Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aljas szemétség volna vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aljas szemétség volna vagy sem?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy lány a koliból, és feltűnt, hogy ő is többször rám nézett már. Megkerestem Facebookon, de ott kiderült, hogy barátja van. Nincs fent semmi képük, semmi, egyedül annyi, hogy ki van írva.

Szeretnék barátnőt, de nem akarok mások közé állni, arról nem is beszélve ha rosszul sülne el az egész. A másik felem viszont megpróbálná, de azt sem tudja, hogy hogy.

Szerintetek hagyjam a fenébe?



2019. márc. 27. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

"ő is többször rám nézett már"


Az igen!

2019. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem mindenki használja a Facebookot. Ismerkedjetek, aztán kiderül, tényleg van-e barátja, és ha van, mennyire fontos neki.
2019. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Meg tudom különböztetni mikor valaki rám néz, hogy azt, hogy teszi. Akinek meg barátja van az sokszor átnéz mindenkin. De nem is ez a lényeg.


Azt sem tudom, hogyan ismerkedjek vele...

2019. márc. 27. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Néha az emberek csak néznek, főleg ha felfigyeltek rá, hogy valaki folyamatosan lesi őket.


Leszólítani nem bűn, max elmondja, hogy a pasija üdvözöl.

2019. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy csak barátilag vagy szimpatikus neki. Attól még, hogy barátilag szívesen megismerne, nem biztos, hogy többet akar.

Ezt tapasztalatból mondom...Én is többször majdnem elhittem, hogy akar valamit...de nem. Azok a csajok akiknek van pasijuk sokkal, nyitottabbak barátkozás ügyileg, hisz nekik van egy fajta biztos "hátországuk", ahova veszély esetén (értsd ezalatt: látja rajtad, hogy te nem barátként közeledést) vissza tud húzódni azzal a felkiáltással, hogy: "bocsi, nekem van barátom"

2019. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ismerkedj vele aztán kiderül. Ha úgy tűnik tetszel neki akkor csak köszönj rá és meglátod a reakciót. Ha kedvesen szól vissza akkor jöhet a többi akár sablonos duma .."hogy vagy" stb. Ha veszi a lapot mindegy mit mondasz, kialakul a beszélgetés.


Ami meg a más kapcsolatába való beronditást illeti az nem érvényes. Ugyanis az ilyen korai, iskolai szerelmek általában nem szoktak a végsők lenni, az ember ilyenkor csak ismerkedik a kapcsolatokkal, keresi neki mi a jó, mi nem az. A legtöbb ember több hosszabb- rövidebb kapcsolaton esik át amíg megtalálja az igazit. Ezek a kapcsolat váltások is segítik az embert a későbbi választásban, tanul belőlük az ember, fejlődik. És magas azon kapcsolatok száma ahol valaki valakit lecsapott más kezéről, amit azért lehetett megtenni mert az a kapcsolat amiből valakit "elloptak" mégsem volt annyira szilárd, annyira nagy szerelem.

A világ így működik. Nem lehet felkészülni arra, hogy kivel hoz össze a sors. Lehet, hogy épp a legmegfelelőbb partnered van, (legalábbis azt hiszed) amíg meg nem ismersz valaki mást. Ilyenkor meg ez történik, mész a boldogságod után.


Fiatal korban pláne így van. Persze később jó lenne komolyan venni a dolgokat főleg ahol már házasság, gyerek van. Egy dolog a szabad választás a másik pedig a felelősségteljes hozzáállás.

De akkor is igaz, hogy csak azt viszik akit vinni lehet.

2019. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!