Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után meg kell mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után meg kell mondanom az édesanyának hogy hol vagyok és mit csinálok a gyerekekkel a hétvégémen?

Figyelt kérdés
Az édesanya nem akarja oda adni a gyerekeimet láthatásra amíg nem számolok be részletesen arról, hogy hol leszek velük, mit csinálunk majd hétvégén, és ha vinném is őket v.hova, azt egyből megtiltja. Megteheti ezt?
2010. aug. 25. 09:16
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Kérlek olyanok írjanak, akinek van valami hasonló sztorija, és esetleg tud v.mi okos megoldást, ill. gyámhivatal segítségét kérték-e?
2010. aug. 25. 09:18
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem teheti meg! Oda viszed a gyerekeket,ahova akarod. Max.azt mondhatod meg neki,ha vidékre mentek el! Persze kocsmába nem viheted el őket,de ezt úgy is tudod. Ha akadályozza a láthatást,akkor a Gyámhivatalba menj.
2010. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

Örülj neki, hogy "csak" ennyi feltételt szab.

A szabadság korlátozásának tűnik, de közben alapvető illemszabály is betartani.

Ha gond lenne mégis tudja merre keressen.


A gyerekek úgyis eldicsekednek mindennel.

Különben nyugodtan viheti az apuka, akár eltérő vallási ritusokra is, mint az anyuka szeretné terelgetni.

2010. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem teheti meg. Ahogyan ő megtiltja neked, ugyanúgy te is megtilthatod neki. Nem kell a gyámhatóságra menned, elég ha kilátásba helyezed. Egyértelműen jogod van elvinni a gyereket strandra az anya tudta nélkül, ezzel ő is tisztában van ez biztos, csak direkt szekál.Ha tényleg nincs más, akkor irány a gyámügy, hogy az anyában nincs meg az együttműködés .
2010. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
a láthatás megakadályozása bűncselekmény ;)
2010. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beszámolnod, róla, hiszen ezt ő sem teszi.DE! ha van benend egy kis jó érzés, akkor közlöd vele, hogy hová mégy a gyerekekkel.De ebbe nincs bele szólása!Országhatáron belül azt csinálsz velük amit akarsz!
2010. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell vele közölnöd, de szerintem az anyuka csak aggódik. Ha nem csinálsz semmi rosszat, akkor meg minek titkolózni? Természetesen nem értek vele egyet, hogy nem adja oda a gyerekeket. Különben is elég ha nagy vonalakban számolsz be róla: "még nem tudom, majd a gyerekek kitalálják...!"
2010. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező megmondanod, de szerintem nem okozna nagy nehézséget, ha közölnéd. Nyilván aggódik, tudni szeretné, hol vagytok, ha esetleg valami baj történne. Én eleve azt nem értem, hogy miért titok, hogy hova mentek. Ha te a láthatás előtt eldöntöd, hogy mondjuk elviszed a gyerekeket fagyizni ide és ide, aztán elmentek sétálni x helyre, azt nyugodtan meg lehet mondani, szerintem ez nem ellened irányul. Csak ha mondjuk nem értek vissza a megadott időre, mert mittudom én, téged elüt egy autó, akkor az anyuka tudná, hogy merre keressen benneteket.
2010. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze hogy nem viszem se kocsmába, se rossz helyre a gyerekeimet:-), de ha véletlen menet közben ötöljük ki mi legyen a hétvégi program, és ő nem tudott róla, akkor ordibál ha haza viszem őket, és 2 hét múlva oda se adja! Én nem az a link apuka vagyok, szeretem őket, de teljesen megpróbálja akadályozni a 2 heti láthatásomat! Már nem tudom mit tegyek, elmennék a gyámhivatalba ha tudnám hogy lesz eredménye! :-(

2010. aug. 25. 11:34
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
Sosem tudtam megérteni az ilyen nőket, akik nem engedik csak kéthetente a gyereket. Menj nyugodtan a gyámhivatalba, megérdemli.
2010. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!