Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szemétség, ha nem engedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség, ha nem engedem közel magamhoz a nőket?

Figyelt kérdés

Mostanában (utóbbi 2-3 év) nem hagyom, hogy közel kerüljenek hozzám nők.

Vannak barátaim (nők is), velük más a helyzet, velük tudok őszinte lenni.

Egyszerűen a potenciális partnerekben érzem, hogy miután találkozunk egyszer-kétszer, beszélgetünk, nem akarom őket közel engedni, meggyőzni, erőlködni. Ebből sok a félreértés, sértődés. Érdeklődésen kívül nem ígérek semmit, nem fekszem le velük, még csók sincs.

Utána nem írok, ők egy idő után feladják, megkérdezik, haragszom-e rájuk, nem haragszom, nincs miért, velem van a baj.

Furcsa ez a szituáció, mert 24 éves fejjel, férfiként látom hogy a kortársaimnak, barátaimnak ezzel nincs gondjuk, értetlenül állnak ők is.

Aminek még lehet hozzá köze, az az, hogy aki nekem kellett volna hosszú távon, és akinek megnyíltam, annak én nem kellettem, utána pedig akit közel engedtem magamhoz, rájöttem, hogy nekem nem kell hosszú távra, sajnos meg is bántottam a lányt.

Plusz, az utóbbi két év sajnos nem volt a legegyszerűbb a családomnak, két nagyszülőm hunyt el (nagyapám Alzheimeres, otthon ápoltuk, nagyim megvakult, szintén), közben anyagi csőd közelébe kerültünk, azóta pénzügyileg rendben vagyunk, kezdünk kilábalni belőle (együtt élek nővéremmel, édesanyámmal). Nővéremről kiderült, hogy skizofrén, gyógyszert szed, azt leszámítva gyakorlatilag teljesen talpra állt, teljes életet él! Támogatom a családom ahogy tudom, már nincs vészhelyzet, de érzem a hiányt, vágyom rá, hogy a barátaimon túl legyen valakim.

Biztos hogy ennek az egésznek van köze a problémámhoz.

Bocs, ha sok az infó, szégyent éreztem ezzel kapcsolatban, jó volt kiírni magamból. Járok szakemberhez, egyelőre idáig még nem jutottunk el a sztoriban.

24/f



2018. dec. 25. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Magaddal cseszel ki. Majd úgyis rájössz.
2018. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
több marad nekem:3
2018. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

#1. Te is...magad ellen beszélsz, ha rájön, így több jut neked :D

32/f

2018. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Erőt, egészséget kívánok és kitartást. Remélem, jobbra fordul a sorsod. Aterzem a helyzetedet. Nekem is volt beteg nagyszülőm, én tettem be halottan a fémkoporsóba. Azt hiszem, annyit szenvedtél, hogy már nem is hiszed el, hogy boldog lehetsz. Ismerős.
2018. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Nincs veled semmi baj. Egész egyszerűen csak arról van szó, h nem találtad meg a megfelelőt. Én is így vagyok ezzel, nekem is van, h 1-2 találkozás után nincs kedvem erőlködni, ez azért van, mert az illető nem érdekel annyira, hogy erőfeszítéseket tegyek azért, hogy együtt legyünk. Ha tényleg igazán akarnád, akkor nem szaroznál, csak hát úgy vettem le, h amikor te akartál komolyat valakitől, akkor pont ugyanúgy pofára estél, ahogy én.
2018. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Önmagában nincs abban semmi szemétség, hogy nem akarsz közel engedni másokat.


Viszont általában azt ítélném szemétségnek, ha valaki játszadozik mások érzéseivel.


Ha sokszor kerülsz ilyen helyzetbe, talán oda kellene figyelned arra, hogy ne legyél félreérthető mások számára.


"Érdeklődésen kívül nem ígérek semmit, nem fekszem le velük, még csók sincs."

Milyen jellegű érdeklődésről van szó? Ha előzőleg elhiteted velük hogy van valami köztetek és aztán idegenedsz el, akkor nem csodálom, hogy szemétnek néznek.


"Aminek még lehet hozzá köze, az az, hogy aki nekem kellett volna hosszú távon, és akinek megnyíltam, annak én nem kellettem, utána pedig akit közel engedtem magamhoz, rájöttem, hogy nekem nem kell hosszú távra, sajnos meg is bántottam a lányt."

Sajnálom, ha ilyen a lelkivilágod, nyilván nem mondhatom, hogy szeresd azt, aki iránt nem tudsz már érzéseket táplálni, viszont ez végeredményben így szemétség. Talán kerüld a kapcsolatokat, amíg nem teszed rendbe magadban azt, hogy mit is akarsz.

2018. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most nem engeded, lehet idő kell, aztán lehet majd engeded. Legyél türelmes.
2018. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!