Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom a nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a nekem való srácot?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok viszont egyáltalán nem az a nagyon lányos lány (sminkelni szoktam, denem mindig és utálom a műkörmöt, póthajat, magassarkúkat, undorító lányos ruhákat stb.)

Vans cipő, csöves farmer meg mondjuk egy BP Krúbi póló jellemez

imádok olvasni, barátaimmal lógni na meg ps4!!4

hasonló stílusú boyt jó lenne kifogni, de a városomban csak ilyen tipik fiúk mászkálnak unalmas külsővel és stílussal

nem akarok a macskámmal megöregedni, help



2019. jún. 17. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Ne érts félre, nem az a bajom, hogy nem állsz be a sorba a műpitsák közé, ez nagyon is pozitív, hanem az írásodból lejövő élet felfogásod a probléma.
2019. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:

ez csak pár mondat és ennyi amiből nem nagyon lehet következtetni semmire

nem akartam ilyen sablonosra, ezért írtam ilyen hülyén na

2019. jún. 17. 23:51
 13/69 Béla. A Király. ***** válasza:
86%
Akkor itt a lehetőség, hogy egy kommentben leírd értelmesen, akkor talán válaszolunk is rá.
2019. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
97%

nagyon egyedivé tett!


egyebkent ne nagyon szamits normalis valaszra, mert nem nagyon lehet ra mit mondani, mindenki fejeben megfordul ez a kerdes, aki szingli, ez van, ez a jelenlegi helyzet, hasznald ki, hamarosan majd belep a kepbe valaki


csak konyorgom oszinten tudnom kell, hogy biztos nem tini vagy? mert ha 21 en is megorulok

2019. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:
a fentiek még mindig érvényesek
2019. jún. 17. 23:54
 16/69 A kérdező kommentje:
tényleg 21 vagyok srácok
2019. jún. 17. 23:55
 17/69 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert valami csodának érzed magad és valami csoda neten látható srácra vágysz. Persze, az olyan srácoknál, akik neked kellenének, maximum szexre lennél jó.


Az meg érthető, hogy miért gondolnak fiatalabbnak. Úgy írsz, mint egy tizenéves tumblr-ös csaj.


"Vans cipő, csöves farmer meg mondjuk egy BP Krúbi póló jellemez"

Kb. minden 2. tinicsaj ilyen.


"imádok olvasni, barátaimmal lógni na meg ps4!!4"

Ez sem ritka.


"hasonló stílusú boyt jó lenne kifogni, de a városomban csak ilyen tipik fiúk mászkálnak unalmas külsővel és stílussal"

Pont ugyanolyan "tipik" vagy, csak lányban. A stílusuk és külsejük nem unalmas, csak szimplán nincs feltűnési viszketegségük és a belső hiányosságaikat nem a külső extrém dolgaival próbálják kompenzálni.


"nem akarok a macskámmal megöregedni, help"

Jó, hát ez rajtad áll... :D Mi szerinted mit tudnánk csinálni?

2019. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj, hogy nem látunk, és így nehéz mit mondani. A barátaid kizárólag fiúk? Gondolom elvbõl nem próbálkozol velük. Miket szeretsz olvasni? Bevallom, fogalmam sincs, hogy mi az a BP Krúbi, a Vans cipõ meg a ps4.
2019. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 érdeklődő63 ***** válasza:
6%
nem a világnak kell elpusztulni hanem neked te 4 es barom a fene a hust egye lerólad
2019. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
100%
17-es testvérnek igaza van, a belső hiányosságot külsővel kell kompenzálni, de gondolom tisztában vagy a tinik hozzáállásával, nem egy társat akarnak, hanem egy extrém külsőjű embert, akivel felvághatnak. Szemüveges ember kizárva, nem túl extrém. Csak arról feledkeznek meg a tinik, hogy Superman is egyszerű külső mögé rejtőzött, majdnem észrevehetetlen volt...
2019. jún. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!