Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki hogyan rendezte az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan rendezte az anyagi dolgokat válás után?

Figyelt kérdés
Azért nem váltam még el mert van egy gyerekünk is és ha elválunk akkor nem fogják tudni fizetni a házat,rezsit és kajàt. Ha a fele fizetésemet odaadom az sem elég egyikünknek sem, mert sem albérletet nem tudnék fizetni és a feleségem se tudná azt a szinvonalat megadni a fiamnak amit eddig. Hogyan kezelte ezeket a dolgokat más, egyszerűen már elég volt és szeretnék lépni viszont így nem lehet

tegnapelőtt 16:04
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
20%
31es és ha a nőci nem ment vissza dolgozni? Akkor senkinek se kötelessége eltartani. Sok ilyet ismerek, gyerek oviban anyuka meg otthon mereszti
tegnap 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
0%

Ismerősöm adott a nőnek havi 60-at és csá. Oldja meg ahogy tudja. Szart az egészbe és annyi. A gyereket támogatja, ha vele van megkaphat szinte mindent.


Egy másik ismerős neje a bíróságon kiharcolta a havi 120-at(nem tudom, hogy csinálta, mert nem keres annyit az ismerős). Egy igaz c a nő... Az az ismerősöm meg is érdemli, ha már képes volt ahoz a k-hoz ragaszkodni. Most nyögheti az asszonytartást, mert a nő a gyereknek csak annyit ad, hogy éhen ne halljon a mocsokban, meg ad a látszatra a családsegítőnél...


Szóval nem sok férfi forgolódik álmatlanul a nő életszinvonalának a megtartása miatt... Te miért tennéd? Add ami a törvenyi minimum + tamogasd és szeresd a gyereket ahogy kell... Ha nem tetszik a nőnek, ugyis bíróságra fogja vinni.

tegnap 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
58%

#34 ez az, biztasd arra, hogy legyen akkora barom, mint ezen 2 ismerősöd.

Miért nem inkább arra biztatod, hogy kérjen a feleségtől havi 60 ezret, és ő oldja meg a gyereket, ahogy tudja? Ha már nem szopizik a gyerek, akkor elméletben ugyanúgy lehetne az apjánál is eljelyezve🤷🏼‍♀️

Ja hogy ez az opció nehezebb, a 60 ezer havonta nem kompenzálja a stresszt, a párkeresési nehézségeket, az albérlettalálás nehezítettségét, az átlagnál rugalmasabb munka találását, a stresszt a fizetnivalók miatt a minimálbéres munkától, és azt, hogy őt fogja hamarabb utálni a kamaszodó gyerek?


Legyetek már érett felnőttek, könyörgöm!! (21es vagyok)

tegnap 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
19%

21 évesen pont, hogy nem vagy érett... Ez nem így működik ahogy te azt elképzeled. Akkor innentől azt a nőt havi 300al el kellene tartani az élete végéig, mert jajj szegény mekkora stresszben él, mert dolgoznia kell?

Értelmeznéd a leírtakat akor nem írnál ilyen baromságot! Nem azt írtam, hogy adjon a nőnek 60at és utana rá se nyissa a gyerekre az ajtót! Nem az ex dolga a nő életszínvonalát fenntartani, hanem a gyerekét! Ha kell a gyereknek egy új cipő, akkor ne nőnek adja oda a pénzt, amit elver műkörömre, hanem a gyereket vigye el és vegye meg a cipőt!

Majd, ha te ilyen helyzetben leszel, majd akkor itélkezz!

tegnap 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
80%

35nek igaza van.

A ferfiaknak az a konnyu h ha a nonal marad gyerek. Ritka ha a pasival marad akkor vagy a no tunt el vagy az eletkorulmenyei olyanok. De baromi ritka ha egy pasi a birosagon kimondja h neki kell a gyerek es o akarja nevelni...

tegnap 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
68%

#36 nem 21 éves, hanem 21es válaszadó, de igazából mindegy is.

Ha szerinted havi 60 ezren kívül az fair, hogy a gyereket elhalmozod minden földi jóval, akkor megintcsak nem oké a dolog, mert az anyját fogja utálni 14 évesen, hiszen nála közel se érzi úgy, hogy annyit megkap, mint az apjánál. Illetve nem azzal támogatod a gyereket, hogy egy idegroncs anyával van hétből öt napot, aztán apa amúgy támogatja.

tegnap 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
50%

36, os 34 es, nem tudom milyen fajhoz tartoztok, hogy szerintetek kell adni a minimális gyerekpénzt oszt csá, miért nem kell törődni?

Miért nem számít az anya állapota, mert az ő anyagi helyzete es lelkiállapota 100% ban befolyásolja es rontja a gyerek körülményeit is!

Ez miért nem számít?

Mert már nem áll rá a farkad, vagy ő nem akar ugrálni benne es akkor dögöljenek éhen gyerekestől?

Ez a te morálod?

Hát siralmas!

Igen, támogatni kell a nőt ha szüksége van rá! Ki támogassa? Egy alapítvány? A szomszédja?

Mit ér a 100.000 forint gyerektartással, ha ő munkanélküli, szorong, depressziós, nem tud elhelyezkedni, mert a gyerek túl kicsi es a munkáltató nem flexibilis?

Kisülne a szemem szégyenembe, hogy a nő aki a gyerekemet neveli, szegénységben hagytam!

Igen, a gyerek miatt támogatni kell! Főleg ha van is miből.

Hova süllyedt az emberiség, Istenem!

tegnap 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
56%

Hmm nem.

Nem akarnam a ex feleseget tamogatni. Csak a gyerekem. O ragaszkodott a gyerekhez h majd nala helyezzek el. Foggal korommel akarta. Akkor az o feleossege ha depis miatta vagy nem kap jo allast. Volt valasztasi lehetosege h nalam lesz a gyerek es akkor jon erte latja mikor akarja. De nalam lakik hozzam jon haza a gyerek minden delutan/este. Ha akarja elviheti nyaralni nyaron annyiszor amennyiszer jol esik. Magyaran a lathatasta nem szabtam volna hatart. Es gyerektartast sem kertem volna.

De o minden aron maganak akarta kethetente lathatassal. Akkor egye meg amit fozott. Szepen kikoltozott a hazambol alberletbe es most sir a szaja. Nem eleg neki a 100e gyt. Merem fogadni h a gyerek boven nincs annyiba neki. Kiharcoltam h minden pentek-vasarnap nalam van a gyerek. Azt hitte h majd szepen perkalok neki havi 300-500e mert h megtehetem. Na nem fogom valas utan eltartani az exet. Az mar nem az en felelossegem.


Nem igazan erdekelne a lelki allapota az exnek. A gyereket lassa el rendesen. Pont. Megkapja a megitelt gyerektartast. Aztan az en dolgom h ezen felul tamogatom e a gyereket. Egyebkent tamogatom. Ha nalam van rendes etel van, jo programok, ha latom h kell valami ruha megveszem neki, nalam van sok jatek, kert, jatszo a kertben. Mikor velem van ra koncentralok, tarsasozunk, kerti bogracsozas, kiallitas, szinhaz, gyerek programok.

tegnap 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
21%

38 as, mekkora ember vagy, mekkora karakter, hogy ilyen választás elé tetted az anyát, hogy látogassa a gyereket amikor akarja, csak már épp szakadjon el tőle, legalábbis már nem lenne a mindennapjainak a része!

Ilyen embereknek kár kihordani a gyerekét!

Én nem tenném!

Biza látjátok feleim, hogy meg kell nézni milyen ember, milyen karakter akinek szülünk!

Ezen múlik minden, hogy takony embereket kerülni kell!

tegnap 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Mert a takony ember ismertetőjele, hogy te bíztál benne, szültél neki gyereket, de ő az első aki ellened fordul, pont aki meg kéne védjen!

Végül az idegenek fognak segíteni, akiktől sose számítottad volna, nem az ember, akiben a legjobban bíztál!

Furcsa ám!

tegnap 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!