Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy problémám. Amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy problémám. Amikor egy helyes sráccal találom szembe magam, mindig elkezdem baszogatni. Heccelődök vele. Oltom. Szar szokásom de ez van. :D Le kéne szoknom róla mi? Vagy keressek olyan srácot aki ilyennek szeret? O. o

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj BDSM mistressnek.
2010. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem bejön az ilyen csaj, elég ritka sajnos, de viszont kevés az udvarlójuk mert a férfiak 90%a nem férfi, és a könnyű prédára megy.


19/f

2010. júl. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
énis elveszem a dömperjét meghúzoma haját kiverema fogát szétrombolom a homokvárát lelököm a lépcsőn leeresztema bicigli kerekét szétdobálom a játékkatonáit megeszem az uzsonáját kiöntöm a kakaóját belelököm a sárba nem hagyom aludni belepisilek az ágyába eldugom a cipőjét meg ilyenek ez természetes
2010. júl. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Húha, engem baszogathatnál :D Elég kemény vagyok xP
2010. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Keres olyat aki így fogad el ahogy vagy

ha tetszel valakinek akkor úgy tetszel neki ahogy vagy és nem úgy ahogy leszel.

2010. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallooood? Te ne emberkeggyé! XD
2010. júl. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd :O
2010. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát a fiúknak minimum 80% nem kedveli az ilyen lányokat mert volt még az általánosba egy olyan csaj akinek bejöttem és ő is így szemétkedett velem . Aztán egyszer jól pofára is esett amikor visszautasítottam.
2010. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!