Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom a nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a nekem való srácot?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok viszont egyáltalán nem az a nagyon lányos lány (sminkelni szoktam, denem mindig és utálom a műkörmöt, póthajat, magassarkúkat, undorító lányos ruhákat stb.)

Vans cipő, csöves farmer meg mondjuk egy BP Krúbi póló jellemez

imádok olvasni, barátaimmal lógni na meg ps4!!4

hasonló stílusú boyt jó lenne kifogni, de a városomban csak ilyen tipik fiúk mászkálnak unalmas külsővel és stílussal

nem akarok a macskámmal megöregedni, help



2019. jún. 17. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
74%
Az nem opció, hogy azért veszi meg a kínaiból mert tetszik neki de nincs pénze az eredetire, és nem pedig mert menőzni akar? Téged se az eszedért szeretnek.
2019. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:

ugyanúgy lehet olcsón is nagyon jól öltözni ahogy már mondtam is

ez nem függ össze az eszemmel szerintem:D

2019. okt. 23. 12:38
 63/69 A kérdező kommentje:

például ezek is olcsóak (hisz van 20k-ért is póló és farmer is) de jól néznek ki és nem az a basic fajta főleg a póló:

[link]

[link]

2019. okt. 23. 12:46
 64/69 anonim ***** válasza:
68%
mi ez az esztelen márka fétis? Te olvasod amit írsz? Legyen különc, de azért hordjon eredeti divatmárkákat. Ez nekem elég paradoxon, mert ha valami divatos, az azt jelenti hogy sokan hordanak olyat. Nekem szerintem egyetlen márkás cuccom nincs (bezzeg a kutyámnak :D ) de ettől nem érzem magam kevesebbnek. Sőt, a sok noname cucc tesz egyedivé, mert ilyeneket még neten sem találsz. Amiből kell minőségi abból veszek, de pl cipőnél a márkás mindig hamarabb tönkre ment a lábamon, ruhát meg gyakran cserél az ember, minek vagyonokat kiadni márkáért és marketingért?
2019. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:

természetesen nem kell méregdrágának lennie valaminek, hogy jól kinézzen:D

amit az előbb linkeltem póló és farmer is csak Cropp márkájú ami nem annyira ismert, de megfizethető és jól is néz ki

2019. okt. 23. 13:31
 66/69 anonim ***** válasza:
27%
a pólóban nem értem mi akkora cucc. egy sima póló, nekem csak minta nélküli van, inkább a ruháim anyaga és szabása ami egyedi. A második link valami förtelmes.
2019. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 A kérdező kommentje:
hagyjuk inkább, felesleges köröket futunk és én már kifáradtam, szép napot mindenkinek:D
2019. okt. 23. 13:57
 68/69 anonim ***** válasza:
82%
Ne... Újra kezdődik? :D
2020. jan. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
82%
Nem ffi vagy aki lànynak gondolja magàt?
2020. jan. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!