Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kezdenétek 2 (kis)gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek 2 (kis)gyerekes elvált apukával?

Figyelt kérdés

Mire gondoltok először, ha kiderül, hogy 2 kisgyerek ellenére elvált? (2,4 évesek)

Zavaró, kizáró ok, vagy adnátok esélyt ilyen férfinek? A válás oka mindössze annyi, hogy a felek közti mély érzelmek elmúltak, nem tudnak már párként jól együttműködni és nem akarnak a gyerekeknek rossz mintát mutatni. Inkább legyen mindkét szülő boldog egyedül, vagy mással, mint boldogtalanul együtt. A gyerekeit szereti, az ő életükben részt vesz.


tegnapelőtt 22:16
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
65%

Nem, mert örülök, hogy az én 2 gyerekem már sokkal idősebb (az egyik már felnőtt). 7 éves kor alatti gyerekhez már láthatáskor se lenne idegzetem, türelmem. Mondjuk el is múltam már 40 éves jópár éve.


Amúgy ez esetben azt gondolnám, hogy apuka lelépett a felelősségvállalás alól és majd akkor jelentkezik vissza, ha az ex visszaengedi, ha 10 év körüliek lesznek a gyerekek....

tegnapelőtt 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
34%

2 év alatt ez csak úgy eldőlt?


Szóval önámítasz is?

tegnapelőtt 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok. Mért nevezel lelketlennek, pont azt mondtam, hogy nem ítélkeznék rögtön, mint mások, hogy nem mentettétek meg a kapcsolatot és rosszak vagytok. Azt mondtam, meg kéne ismerjelek jobban! Mi rosszat írtam?
tegnapelőtt 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Bocsánat 13-as,az előtted szolonak címeztem,csak közben megérkezett a válaszod.
tegnapelőtt 23:11
 15/46 anonim ***** válasza:
87%
Ugyeugye, hogy nincs örök szerelem!!! Két gyerek, és hopp, elillan! Mert hát barátként szeretjük egymást! Illúzió ez a nagy szerelem, mint ahogy a ti sztoritok is remek példa rá! Mások benne maradnak a kapcsolatban, "csak" szeretve egymást, ti váltatok. Gyerekkel mindkettőtöknek rohadt nehéz lesz, kompromisszumkötés nélkül már nem fog párt találni egyikőtök sem.
tegnapelőtt 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
21%

Ez valóban érdekes, hogy a nők még 3 gyerekkel is találnak párt simán. Sőt sorbanállás van náluk.


Bezzeg ha egy férfinak gyereke van, aki mondjuk 2hetente ott tölt egy hétvégét, akkor a nők szemében az már egy lúzer, akit messziről kerülni kell.


Most akkor vagy a nők nagyon okosak, a férfiak meg palimadarak, hogy belemennek ilyenbe? Vagy a férfiakban van annyi tolerancia, hogy mindezt félre tudják tenni, míg a nők teljesen önzők? Ilyenkor hol van az a magasabb érzelmi intelligencia, amit általában a nőkhöz kötnek?


Nem vagyok nőgyűlölő, de itt gyakorin is ezt olvasni, és a valóságban is ezt tapasztalom.

tegnapelőtt 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van ismerősöm aki ezzel az indokkal vált el, amivel tinik szoktak szakítani (elmúlt a tűz, odalett a kémia). Nade!Két igen kicsi gyerekkel elválni ezért? Semmi bunyó megcsalás alkohol kábszer priusz nincs a képletben? Az illető olyan szuper házasságot keres ami csak laboratóriumi körülmények közt létezik de ő két gyerekkel csomagban arra már nem kvalifikálhat
tegnapelőtt 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
85%
Hagyjuk már, hogy a gyerekes nőknél sorba állnak! Max szexre. Legalábbis én ezt tapasztalom, vagy én vagyok szerencsétlen?
tegnapelőtt 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
29%

#17 igen, a lényeg, hogy legyen pénz, meg "ha már meg lettek a gyerekek maradjatok együtt" és ennyi igaz?


Az, hogy belül lehet depressziós mind2 szülő, már nem szeretik egymást, csak lakótársak az meg le van szrva. Érzések, érzelmek minek! Ha nem boldog valaki, senkit se érdekel! Csak neveljék szépen a csemetéket együtt meg csináljanak egy harmadikat is, mert az ország demográfiája megkívánja! Legyen aki dolgozik a nyugdíjunkra majd!


Így gondolod?

tegnapelőtt 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
36%

"Most akkor vagy a nők nagyon okosak, a férfiak meg palimadarak, hogy belemennek ilyenbe? Vagy a férfiakban van annyi tolerancia, hogy mindezt félre tudják tenni, míg a nők teljesen önzők? Ilyenkor hol van az a magasabb érzelmi intelligencia, amit általában a nőkhöz kötnek?"


Elmondom.


Apukákat sokszor a saját gyerekük sem érdekli. Nekik semmi felelősségük a gyerek irányába, ha összejönnek egy gyerekes nővel. Anyuka intéz mindent.


Ellenkező esetben apuka pótmamit is keres a gyerekeinek, akkor is, ha nem laknak vele. És a nőnek főznie kell a gyerekekre, meg mosni, meg pakolni utánuk, de kuss a neve, mert nem ő az anya.


A másik dolog meg az, hogy sokkal könnyebb megszokni azt, hogy valaki mindig ott van, mint azt, hogy kéthetente beugrik, vagy ha épp anya nem ér rá, és váratlanul leteszi a gyereket a küszöbre.

tegnapelőtt 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!