Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom a nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a nekem való srácot?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok viszont egyáltalán nem az a nagyon lányos lány (sminkelni szoktam, denem mindig és utálom a műkörmöt, póthajat, magassarkúkat, undorító lányos ruhákat stb.)

Vans cipő, csöves farmer meg mondjuk egy BP Krúbi póló jellemez

imádok olvasni, barátaimmal lógni na meg ps4!!4

hasonló stílusú boyt jó lenne kifogni, de a városomban csak ilyen tipik fiúk mászkálnak unalmas külsővel és stílussal

nem akarok a macskámmal megöregedni, help



2019. jún. 17. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó vagy így ahogy vagy, csak sajnos fiatal hozzám. :D


31f

2019. jún. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
96%
Ezek a tulajdonságok tényleg nem annyira egyediek és ritkák, mint ahogy hiszed. Egy nő nem attól lesz igazán vonzó, mert egy kilo vakolatot nyom az arcára, vagy naponta váltogatja a körmeit stb. Számomra sokkal fontosabb az, ha igényes saját magára és környezetére egyaránt, egy szép mosoly, egy nyerő kisugárzás, humorérzék jóval többet ér. Attól hogy nem találtad meg a párodat részben magadban is keresendő, értékeld át magadat, esetleg változtass a kevésbé vonzó tulajdonságaidon és máris jóval nagyobb sikered lesz
2019. jún. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
80%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Csak ennyit tudsz amit leírtál? Az nem sok és egyedi sem. Olvasd át a fenti csaj leírását. Nem kellett ilyen undorító stílust választania hogy "egyedi" legyen, megy az normálisan is.

2019. jún. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
92%
Mert pont ugyanolyan kislány vagy, mint a többi 21 éves, meg mert csak a tökéletes külsejű fiúkkal állsz szóba, ők pedig találnak nálad értelmesebbet.
2019. jún. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 Barnabas333 ***** válasza:
71%
24esnek igaza van. De 4esnek is, megérett a világ a pusztulásra, ha az ma erény, hogy szereti valaki a ps4et. Ha azt írtad volna, hogy versenytáncolsz vagy imádsz kajakozni ..stb. de PS4...
2019. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves korig lehet jelentkezni? :D
2019. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az angol szavak teljesen felesleges használata marhára idegesítő.
2019. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
85%
Mennyire szép az arcod, mennyire vagy csinos?
2019. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
87%
Túl nagyok az igényeid és senki sem üti meg a mércét nálad. :D
2019. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
93%
Nyomass multis játékokat ps4-en, ott rengeteg srác van aki örülne egy ilyen csajnak. Annyira nem lehet nehéz párt találni magadnak amikor az ilyen fiatalok között kb 15% a nők aránya.
2019. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!