pici gyerekhez nem lenne türelmem.

N 32

tegnap 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

"A válás oka mindössze annyi, hogy a felek közti mély érzelmek elmúltak, nem tudnak már párként jól együttműködni."

Na, ezért mondják, a kapcsolatot ápolni kell, hullámvölgyek még a legjobb házasságokban is vannak, csak erről mindenki kussol és megy a duma, mi igazán jól megvagyunk. Ritka esetben van ez a "mindent elsöprő" szerelem.

"Inkább legyen mindkét szülő boldog egyedül, vagy mással, mint boldogtalanul együtt."

Hogy valakivel újra boldogok legyetek, úgy igazán, ahogy gondolod, az esély nagyon kicsi rá. Van pár sikertörténet, de nem ez a jellemző.

tegnap 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
83%
Éljen az örök tűz keresése, ezért fog oly sok gyerek felnőni csonka családban! Jaj, kicsit eltávolodtunk, blabla. Ez mással is elmúlik előbb-utóbb, ha jönnek a szürke hétköznapok! Ja, majd jön valaki más, aztán azzal is elmúlik, meg a következővel is. Aztán jól kiégett felnőttek teszik tönkre egymás lelkivilágát még jobban, meg persze a gyerekekét is! A fogyasztói szemlélet már a párkapcsolatokra is kihatott. Nem jó? Cseréljük csak le! Ezek után hogy merjen az ember hinni, hogy jó lesz és elköteleződni?
tegnap 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerekessel jottem ossze 4,5 eve, a gyerek 5 eves volt akkor. Masfel eve vagyunk hazasok, masfel honapos a kozos gyerekunk.

Hat nem volt konnyu. De ketgyerekessel nem tarsulnek, plane nem ugy, hogy csupan 2eves a kisebb.

tegnap 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Sok kérdéssel fogsz szembesülni, amire nem is gondoltál! Hol lakunk, ha minden stimmelne is, kinél férünk el jobban, nálad vagy nálam? Egy közös új otthonba rizikós belevágni, mert mi van, ha mégis szétmegyünk? Jól kijönnek-e a gyerekeink? Mert édes kevés, ha mi szerelmesek is vagyunk? Mik az elvárások egymás gyerekei felé, mit várunk el egymástól ezen a téren? Mert ha együttélünk, hülyeség, hogy ne neveljük egymás gyerekeit! Pénzügyek? Közös kassza vagy külön? Közös gyereket akarnál még? Na és a programok? Kettesben? Mikor, hogyan? És ez még csak pár fontosabb dolog!
tegnap 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
85%
Ne érjen meglepetés azért, hogy az általad preferált korosztályú gyerekes nők többsége nem akar ismerkedni, beszélgettem ilyen nőkkel. Hogy miért? Mert nincs is idejük, hisz a gyerek náluk van, megviselte őket a válás és elegük lett abból, hogy könnyű prédának nézik őket, mert azt hiszik, ő nekik már bárki megfelelne. Hát pont, hogy nem. Plussz nem akarnak senkinek megfelelni. Legyen szuper kinézetű, magas libidójú, gondoskodó, stb. Ha meg nem tud ilyen lenni, csak kapja az ívet, erre nincs szükségük, ezért mondják sokan, inkább lesznek egyedül, mint hiábavalóan keresni és keresni.
tegnap 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekes nőként próbáltam ismerkedni, de idővel mindig kiderült, az illető inkább elvesz az életemből és nem hozzátesz, ez pedig csak a kapcsolatfüggőknek jó maximum, szóval én befejeztem.
tegnap 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
83%

Barátok vagytok, elmúlt a szerelem. Oké. Soha az életben nem kezdenék veled, mert ez a hozzáállás kb. olyan, mint egy tizenéves tinié. Velem is el fog múlni a nagy szerelem pár év múlva, akkor már én sem fogok kelleni. Szóval, köszi, de nem.

Legyünk már annyira felnőttek, hogy tudjuk, egy pár közötti kémia 6-12 hónap alatt elmúlik. Ez az evolúció. Igen, utána megmarad a szeretet, meg a barátság. A szex nem lesz olyan évek múlva, mint egy friss kapcsolatban. Aki ebben ringatja magát óriásit fog csalódni.

Nekem is van olyan kolléganőm, aki a negyedik férjét fogyasztja, mert hát elmúlt a kémia. Ha így akarsz élni, hajrá. Biztos lesz is aki erre vevő, én biztosan nem.

tegnap 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Plusz szerintem nem múlt el semmi, csak nincs rendszeresen leápolva, mert ott van 2 kicsi gyerek, akikkel ő nem foglalkozik.
tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!