Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén mennyi gyermektar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén mennyi gyermektartás kérhető?

Figyelt kérdés
2 gyermekről van szó
jún. 26. 15:10
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
88%

29

Nem erről van a szó. A gyerektartás nem arra való csak, hogy ne haljon éhen a gyerek, hanem hogy olyan színvonalon éljen, mintha együtt élne a család, és a nevelőszülő elsősorban természetben száll be a gyerek nevelésébe, ellátásába, a másik szülő meg anyagilag.

Az apának meg nem siránkozni kéne hanem biztosítani a gyerek szükségleteit, ahogy normális apák meg is teszik, csak a csóró vagy fukar pédányok hisztiznek a saját gyerekükön.

jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
79%

29#


Mondanám, hogy igazad van, de a világon 90% -a a gyerekeknek nem az anyagi háttér megléte után szül. Ha mindenki arra várna és várt volna, már kihalt volna az emberiség.


2. Mi a rendes egyetemi szak? Legyen mindenki mérnök meg orvos meg ügyvéd?. Ki fog tanítani?


3. A fizetés Ausztriában látszólag több csak de nem annyival, amennyivel drágább az élet (ne mondd hogy ezt nem tudhatom mert 8 évet húztam le ott köszi)

jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
88%

“ Meg értem én, hogy a gyerekének mindenki a legjobbat akarja de a különórát is ide számítani ?!

Az nem azt jelenti, hogy anyu nem foglalkozik vele eleget ezért szarok a jegyei a gyereknek ? Ha már a természetbeni hozzájárulást emlegetjük itt.

Ezt miért aputól vonnánk el pénzben ?

Nyári tábor ? Kicsit luxusnak hangzik elvált szülők gyerekének.”


Az anya az anya, és nem tanár. Nem biztos, hogy úgy el tudja magyarázni a tananyagot, ahogy az az adott korosztályban emészthető. Felsőbb osztályban meg még nehezebb.

És a különóra nem feltétlen korrepetálás, lehet tánc, sport, egyéb foglalkozás is, amire jár a gyerek. Ezek nálunk havi 15-20e Ft volt most, orvosnak mondjuk még kevesebb.

És bocs, de ez ne legyen már luxus, alapnak kellene lennie, hogy valamire jár a gyerek, és nem csak otthon fonnyad.

A nyári tábor se luxus. Ne tekintsünk már úgy egy elvált szülők gyerekére, hogy neki nem jár semmi plusz. Pláne, hogy a tábor nem feltétlen csak a gyerek szórakozása, hanem egyben a nyári felúlügyelet megoldása. Mert hát ennyi szabira nem tud elmenni a szülő, és nem biztos, hogy mindenhol van nagyszülő.

jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
8%

Akkor a nyári tábort fizesse az akivel a gyerek él ha már szabadságot akar.

Szerintem korrekt lenne így.

jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
80%

“Akkor a nyári tábort fizesse az akivel a gyerek él ha már szabadságot akar.

Szerintem korrekt lenne így.“


Te ennyire ostoba vagy? Nem a szülőnek szabadság az, hanem felügyelet alatt van a gyerek, amíg a szülők dolgoznak, (igen, mind a kettő), plusz élményeket szerez a gyerek. Mindkét szülő érdeke.

jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
8%

Mindkettő érdeke amit csak az egyiknek kell kifizetnie 🤣

Ki van ez találva.

jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%
És bocs, de a különélő szülő ne legyen már ennyire igénytelen, hogy elég legyen neki annyi, hogy nem hal éhen a saját gyereke, de ennél többre ne is vágyjon…
jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
Nem csak az egyiknek, mind a kettőnek.
jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
100%

"Meg értem én, hogy a gyerekének mindenki a legjobbat akarja de a különórát is ide számítani ?!"


Igen. Mindent. Akkor is járna, ha nem váltak volna el a szülei.

jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy járna, annyi különbséggel, hogy annyival több maradna a gyerekre amennyit most apunak ki kell fizetnie albérletre a gyerektartáson felül.

Annyira kiváncsi vagyok, hogy milyen válaszok jönnének arra ha innentől kezdve a gyermekelhelyezés elsősorban az apának itélné a gyereket mert hát a gyereknek az apjánál a helye.

Anyu meg perkálhatná a gyerektartást meg fizethetné a táborozás és meg ezek után is ő lenne a szemét mert keveset ad.

jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!