Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom lányával építeném a...

Párom lányával építeném a viszonyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, bocsi valószínű picit hosszú lesz.

Tavaly szeptember óta vagyok együtt a mostani párommal. Neki előző házasságból van 2 gyermeke. Nem miattam váltak el és mindkét gyereke tudja is hogy együtt vagyunk. A fia 16 éves, vele nincs semmi gond. Vidèken gimnazista, keveset van itthon. Na de van egy 19 éves lánya.. tavaly ősszel kezdte az egyetemet pesten, 7végente jött csak haza, olyankor mindig az apjához ment, én olyankor nem mentem hadd legyenek együtt. Az anyjához nem hajlandó hazamenni, max egy délutánt, mert ő már együtt él az új párjával akit nem csíp a lány. Mi a párommal nem lakunk még együtt. Bár a csajszi néhányszor találkozott csak velem, minimálisat, tőlem is rosszul van csakúgy mint anyuka új párjától. Habár tudja, hogy együtt vagyunk az apjával, ki sem lehet kb ejteni a nevem, nem hajlandó tudomást venni az egészről. Eddig ez nem volt baj nekem, hagyok neki időt persze. Na de véget ért neki a suli, most hétvégén hazacuccolt nyárra a koliból az apjához és az a terv hogy egész nyáron ott fog lakni. Na már most mivel rosszul van tőlem, őrizteti magát az apjával, főzni kell neki, ide menni oda menni, otthon bármit csinálni csak én ne legyek ott. Tegnap este elment barátnőzni, addig a párom átjött hozzám egy szűk órára titokban, mintha valami titkos tini szerelmi viszonyt folytatnánk..

Beszéltem a párommal, hogy azért ez így nem lesz jó ha egész nyáron ez lesz. Tudja ő is, de mindenben a kislánya kedvében akar járni -mint ahogy mindig is tette- amit nyilván valahol megértek, de szerintem egy 19 éves ember már el kéne tudja fogadni az apja új kapcsolatát.

Én egyébként pozitívan állnék a lányhoz, szeretném ha amennyire lehet jó viszonyt ápolnánk. Hagyok neki időt, nem is minden este családi vacsorát akarok vagy az anyja helyett anyja lenni, de jó lenne ha legalább elfogadná és nem szabotálná a helyzetet.

Szokott vele beszélni a párom és elég jól helyre is tudja tenni ha kell, de most ez nem sikerül.. terveztünk nyárra nyaralást, de így nem tudom mi lesz abból.. mit tehetnék én a helyzetért? Csak a párom tudna rá hatni vagy próbáljak közeledni valahogy a lány felé?



jún. 25. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Mikor váltak el? Azért a 19 éves még mindig gyerek, bárhogy is nézzük, lehet benne dac és remény hogy a szülei még összejöhetnek, ha nem annyira régóta váltak el. Ha régebben, akkor más kérdés. Meg kéne próbálnod valami pozitívat tenni a lány felé, hátha az segít.
jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
A helyzet a szokásos, a gyakori történetében kb 2000 válaszban van benne: ultimátum. Vagy képes a tökeit összeszedni a párod, és közölni a drága hercegnőcskéjével, hogy márpedig neki barátnője van, és fenn is fogja tartani a kapcsolatot nyaralással, otthoni találkozásokkal (ha nem bír a csaj, menjen el addig otthonról), méghozzá nem lopva, vagy kiadod az útját, lesz másik. Egy kisgyerekkel még csínján kell bánni. Egy egyetemista felnőttel már nem. Nem tehet keresztbe az apjának, nem irányíthatja az életét.
jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Grizesteszta ***** válasza:
85%
Igazuk van a hizzaszoliknak: a pasinak kell dontenie MOST: vagy felvallal a lanya elott ott alvassal, nyaralassal, vagy tipli. Neked egy dolgod van: ha szoba all veled a lsny, akkor te legy nyitott, kedves, ne celozz az elizmenyekre, de ne is nyald a feneket. Bizd az apjara, o elintezi, ha fontos vagy neki.
jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha ő nem akar kedvelni, akkor a fejeden is pöröghetsz, de nem fog megkedvelni.
jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha a párod veled akarna lenni, akkor veled lenne. Neki így a legkényelmesebb. Ha olyan kedve van, elmegy hozzád üríteni, utána hazamegy ahhoz, akit szeret.
jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
A lánynak van igaza! Ameddig egy családban mindkét szülő el, addig egyik mellett sincs helye másnak (akár együtt vannak, akár nem), mert nincs kit pótolni, nincs szükség pótszülőre, mostohára. És ha valamelyik szülő mégis megteszi azt a gyerekei ellen, hogy új párt talál, akkor a párnak kötelessége alkalmazkodni a gyerekhez (akkor is, ha már felnőtt, nagykorú, 19 éves, ez nem korfüggő), mert a gyerek volt előbb a szülőnek, az új pár csak betolakodó a családban. És ha a gyerek nem akar találkozni a szülő új párjával, akkor ezt mindenki köteles elfogadni és alkalmazkodni a helyzethez. És ha választani kell, akkor egy tisztességes szülő a gyerekét választja.
jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
53%

"Tegnap este elment barátnőzni, addig a párom átjött hozzám egy szűk órára titokban, mintha valami titkos tini szerelmi viszonyt folytatnánk.."


Most komolyan, a lány nem engedi el otthonról a fatert szexelni, amikor akar.

Nem szeretnék rosszindulatú lenni, de ez egy jó ötlet. Ha nem akarok barátnőzni, nincs kedvem kimozdulni otthonról, ráfogom a lányomra, hogy miatta nem tudok menni gyakrabban.

jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

7es elültette a bogarat a fülembe..valóban akar a párod többet veled lenni ( nyíltan) vagy valamiért nem is olyan rossz neki ez a szitu?

Mindenesetre nagyon gáz hogy a kiscsaj iranyítja a szüleit, jól el lett cseszerintve a nevelése. Ha az anyjához sem hajlandó mwnni meg a párodhoz sem ha te szóba kerülsz, akkor van egy jó hírem a számára, marad a kis albijában és ott dirigálhat.

jún. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat?

6-os köszi, hogy ezt a beteg dumát privátban is elküldted. Háromszor.


Abban nem kételkedem, hogy akar - e velem lenni a párom, amíg nem volt itthon a lánya hétköznap szinte minden nap együtt voltunk valamelyikünknél, mentünk erre-arra kirándulni, vendégségbe barátokhoz stb. Az ő ötlete volt a nyaralás is

Szerintem egyszerűen tart a lánya zsarolásától, hogy esetleg hozzá se lesz majd hajlandó menni a lány, ugyanúgy mint az anyjához..

jún. 26. 06:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy helyzet, kérdező, hogy a párodnak tökéletesen megfelel így. Néha átmegy, könnyít magán, de semmi több.

Ha tényleg szeretne, akkor nem "titkos félórácskákat" töltenétek együtt, hanem egymásnál aludnátok, stb.


Ja, hogy neki a lánya az első - semmi gond, akkor szakíts vele és keress olyat, akinek viszont te.


Oké, apám a másik véglet, mert onnantól leszrt, hogy meglett az új nője (szó szerint leszrt), de ez sem oké amit a te pasid csinál.


Bár ezt nem nevezném kapcsolatnak.

jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!