Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más hogy dolgozta fel, hogy...

Más hogy dolgozta fel, hogy 40 évesen nincs semmilye?

Figyelt kérdés

Elmúltam 40,minden számítás szerint leéltem az életem felét.

18 éves korom óta dolgozom,és most 40 évesen,semmim sincsen, szégyenszemre vissza kellett költöznöm a szülői házba a szüleimhez.

Elváltam a lakáshitelt közösen fizetem a volt feleségemmel a lakásban ő és a gyerekem él.

Azon kívül fizetem a gyerektartást.

A következő 16-18 évben esélyem sincs,hogy előrébb lépjek az életben, dolgozhatok én bármennyit.


A legjobban a bátyám csinálja ő bevallottan masszív alkoholista se kutyája se macskája,soha egy nő se akart vele hosszabb kapcsolatot,mert senki nem akarna együtt élni egy alkesszal,semmire sincs gondja az életben,ennek ellenére jól keres,van egy kis garzon lakása sopronban



#család #válás #Család kapcsolatok
szept. 11. 08:01
1 2 3 4
 21/38 NPeti11 ***** válasza:
95%
Teljesen hülyének néz téged a feleséged. 50% tulajdon tiéd vagy kifizet vagy szépen vissza költözöl. fizeted törlesztőt ö közben meg össze áll valakivel? Biztosan nem hagynám ezt. Szomszédommal ugyan ez volt, átjárt beszélgetni páromhoz röhögött rajta fizeti lakás hitelt és azon nevetett kidobta gyermeke apját. Közben meg magához költöztettet új párját akivel szintén fizetteti rezsit.
szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
94%

A válás miatti vagyon megosztás gondolom még nem volt meg? Ez sosem marad el, a folyam része, itt kell követelned a részarányos tulajdonodat, ami kiterjed az ingóságokra is. Kivétel a beépített bútorok, mert azok logikusan a lakás értékét növelik, amiből úgy is 50% a te részed.

Ne hagyjad magad! Hátralévő életed múlik ezen!!!

szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem pont igy van.

A feleseged el a lakasban, amit te is fizetsz- ugyan olyan jogod van ahhoz az ingatlanhoz, mint neki. Tehat van valamid.

Persze probal lelkiismeret furdalast kelteni azzal, hogy ha eladjatok, akkor te kiteszed a gyerekeidet az utcara.

Ez igy rad nezve nagyon igazsagtalan. Annak kell megoldania a gyerekek lakhatasat, akie a felugyeleti jog. Neked gyerektartast kotelezo fizetned, de a lakast nem.

El kell adni, megfelezni. A mai vilagban nehez sajat ingatlanhoz jutni, es ha igy folytatod, neked soha nem is lesz. Hiaba torleszted a lakast, mire lejar mar valoszinuleg az egyik addigra mar felnott gyereked fogja lakni (lehet volt felesegeddel egyutt), igy neked soha nem lesz lehetoseged annak az altalad is torlesztett lakasbol - barmilyen hasznot latni.


Mindenkepp kerd az extol, hogy fizessen ki, aztan o fizesse a tovabbi torleszto reszleteket.

Ki kellene jonnod Ausztriaba. Mi itt elunk, es egy ev alatt 25 ezer eurot tettunk felre. A Ferjem fizeteset felretesszuk, az enyembol elunk, es meg abbol is tudok egy picit gyujteni. Egyedul nyilvan lassabban megy, de ha pl. olyan munkat talalsz, ahol szallast is biztositanak, akkor menni fog. Mi fiatalabbak vagyunk, de azert nem olyan hu de sokkal, szoval nem vagy elkesve.

Magyarorszagon most, nagyon jol fizeto allas es sajat ingatlant nelkul kb lehetetlen elorebb jutni.

Az exednek megfelel a mostani szitu, hiszen te meg mindig erte is gurizel, ot bebiztositottad, mig te nem tudsz haladni az eletben.

szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
21%
Nem szívesen lennék a gyereked helyében.
szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
94%

A házról a többiek elmondtak mindent.


Én még hozzáteszem, hogy az alkoholista bátyról is nagyon ostoba gondolat ez. Mennyire jó, hogy tönkreteszi a máját-gyomrát-agyát! S ezért nem lesz senkije!

Illetve mégiscsak van egy szerető gyerek és egy fél lakás! Mi az, hogy nincs semmi?

Exem házasság után nagyon jól érezte magát lecövekedett pöcegörödben szüleivel és úgy ismerkedett. Nem kell rögtön öntemetést végezni, csak valóban másképpen kéne dönteni a közös lakással. A bepalizás miatt nem fog maradni semmi - valóban.

szept. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
68%
* Lecövekelt
szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
70%
Ki akarna a kozeleben elni a volt hazastarsaval,egy udvarban
szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
30%
En nem
szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
60%
SEMMIJE! Nem semmilye.
szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
93%

Hat, nevtelenul bevallalom, mas karan tanul az ember. En voltam/vagyok a hulye, de legyen tanulsag masoknak, ne keruljenek ilyen helyzetbe.


A ferjem a volt felesegetol 3 evig elt kulon, mire elvaltak. Szakitaskor elkoltozott a kozos lakasbol alberletbe, fizette azt, fizette a gyerektartast, asszony a gyerekkel maradt a kozos hazban. Aki jol jart, mert nem kellett fizetnie alberletet, kapta a gyerektartast, ambar o nem fizetett a ferjem tulajdonaert semmit, hogy az o tulajdonat is hasznalta. Ez ment 2,5 evig, amig eladtak a hazat, amibol ket kozos hitelt fizettek vissza, a maradek penz megfeleztek, holott az teljes egeszeben a ferjemnek jart volna. Valas utan az anno kozosen felvett megmaradt hitelek maradeka pedig a ferjem nyakan maradt. Azaz az enyemen is, mivel hozzamentem.🙃 naluk is evekig ment a csikicsuki, a gyerekkel valo takarozas, az “elveszed a gyereked feje folul a tetot” holott ugyanabban az utcaban lakott a volt asszony anyja, akihez (elotte evekig egyutt eltek) visszakoltozott a gyerekkel (tehat alberletet ugyanugy nem kellett fizetni).

Szoval most mi vagyunk anyagi nehezsegekben, en szopok a ferjem faszsaga es nyamnyilasaga miatt. Exasszonyka meg el mint marci hevesen.



Soha senki ne legyen ekkora vakhangya mint en. Ne vallaljatok be mas hitelet, ne hagyjatok magatokat a gyerekkel zsarolni, ne legyetek nagyvonaluak, mert az ilyeneket madarnak nezik es csunyan kihasznaljak. Mese vege.

szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!