Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom a nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a nekem való srácot?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok viszont egyáltalán nem az a nagyon lányos lány (sminkelni szoktam, denem mindig és utálom a műkörmöt, póthajat, magassarkúkat, undorító lányos ruhákat stb.)

Vans cipő, csöves farmer meg mondjuk egy BP Krúbi póló jellemez

imádok olvasni, barátaimmal lógni na meg ps4!!4

hasonló stílusú boyt jó lenne kifogni, de a városomban csak ilyen tipik fiúk mászkálnak unalmas külsővel és stílussal

nem akarok a macskámmal megöregedni, help



2019. jún. 17. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:
nem nagyok az elvárásaim hisz én sem vagyok bomba nő amivel tisztában is vagyok, nem modell fiúra vágyom
2019. jún. 18. 15:37
 32/69 anonim ***** válasza:
82%
Nice try pincel anon.
2019. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, nem bántani akarlak, de te is egy típus vagy. Minden ember egyedi, de a legtöbben besorolhatók egy vagy két kategóriába. Te a csöves gatyás gamer/kocka csaj vagy. Ez is egy kategória, amiben nem vagy egyedül, szóval nem vagy teljesen egyedi. Tény, hogy kevesebb van belőletek a kelleténél, de azért nem vagy annyira különleges.
2019. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
100%
Adj lejjebb az igényeidből/fogyj le/javíts a megjelenéseden. A férfiaknak is ezeket szokták tanácsolni.
2019. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért írok, hogy vegyük fel egymást ps-en, aztán játsszunk! :D:D
2019. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
66%

Max ha küldesz magadról egy képet akkor tudnék mondani egy objektívabb véleményt.


Mivel általában egy pasit nem igazán zavar az a lista amit felsoroltál. Gyanítom hogy másban lehet a baj.


29f

2019. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
26%
31 éves tipikus boy vagyok. Én csak azért írok, mert már mindenki válaszolt, csak én nem. Ehhez a fontos kérdéshez csak ennyit tudok hozzátenni: ehhez nincs mit hozzátenni, magáért beszél xd
2019. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
82%
Engem is irritál, hogy angol szavakkal dobálózol indokolatlanul. Másrészt a stílusod egy éretlen tizenöt éves kislányra emlékeztet. Szerintem itt van a kutya elásva. Affektálsz, meg várod a Herceget a gép előtt.
2019. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
78%

Neked volt már egyáltalàn baràtod?

Egy pàrkapcsolathoz teljesen mas hozzaallas kell mint hogy ilyenek h szeretek olvasni meg farmerben jarok. Kb olyasmik h kompromisszumkepes vagy, mik a celjaid, mi hianyzik egy kapcsolattol stb. Parban szokas gondolkodni.


A 31 éves meg nem tudom mit akar egy teljes tapasztalatlan àrtatlan "kislanytol" .pff

2019. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
82%
Tudjuk, mindenki különböző, csak te nem. Olvasni is idegesítő volt.
2019. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!