Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után meg kell mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után meg kell mondanom az édesanyának hogy hol vagyok és mit csinálok a gyerekekkel a hétvégémen?

Figyelt kérdés
Az édesanya nem akarja oda adni a gyerekeimet láthatásra amíg nem számolok be részletesen arról, hogy hol leszek velük, mit csinálunk majd hétvégén, és ha vinném is őket v.hova, azt egyből megtiltja. Megteheti ezt?
2010. aug. 25. 09:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés, mert most még abban a korban vannak, amikor nagyon számit mit mond akivel együtt élnek.Úgy értem, vele vannak többet, könnyú dolga van.DE! Az idő telik, és ő nem hosszú távra tervez.Ezt pedig úgy értem, hogy egy pár év mulva rá fognak jönni a gyerekek, hogy sokmindenben nem mondott igazat nekik.Tudom ez az időszak negyon nehéz, de te ne tegyél mást, minthogy "csak"szereted őket.Amikor veled vannak, csak rájuk figyelj, csinálj programokat, és élvezzétek ki minden pillanatát az együttlétnek.Mindig időre vidd visza őket, ez azért fontos, mert ebbe nem tud(na)bele kötni.Ne a gyámhivatalba menj, hanem a gyermekjóléti hivatalba, és kérj kapcsolattartást.Ez azt takarja, hogy aki a ti ügyetekkel foglalkozik, segít a volt feleségeddel tartani a kapcsolatot.

Tapasztalatból írom!

Nekem is volt olyan időszak, mikor a volt férjem mindenért piszkált!Szinte semmiségekért.Egy idő után már beszélni sem voltam hajlandó vele.A hölgy a aki foglalkozott az ügyünkkel, hívott ha a v.férjem akart valamit, és én is mindig őt hívtam.

Már eltelt jó sok idő, ami a vizet az én malmomra hajtotta.Az én gyerekeim már nagyok.A lányom pl már sokszor nem is akar menni hozzá...Szekálja mindenért, tanulás, a barátja miatt, stb....

No, szóval...

Kitartás, erő, és csakis szeretet! Remélem jóra fog fordulni az ügyetek!

Ha gondod van, írj privit nyugodtan, ha tudok segítek.

Szia!

2010. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk fordított a helyzet. Az apa áll folyamatosan kicsinyes bosszút. Bár mi még együtt élünk, mert a gyerekelhelyezés másod fokon van, így a láthatás még nem igazán van érvénybe. Szándékosan szétdobálja a gönceit, a gyerekeket ellenem hangolja, direkt elviszi őket napközben, ha tudja hogy nekem programom van velük, a nevelése 0. Én mégis úgy gondolom, hogy ha végre vége az egésznek és elköltözhetem a gyerekeimmel nem adom vissza neki ezt a sok lelki megpróbáltatást. A gyereket nem használom eszköznek a bosszúra. Erre lennének más eszközök is, de minek pazaroljam rá az energiámat.
2010. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettetek!:-) Jól tudom hogy a gyermekjólétisek azt is szokták csinálni, hogy ha nem megy a kapcsolattartás, akkor minden láthatáskor kimegy veled egy szoc.munkás, és amikor meg viszem haza a gyerkőcöt akkor is ott van és ellenőrzi hogy minden rendben ment-e? Van nálunk ilyen, vagy csak külföldön működik ez?
2010. aug. 27. 20:09
 24/25 A kérdező kommentje:
Ja, és ha magnóval felveszem a láthatásnál hogy miért nem kapom meg a gyereket, az nem bűncselekmény? Mármint nem valami személyiségi jog meg sértése vagy valami? Mert azzal tudom igazolni milyen hülyeségek miatt tiltja el őket!
2010. aug. 27. 20:19
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen, jól tudod, van olyan megoldás is.

A felvevős dologra nem tudok mit mondani.

Én inkább azt javasolnám, hogy a gy.jólétis dolgot próbáld meg.

Azt mondhatod, (fenyegetés képpen)hogy ha nem engedi el veled őket, akkor rendőrt hívsz.

Te ezt ne hagyd annyiban, mindenképp lép valamerre.Ha lehet, először próbáld szépen, türelmesen,ha nem megy, akkor a hivatal!

2010. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!