Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szemétség volt elnevetnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség volt elnevetnem magam azon, hogy a szeretőm a barátja nyakába ugrott?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk, mentünk haza, és ahogy ment ki a recepción az irodaházból a barátja nyakába ugrott, mintha nagyon örült volna neki. 1-2 napja még a lakásomon nyögdécselt alattam. :) Ahogy ez eszembe jutott hangosan felkacagtam, mindketten rám is néztek, gyorsan elővettem a telefonom, mintha nyomkodnám. :)

Szemétség volt?



2019. ápr. 17. 23:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lehet ennyire beszűkült gondolkodású vki, h csak én létezem, több regisztrációval. Köszönöm, ennyire nem vagyok pro. :)

A másik meg, h hogy lehet vki férfi gyűlöló, ha azt írja, h a nők is szeretnek szexelni, és ehhez nem muszáj hót szerelmesnek lenni. :)

A másik meg az, h akkor is szánalmas vagy Kérdező, bármennyire is szépíted a bizonyítványod, mert egy olyan csajjal szexelsz, akit nem becsülsz semmire. Csak ilyen jut? Emberségből megbuktál. Gerinctelen dug a szánalmassal. Nos, szted ez annyira szép?


Na, most már tényleg lépek, mert az autószerelő bácsit nem érdekli, h én Gyk-zok. :) Csőváz mindenkinek! :)

2019. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%

"Elmondása szerint már első nap felfigyelt rám és belémzúgott, többször felajánlotta, hogy kidobja a fiút miattam, de nekem egy ilyen lány maximum üritőlyuknak kell csak. :)"


Azt hittem csak nők lehetnek ilyen naivan ostobák, de láthatóan nem így van. Jó tudni. :)

2019. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

De jó, hogy te ezt így látatlanban meg tudod állapítani, hogy mi igaz és mi nem :D

Irigykedő proli.

Azzal a tetra regisztrációddal mi a helyzet? Amivel gazdag mérnök-feleséget játszottál. Kitoltották már? Látom azért pontozgatásra bőven maradt még.

2019. ápr. 19. 15:19
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem itt senki nem védte a csajt.. Undorító dolognak tartom a megcsalást. A csaj egy ordas qrva a szemembe. De fogd már fel, hogy nem ez volt a kèrdèsed. Ezért nem arra reagáltam én sem... Hanem arra, hogy ettől csak szánalmasnak tűnsz.. Vannak fokozatok nyilván, de attól hogy a csaj a legszemetebb a sztoriban, te nem leszek szimpatikusabb.. Akkor sem ha bárkit ürítőlyuknak használsz.. Ha a csaj jött volna ide, neki is megírom, hogy egy köcsög.
2019. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Amúgy ez olyan, mint mikor lotyónak tartják a csajt, mert bárki megkaphatja.. Csakhogy, én azt sem tartom többre aki egy ilyen lányt megdug... Persze itt a csaj a nagyobb hunyó, de ez nem taplósági verseny...
2019. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
8%
Te vagy a kiraly. Vannak ilyen nok.
2019. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, mert aztán itt van ám rád mire irigykedni..:D Mire, hogy alád is alád fekszik egy ribi, akit bárki meg tud dugni? Na ne röhögtess.. Te is csak sorban állsz nála. Hatalmas az "irigység". Gyerekek...
2019. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!