Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom a nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a nekem való srácot?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok viszont egyáltalán nem az a nagyon lányos lány (sminkelni szoktam, denem mindig és utálom a műkörmöt, póthajat, magassarkúkat, undorító lányos ruhákat stb.)

Vans cipő, csöves farmer meg mondjuk egy BP Krúbi póló jellemez

imádok olvasni, barátaimmal lógni na meg ps4!!4

hasonló stílusú boyt jó lenne kifogni, de a városomban csak ilyen tipik fiúk mászkálnak unalmas külsővel és stílussal

nem akarok a macskámmal megöregedni, help



2019. jún. 17. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:

amit az előbb írtam

hogy ne egy no name cipőt, maci nadrágot és egy kopott régi pólót takarjon a stílusa vagy olyat, ami minden második fiún rajta van pl. black squad meg kamu supreme és vans felsők amit a kínaiban vásárolt

természetesen nem a márka az első, de olcsón is lehet jól öltözni ha akar is az illető és nem szarik bele, hogy törődjön a külsejével

2019. okt. 22. 23:47
 52/69 anonim ***** válasza:
27%
Na akkor korábban már megválaszolták az okot.
2019. okt. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
83%
Istenem, és az eszedbe se jutott, hogy attól, hogy kínais ruhákat hord még lehet hogy van egy szuper személyisége?!
2019. okt. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
82%
Mert a BP Krúbi póló az már stílus? Én kérek elnézést.
2019. okt. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az is furcsa, hogy rajtad Vans cipő van, de a srácon ne legyen Vans póló.
2019. okt. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:

csak azért tudjunk már kicsit öltözni

öhm, egy szóval nem mondtam, hogy egyedi bár itt ahol élek még máson nem láttam

mint mondtam, az a furcsa amikor KAMU Vans felsőt vagy cipőt hord és úgy hiszi el magáról mennyire fsza gyerek

2019. okt. 23. 08:47
 57/69 anonim ***** válasza:
60%
Hasonló stílusú srácot könnyen találsz, sok van belőle.
2019. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a BP Krúbi póló nem divat. Inkább kifejezetten éretlen. Pont mint a kérdező.

Rajtam egy teljesen egy színű póló szokott lenni, egy teljesen átlagos fekete farmernadrág és egy adidas sportcipő, mert így érzem magam kényelmesen és még irodában sem szólnak meg.

Elég kevés panasz szokott érkezni arra, hogy rosszul öltözködök..

Kérdező, nyilván van valahol a világon neked is társ. De be úgy állítsuk már be, hogy egy BP Krúbi pólóban mászkálni, az divat. Inkább társadalom kritika. Amivel nem szívesen jelennek meg sehol. Veled még egy normális étterembe sem lehetne bemenni.

2019. okt. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:

nos, inkább felveszek egy eredeti BP pólót, mint valami kamut és abban hiszi el magáról az illető, hogy ő a Jani:D

ugyanúgy tudok elegánsan is öltözni ahogy mindenki más és amúgy sem mennék étterembe, de azért köszi

2019. okt. 23. 09:18
 60/69 A kérdező kommentje:
btw, társadalomkritika* de majdnem jó volt
2019. okt. 23. 09:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!