Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más hogy dolgozta fel, hogy...

Más hogy dolgozta fel, hogy 40 évesen nincs semmilye?

Figyelt kérdés

Elmúltam 40,minden számítás szerint leéltem az életem felét.

18 éves korom óta dolgozom,és most 40 évesen,semmim sincsen, szégyenszemre vissza kellett költöznöm a szülői házba a szüleimhez.

Elváltam a lakáshitelt közösen fizetem a volt feleségemmel a lakásban ő és a gyerekem él.

Azon kívül fizetem a gyerektartást.

A következő 16-18 évben esélyem sincs,hogy előrébb lépjek az életben, dolgozhatok én bármennyit.


A legjobban a bátyám csinálja ő bevallottan masszív alkoholista se kutyája se macskája,soha egy nő se akart vele hosszabb kapcsolatot,mert senki nem akarna együtt élni egy alkesszal,semmire sincs gondja az életben,ennek ellenére jól keres,van egy kis garzon lakása sopronban



#család #válás #Család kapcsolatok
szept. 11. 08:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
48%
Mit dolgozik a tesód?
szept. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Tetőfedő Ausztriába jár ingazni
szept. 11. 08:08
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a közös vagyon részt kifejthetnéd?

Miért van az, hogy a volt feleséged lakik a közös lakásban, és még a hitel felét is fizeted a gyerektartás mellé?

Mert félinfókból az jön le, hogy téged konkrétan kisemmiztek, és a közös lakás hitel miatt, még lakást sem fogsz tudni venni..., hiába mész ki akár külföldre dolgozni pár évet, hogy meglegyen az önerőd.

Miért nem adtátok el a közös lakást? Azt értem, hogy a gyereked a gyereked, de ez nem arról szól, hogy te mindent feláldozol!

szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
El kell adni a lakást,kifizetni a hitelt, a maradékot kettéosztani. Ez induló tőke lehetne egy garzonhoz. És fizeted a gyerektartást. Ne gyere azzal, hogy de a gyerek... az exednek lesz új pasija, aki majd felneveli a gyerekedet. És az exed anyagilag egyenesben lesz.
szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudsz te is kimenni a tesóddal dolgozni?
szept. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

30 évre vettünk fel 50 milliót

A lakás 50-50%-ban van az én nevemen és a volt feleségem nevén.

Én hajlanék rá,hogy eladjuk a lakást de a volt feleségem hallani se akar róla

Szerintem ki tudnék csak ő tetőfedő főleg magasban tetőn dolgozik,én pedig egész életemben rettegtem a magasban.

szept. 11. 08:18
 7/38 anonim ***** válasza:
91%
Haha. Mi az, hogy hallani sem akar róla????
szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Győrben ez egy 76m2 kertkapcsolatos újépítésű téglalakás

Mindig azt mondja hogy tökéletes hely a gyermekünk felnevelésére.

szept. 11. 08:25
 9/38 anonim ***** válasza:
78%

Az nem oldható meg, hogy átalakítsátok a házat 2 lakássá? Külön bejárta, külön órák, külön minden.

A ház ugyan annyira a tied, mint a feleségedé, neked ugyan annyi jogod van ott élni.

Ha nagyon elmérgesedik a helyzet, akkor végső esetben lehet kérni bíróságon is a közös tulajdon megszüntetését és akkor elárverezik a házat, de ezzel csak szarul jártok mind a ketten.

szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
97%

Le kell sz@rni mit akar! Ügyvéd, vagyon megosztás és probléma letudva!

Akkor gondolom min 80 milliót ér a lakás, tehát maradna kb 15-15 milliótok. Ez nagyjából fedezi 2 db 1,5 szobás panel árának önerejét, és a jelenlegi törlesztőtöknél is kevesebb lenne a hitel költsége.

Ha meg ennyire ragaszkodik hozzá, fizessen ki téged, és fizesse egyedül a hitelt!

szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!