Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kezdenétek 2 (kis)gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek 2 (kis)gyerekes elvált apukával?

Figyelt kérdés

Mire gondoltok először, ha kiderül, hogy 2 kisgyerek ellenére elvált? (2,4 évesek)

Zavaró, kizáró ok, vagy adnátok esélyt ilyen férfinek? A válás oka mindössze annyi, hogy a felek közti mély érzelmek elmúltak, nem tudnak már párként jól együttműködni és nem akarnak a gyerekeknek rossz mintát mutatni. Inkább legyen mindkét szülő boldog egyedül, vagy mással, mint boldogtalanul együtt. A gyerekeit szereti, az ő életükben részt vesz.


tegnapelőtt 22:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
73%
A két gyerek is elég negatívum, de ez a hozzáállás nálam pláne. Nem hiszek abban, hogy két kisgyerekkel lehet valami őrjítő nagy szerelmet taláni. Gyerekessel lenni kompromisszum, amit nyilván azért köt meg valaki mert ő sem a legkelendőbb áru a piacon. Nem szeretem a nagyon idealista embereket, akik vakon futnak az érzelmeik után. Nem azt mondom, hogy gyerek mellett minden szart le kell nyelni egy kapcsolatban. De valljuk be, az hogy unalmas, hát istenem. Majd a következő is az lesz pár év múlva. Csak az már az elején sokkal több alkalmazkodást és lemondást fog igényelni, mint a régi. Lehet hogy genyó és/vagy pesszimusta vagyok, de biztos vagyok benne hogy akik ilyen langyos indokkal válnak el, azok később kb mind megbánják. Gyerekkel nincs tiszta lap, új élet. Csak kompromisszum, és nyűglődés a mozaik családdal ami valahol mindig sántít kicsit.
tegnap 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
79%
21-es amit ír, van benne igazság, hisz most keresgélhetsz ugyan, de lesz-e jobb, szebb, mint a régi kapcsolatod, ahol még szeretet volt? Igen, lehetséges, de rátalálni és megtartani, na az nem lesz egyszerű menet. Hogy elfogadjanak téged gyerekkel, te is elfogadj egy gyerekes nőt és még a gyerekek is egymást. És ezek csak az első feltételek.
tegnap 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
88%
19 hogyan gondolom? Igazából úgy hogy vagy már az elején el lett tolva ez a házasság vagy, ami valószínűbb ilyen irreális igényekkel esély se volt a boldogságra alapból. Perpill szkeptikus vagyok hogy van e előre. Nyersen fogalmazva sok ember holmi amcsi milliárdos celebnek hiszi magát hogy "kilépek ebből a családból, összehozok egy újat, ha az se klappol akkor tovább próbálkozok"... csakhogy ez nem Kovács 2 Jánosok sportága. Kergethetjük az idilli képet de Zorán is megénekelte "a szerelemnek múlnia kell..." akkor csak szakadjon minden család ahol már nem gerjednek egymásra a szülők a lakás összes helyiségében non stop?!
tegnap 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
74%
Sosem kezdenék gyerekes férfival.
tegnap 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
16%

Ez a kérdés sem jó, bolsevik nők nem kezdenének, normális nők meg nem itt dekkolnak, egész nap.

Bolsi nő meg minden esetben=kuka.

Nem nő, ennyi.

tegnap 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
82%

Nálam is inkább nem, mint igen.

Hiába lenne meg a vonzalom, a kêmia, akár fülig bele is zúghatok, eleve tiszta sor, hogy ez a pasi egyből le fog lépni, ha a kezdeti lángolás elmúlik. Tehát maximum 2 évig fog tartani a kapcsolat. Én meg már öreg vagyok ezekhez a pár éves tini kapcsolatokhoz, én hosszú távon szeretnék együtt lenni valakivel. Nem mondom, hogy életünk végéig, bár az lenne az ideális.

Egy hosszú kapcsolatban pedig jönnek nehézségek, hullámvölgyek, azért tenni kell, hogy működjön. Számomra pont ez benne a szép, de a kérdezővel ezek alapján itt már el is bukott, hogy mi nem egymást keressük.

Ilyesmit meg se említek, hogy egy 2 éves meg egy 4 éves dackorszakos gyerekhez nekem nem lenne türelmem. Örülök, hogy az enyém már nagyobb, de még nem szépítette meg az idő ezt a korszakot. Nem kezdeném újra, főleg más gyerekével, akinek a nevelésébe beleszólásom sincs.

tegnap 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gyereket, nekem másé se fér bele. Pláne ha ilyen kicsik még.
tegnap 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hiszen ez nagy felelősség, én magam pedig gyermektelen nő vagyok. Dunsztom sincs, hogyan birkóznék meg egy dackorszakban lévő gyermekkel.


Akkor kezdenék elvált férfival, ha a férfi gyerekei már nagykorúak lennének és külön élnének a szülőktől.

tegnap 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

*legfeljebb akkor


28-as válaszadó voltam.

tegnap 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Én egy gyerekest vállaltam ,haaat soha többé.Mar rég elváltak,de azt a sok mocskot amit az ex elmuvelt velünk, mégegyszer nem kéne.Csori mai napig szerintem egyedül nyomja,ex asszony tesz róla,hogy az új kapcsolatait kinyirja.
tegnap 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!