Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után meg kell mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után meg kell mondanom az édesanyának hogy hol vagyok és mit csinálok a gyerekekkel a hétvégémen?

Figyelt kérdés
Az édesanya nem akarja oda adni a gyerekeimet láthatásra amíg nem számolok be részletesen arról, hogy hol leszek velük, mit csinálunk majd hétvégén, és ha vinném is őket v.hova, azt egyből megtiltja. Megteheti ezt?
2010. aug. 25. 09:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Lesz eredménye, úgyhogy sok sikert hozzá. (Az én exnejem is hasonlóan aáll a dolgokhoz, bár neki más szemét húzásai voltak.)

Szóval ne számolj be róla neki, vidd direkt máshova és a következő láthatásra eleve két tanuval menj. Amikor nem akarja odaadni, akkor azt a két tanu igazolja és ezzel mehetsz a gyámhivatalba. Ha kétszer meglépi, akkor az már bűncselekmény. Ezután kérheted a gyermekelhelyezés megváltoztatását és onnantól nyert ügyed van.

2010. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%
Ezt akartam írni, amit az előttem szóló. Eleve tanúkkal menj. Jó lenne ha az ő családjából lenne valaki, aki elfogulatlan, végső esetben szomszéd is . És tanúkkal vidd haza. Így nyert ügyed van, a láthatás megakadályozása a bírósági végzés megmásítása , nem jó szemmel nézik hidd el. Emiatt az ún. vasárnapi apukák évente kb 7000 ( hétezer ) pert indítanak. Úgyhogy nyugodtan tereld hivatalos útra megérdemli az összes idióta tehén.
2010. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

15.37-es!

Te akkora hülyeséget mondtál! Ezt hol olvastad, hogy elveszik az anyjától a gyereket, mert nem adja oda láthatásra, mondjuk mert aggódik?

Kérdező! Biztos megvan rá az anyának az oka, hogy így viselkedik! Joga van tudni, hol vannak a gyerekek.

Ne sumákolj és akkor biztos nem fog akadályoztatni.

2010. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem akarok rossz tippet adni, de láthatást megelőző napon elcipeli valamilyen sarlatánhoz és neki is lesz jogilag igazolása arról, miért vet gátat a találkozásnak..., hiába a tanú.

Később, ha a félrenevelt nagyobbacska gyermek nem akar önként menni az apjával akkor szintén nem lehet kényszeríteni.


Szóval hiába bármilyen törvény az anya józan hozzáállásán múlik minden. - Ezt kénytelenek vagyunk elfogadni és behódolni nekik.


Köztudott, hogy szexuális kielégületlenség van az összes efféle bosszú hátterében, tehát pont azzal verje őket a sorsuk!

Rengeteget ártanak a szeszélyükkel, ellenük vagyok de békét kell kötni......

Ezen ne múljon, tudja meg merre jártok a láthatáskor.

2010. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
15:37-nek, már miért sumákolnék? Még nem hallottál olyanról hogy az anya nem nézve a gyerekeit így áll bosszút? Hát ez pont olyan eset! tök mindegy mit csinálok, hova megyek, mindig beleköt, a gyereket nem adja oda, és mielőtt elhozom őket mindig azt mondja nekik hogy ne izguljatok, nem lesz semmi baj. Miért kell azt a gyereket paráztatni? Jó hogy nem lesz baj! Az én gyerekem is!
2010. aug. 25. 21:09
 16/25 anonim válasza:
100%
Ne számolj be a közös programokról!A gyerekek ilyenkor ha akarják úgyis elmondják az anyáknak az eseményeket.Egyébként meg az anyák sem számolnak be arról,hogy mivel töltik a gyerekkel az egész hetet.Ekkor pedig az apukák aggódnak végig egész héten a gyermekeik hogyléte miatt és főleg azért,hogy hétvégén elhozhatják-e gyermeküket akadájmentesen.
2010. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy köteles beszámolni róla, különösen nem előre!

Az ilyen nők abban élik ki magukat, hogy szivatják a volt férjüket, dögöljön meg a szomszéd lova is alapon.

Áldozz be pár hétvégét hogy nem adja oda és irány a gyámhivatal. Persze diktafonnal menj, hogy bizonyíthasd, olyan dolog miatt zárkózott el, ami törvényesen nem indok. Azonnal indíts bírósági pert. Ha megnyered és azután is megakadányozza, akkor azért le is csukathatod a btk szerint. Állj a sarkadra, mert istent fog játszani és később csak még rosszabb helyzetbe kerülsz.

2010. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor irány a gyámügy!
2010. aug. 26. 13:08
 19/25 anonim ***** válasza:

Akartam írni neked privit, de nem lehet...

A gyerekek mennyi idősek?

Mert nem nagyon mindegy ám!

12 éves kortól már azt is megkérdezik, kinél akar maradni...

2010. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Szia!


A gyerekek 3 és 5 éves kislányok. Tudom hogy kicsik még, de akkor sem lehet elzárni őket az édesapjuktól! Hogyan alakítsak így ki velük belsőséges kapcsolatot, és hogyan fognak akkor majd kötődni hozzám ha már most nem lehetek velük? Utál az édesanyjuk, mert régen egy pénzügyi baki miatt elvált tőlem, és megmondta fizetnem kell! De miért a gyerek fizet egy személyes bosszú miatt? Attól én még jó apja voltam a gyerekemnek!

2010. aug. 26. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!