Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom lányával építeném a...

Párom lányával építeném a viszonyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, bocsi valószínű picit hosszú lesz.

Tavaly szeptember óta vagyok együtt a mostani párommal. Neki előző házasságból van 2 gyermeke. Nem miattam váltak el és mindkét gyereke tudja is hogy együtt vagyunk. A fia 16 éves, vele nincs semmi gond. Vidèken gimnazista, keveset van itthon. Na de van egy 19 éves lánya.. tavaly ősszel kezdte az egyetemet pesten, 7végente jött csak haza, olyankor mindig az apjához ment, én olyankor nem mentem hadd legyenek együtt. Az anyjához nem hajlandó hazamenni, max egy délutánt, mert ő már együtt él az új párjával akit nem csíp a lány. Mi a párommal nem lakunk még együtt. Bár a csajszi néhányszor találkozott csak velem, minimálisat, tőlem is rosszul van csakúgy mint anyuka új párjától. Habár tudja, hogy együtt vagyunk az apjával, ki sem lehet kb ejteni a nevem, nem hajlandó tudomást venni az egészről. Eddig ez nem volt baj nekem, hagyok neki időt persze. Na de véget ért neki a suli, most hétvégén hazacuccolt nyárra a koliból az apjához és az a terv hogy egész nyáron ott fog lakni. Na már most mivel rosszul van tőlem, őrizteti magát az apjával, főzni kell neki, ide menni oda menni, otthon bármit csinálni csak én ne legyek ott. Tegnap este elment barátnőzni, addig a párom átjött hozzám egy szűk órára titokban, mintha valami titkos tini szerelmi viszonyt folytatnánk..

Beszéltem a párommal, hogy azért ez így nem lesz jó ha egész nyáron ez lesz. Tudja ő is, de mindenben a kislánya kedvében akar járni -mint ahogy mindig is tette- amit nyilván valahol megértek, de szerintem egy 19 éves ember már el kéne tudja fogadni az apja új kapcsolatát.

Én egyébként pozitívan állnék a lányhoz, szeretném ha amennyire lehet jó viszonyt ápolnánk. Hagyok neki időt, nem is minden este családi vacsorát akarok vagy az anyja helyett anyja lenni, de jó lenne ha legalább elfogadná és nem szabotálná a helyzetet.

Szokott vele beszélni a párom és elég jól helyre is tudja tenni ha kell, de most ez nem sikerül.. terveztünk nyárra nyaralást, de így nem tudom mi lesz abból.. mit tehetnék én a helyzetért? Csak a párom tudna rá hatni vagy próbáljak közeledni valahogy a lány felé?



jún. 25. 18:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De nem erről van szó hogy átjön és könnyít! Illetve azóta van szó erről amióta itthon a lány

Év közben heti 5-6x egymásnál aludtunk, közös programjaink voltak stb. Minden barát, ismerős, rokon előtt felvállal, egyedül a lányával megy ez a mizéria

jún. 26. 09:02
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
Azt még többé kevésbé megértem, hogy te nem mész át, de hogy a párod inkább otthon ül a 19 évessel, az nagyon gàz. Könyörgöm Pestre jár egyetemre, nem egy elveszett kis bárány, akire vigyázni kell. Ezt finoman elmondhatnád a párodnak is. Ha nem hajlandó legalább valami kompromisszumot kötni, akkor pedig ultimátumot kell adni neki. Ne hagyd már ennyire megalázni magad!
jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Kerdem en ha a kislany az apjara is majd ugy megsertodik mint az anyjara akkor hova fog cuccolni ? 😅

Azert alljon mar meg a menet , majd a kislany donti el, hogy az apjanak lehet e baratnoje ?

En ezt mondanam

" Figyelj Juci ! Gizi a baratnom, gondolom te se orulbel ha kiutalnam a fiudat?

Gizi nem akar az anyad lenni, nemakar senkid se lenni, nem is kelltalalkoznotok. De fogadd el, hogy nem szeretnek egyedul megoregedni. Ha nem tudod elfogadni , igy jartal..."


Ha erre nem kepes, levonnam a kovetkeztetest miszerint egy ilyen teszetosza pasi nekem nem kell.

jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!