Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki hogyan rendezte az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan rendezte az anyagi dolgokat válás után?

Figyelt kérdés
Azért nem váltam még el mert van egy gyerekünk is és ha elválunk akkor nem fogják tudni fizetni a házat,rezsit és kajàt. Ha a fele fizetésemet odaadom az sem elég egyikünknek sem, mert sem albérletet nem tudnék fizetni és a feleségem se tudná azt a szinvonalat megadni a fiamnak amit eddig. Hogyan kezelte ezeket a dolgokat más, egyszerűen már elég volt és szeretnék lépni viszont így nem lehet

tegnapelőtt 16:04
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
66%

39.


Napkozben a gyerek iskolaban van... Reggel felkel elviszem a suliba es a delutant az anyaval toltotte volna. Este hazahozza vagy megyek erte.


Amugy az jobb ha az apatol szakitjak el a gyereket? A gyerek kozos megis az apat szakitjak ki ebbol h egy honapban 4 napot lehet csak a sajat gyerekevel. O ugyan ugy valasztasra kenyszeritet. En meg a valtott felugyeletben is benne voltam. Vagyis heti valatasban van nalam es nala. De az sem volt jo neki. Igy marad ez a felallas amig a gyerek nem dont h nalam akar lakni. Es amint latom ez lesz a vege mert az ex csak a penzen rugozik nem pedig a gyereket nezi. Ha felhiv 100% h kitalal valamit amire penz kell neki a gyerekre. Szemuveg fogszabalyzo

Mondom oke ekkor megyek es viszem akkor szemeszetre fogorvoshoz. Kiderult h egyikre sincs szukseg. Tokeletesen lat es a fogai is rendben vannak.


Nalam szivesebben van mert en foglalkozok vele. Az ex leszarja. Nalam atnezzuk a tananyagot is, segitek a matekban kemiaban ha kell napi 1 oraban eleg is.

tegnap 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
9%
Normális esetben jobb, igen, ha az apától szakad el a gyerek, ha már dönteni kell. Az anyával nagyobb szimbiózisban van, kiskorától, ha tetszik, ha nem!
tegnap 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
75%

42.

Ezt ketlem. Ahhoz kotodik jobban a gyerek aki foglalkozik vele. Nalunk ez a szemely en voltam. Nem veletlen valtam el az extol, special ez volt az elso szamu ok. Hogy leszarta a gyereket. Az exnek a luxus kellett amit biztositottam. A gyereket nem igazan akarta. 4 evet vartam arra h vegre a kezembe tarthassam a lanyom. Szoptatani sem akarta mert h a melle tonkre megy tole. Ejjel en keltem hozza etetni. Addig huzta halasztotta, igergetet miazmas. Mikor belengettem h akkor ne huzzuk egymas idejet es vege. Erdekes szinte azonnal terhes lett.


Az uj parom imadja a lanyom. Sokkal jobb a kapcsolatuk mint a sajat anyjaval. Meg 2 evet kell varnom h vegre tenyleg nalam lakjon a sajat nagylanyom. A parom terhes de egyutt izgulnak a UH elott h hugi vagy ocsi lesz. En remenykedek a lanyba azert.

Az ex erre is feltekeny es mindenre. Fixa idelaja h nekem o utana nem lehet senkim.


Szoval nem nem volt szimbiozisban az anyjaval, amikor csak otthon voltam, velem volt es en gondoskodtam rola. Maig ha barmi van engem keres elsore. Sok mindenrol az anyja semmit nem tud.

tegnap 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Kivételek vannak. Én az átlagról beszéltem
tegnap 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
0%

33as mert az aki életében nem dolgozott csak szült, az nagyon ki tud fizetni gyerkenként 60 ezret mikor nem kell senkinek a 8 osztályával mamahotelben valóban...


Ez a gyakoribb..anyucika csak a lábát tudta szétrakni meg eltartatja a lusta valagát de hogy ő dolgozzon és gyerektartást fizessen a semmi végzettségével? :-D :-D Kinek kéne egy semmirevaló ingyenélő?

Nálunk bátyám 1.4 milliót keres a volt ribije meg 0 forintot mert jaaj ő nem ért rá mert csak ellett mint a tehén... igencsak bajban lenne ha a 26 ezer segélyből kéne 180 ezret fizetnie apukának mikor a mamahotelben vergődik és eltartják semmiért. Miből fizetne bármit is mikor 38 évesen is a szülei tesznek kaját a semmirevaló feleslegesen létező szájába? Hozzászokott hogy azért mert jól cummant eltartják aztán poféra esett. Megnézném a 26 ezréből hogyan fizetne 180 ezer gyerektartást, merthogy most apuka ennyit fizet a 3 gyerekre.

tegnap 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
39%

Hú 45 ös, nem kevés gyűlölet van benned, tipikus korlátolt irigy nő, aki a irigy es megfojtaná a nőtársát.

“…csak ellett mint a tehén” akiket ellett, azok a testvéred gyerekei! Akik neked rokonaid, méghozzá közeliek! Te is hiába tartasz árnyékot a földnek, a te anyád hiába ellett egy ilyen gyűlölködő, korlátlolt kobrát, inkább tépte volna ki a méhe tartalmát puszta kézzel- mondtam ezt, hogy a te szinteden fogalmazzak!

Gondolom a testvéred másfelmilliójába belefér a 180 ezres gyerektartás, nem döglik bele, ahogy te a mérgedbe, mert te hiaba cummantasz, még egy cukorkát se kapsz! Ez nem a te volt sogórnőd hibája!

tegnap 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
24%

46os, a testvérem nem fizet mivel nála vannak a gyerekek..anyuci nem fizet egy fillért se csak játssza az eszét(ami nincs ezért nem kell senkinek már azt elhasznált teste)


És de, megnyugodhatsz cummantom a férjemet de mivel nekem is van 800 ezer nettóm így nincs szükségem a pénzért cumira mint az execskének aki ott hagyta a gyerekeket és lelépett az új kannal mert neki viszketett a lába köze.

tegnap 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
14%

De miért gyűlölöd ennyire, ha a gyerekeitől is megfosztották?

A gyülöleted beteges, “senkinek nem kell az elhasznált teste”, “játssza az eszét” mi a bajod, nem téged nyomott meg a testvéred?

Szerintem te tartod el a pasasod, neked egy szál virágot se venne senki, mert nem érsz annyit, érzik benned a gyülöletet

tegnap 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
24%

Nem fosztottak meg senkitol sem. Egyszeruen alkalmatlan volt csaladi eletre es gyereknevelesre a no.

Ennyi nem tobb.


Nem kell az anyasagot piedesztara emelni. Oke ok szulnek de kb ebben ki is merul a legtobb dolog aminek a nok masok... Egy ferfi pontosan ugyan ugy el tud latni egy csecsemot mint egy no.

tegnap 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
14%

Egy nagyon nőellenes nő vagy, süt belőled a rossszindulat, sajnos sok ilyen dolgozik szülészeteken.

Példát lehetne venni a férfiakról, mert összetartanak, ezzel az egymás iránti gyülölettel a nők maguk alatt vágják a fát, szánalmas!

Még jó hogy te nem ellettél, mert gondolom ez a bajod is, persze tagadni fogod, de az ilyen mint te, ki kell haljon, hidd el! Jobb lesz a világ!

tegnap 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!