Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szemétség volt elnevetnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség volt elnevetnem magam azon, hogy a szeretőm a barátja nyakába ugrott?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk, mentünk haza, és ahogy ment ki a recepción az irodaházból a barátja nyakába ugrott, mintha nagyon örült volna neki. 1-2 napja még a lakásomon nyögdécselt alattam. :) Ahogy ez eszembe jutott hangosan felkacagtam, mindketten rám is néztek, gyorsan elővettem a telefonom, mintha nyomkodnám. :)

Szemétség volt?



2019. ápr. 17. 23:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
8%

#20: Áruld már el, mit lehetne benne szeretni? Több válaszát is láttam már, nagyjából mind mögött ott volt, hogy mennyire megkeseredett és a férfiak nagy részét mennyire utálja. Fordított eseteknél nem nagyon írt semmit. Ezt kell szeretni?

Azt meg ne írd már, hogy csak sértegetjük. Kapott normális választ is kérdéseknél, de lehetetlen vele egy normális vitát összehozni. Évek óta ezt csinálja.


#21: Miért sajnállak? Nagyjából fentebb leírtam. Mondjuk, felesleges itt leírni, sosem érted meg, amit közölni akarnak veled.

Személy szerint mondjuk pont nem is ítélkeztem senki felett és nem az volt a kérdés, hogy jogos e a nevetése a kérdezőnek, hanem hogy szemétség e. Király, hogy ebben a "dzsungelben" még a szövegértelmezés is nehezen megy.

2019. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
4%

"Király, hogy ebben a "dzsungelben" még a szövegértelmezés is nehezen megy."


Akkor minek vagy itt?

2019. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%

ez ugyanaz, mint amikor nők várják, hogy majd elhagyják a férfiak a feleségüket értük, meg ők jobbak, mert velük szexelnek.

te is azt hiszed/próbálod hinni, hogy te jobb vagy, mert hát te szexelsz vele. a kanja is ugyanúgy megdugja mint te, de te nem vagy elég jó neki ahhoz, hogy inkább veled legyen. ez inkább szomorú rád nézve, mert láthatóan tényleg zavar, azért nevetgélsz és írogatsz ide...

és persze próbálod itt előadni, hogy te mekkora kan vagy, alattad nyögdécselt. a barátja alatt ugyanígy nyögdécsel, lehet jobban is, azért van mégis inkább vele.

ez inkább kínos.

2019. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem rosdzul esett auért nevedtél kínodba..ne haragudj de te sem vagy több erkölcsi értelembe mint a lány..amúgy meg vannak férfiak akik remek emberek de borzalmasak az ágyban vagy egyszerűen semmilyenek, a nőnek nincs orgazmusa, de őket a nők nem hagyják el hanem sajnos sokszor megcsalják..ezen inkább sírni kéne mint nevetni..én sosem csaltam senkit..
2019. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%
2#3# aki egy ilyen gerinctelen, kètszínű agyatlan lotyóval összeáll, az is megèr egy misét... És még ő röhög, mintha tökéletes lenne... És kiír erről egy kérdést.. Mi pedig erre válaszolunk. Kivesèzhetnènk, hogy milyen cafka a csaj és elmehetne színjátszó szakkörre, de attól a kérdező sem lesz kevésbé kretén.
2019. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
50%

Ja, és társkeresèsi problémák témakörben..

Pff 😀

2019. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%
Vannak ám szingli csajok is, és akkor senkin nem kell röhögnöd..
2019. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%
Na, ezért szeretek idejárni, respect 77%. :))
2019. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
3%

Látom megint sikerült összehozni, hogy a pasi a hibás.

Hány regisztrációdat szeded még elő ágnyeszka?

Siralmas ez az élet, amivel te rendelkezel.

2019. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Nem második vagyok, hanem első. :)

Elmondása szerint már első nap felfigyelt rám és belémzúgott, többször felajánlotta, hogy kidobja a fiút miattam, de nekem egy ilyen lány maximum üritőlyuknak kell csak. :)

Az albérlet miatt nehézkesebb a szakítás, felesbe fizetik.

A reggeli kommentek tartalma és stílusa ugyan az, valami férfigyűlölő, megkeseredett femináci írta be több regisztrációról egymás után, és felpontozta. Ez egyértelmű.

Te beszélsz túlzott erkölcsösségről a válaszolóknak, de engem leszólsz, hogy kihasználom a lehetőségeket. Micsoda logika! Én nem csalok meg senkit, nekem ehhez semmi közöm, maximum kettejüknek.

A nevetésem gúnyos volt, nem kínos, nem féltékenykedtem. A csaj már ma reggel is írt whatsappon, hogy mikor tali.

2019. ápr. 18. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!