Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki hogyan rendezte az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan rendezte az anyagi dolgokat válás után?

Figyelt kérdés
Azért nem váltam még el mert van egy gyerekünk is és ha elválunk akkor nem fogják tudni fizetni a házat,rezsit és kajàt. Ha a fele fizetésemet odaadom az sem elég egyikünknek sem, mert sem albérletet nem tudnék fizetni és a feleségem se tudná azt a szinvonalat megadni a fiamnak amit eddig. Hogyan kezelte ezeket a dolgokat más, egyszerűen már elég volt és szeretnék lépni viszont így nem lehet

tegnapelőtt 16:04
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
53%

48 igen gyűlölöm, mert tönkretette a bátyámat, jó dolgában a bátyám legjobb barátja alá feküdt, aki aztán otthagyta természetesen, de a bátyám belerokkant.


nem vagyok nőellenes, én is nő vagyok, de nem vagyok kitartott ribizli. És nem nem tartom el a férjemet, szerencsére ő is jól keres.


Szerintem meg az olyanok kellene hogy kihalljanak akik megcsalják a párjukat, vagy mástól elvárják el a kitartást úgy hogy dolgozhatnának, jobb lenne a világ az ilyen ingyenélő semmit se érők nélkül, hidd el.

tegnap 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
10%

51 es, mindenesetre, ha a te családodban ellenek a nők, az rólatok mindent elmond, es olvasgatva hogy te miket írsz es milyen értékrended nincs, jól tette a sógornőd, hogy elmenekült tőletek!

Mit ült volna ilyen kígyófészekbe?

Ha volt annyi ereje, hogy összeszedte magát és eltűnt, bravó neki.

tegnap 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a gyűlölködők nélkül van el a világ, hidd el, a kitartott ribik nem okoznak annyi kárt, mint az ilyen búsmagyar nők mint te!
tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
50%
52es persze volt ereje már másnak nyitogatja a lábát pénzért a gyerekei felé se néz...és de, a kitartott ribik sokkal nagyobb kárt okoznak mert semmi haszon belőlük élnek mint a gyom feleslegesen.
tegnap 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
21%

Mert te milyen egy bájos, jóindulatú kis sógornője voltál, igaz?

Belőled mi a haszon, azonkívül hogy olyan vagy mint egy rákos tumor?

tegnap 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!