Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamhoz való pasit?

Figyelt kérdés

Tudom ez így furcsa de mégis?

Ismerkedek, de annyira másmilyenek mint én. Pedig átlagosnak tartom magam, helyes csinos állítólag.

38n


2018. szept. 3. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert a te korodbeli ferfiak a 25 ös felkarolni szükséges lánykáklal vannak. 26f
2018. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy miért nem találsz magadnak megfelelő pasit, azt nem tudom. Ezer és egy oka lehet.


Azt, hogy hogyan tudnád az esélyeidet növelni, azt tudom. A HVG Pszichológia 2018/2-es száma egy tematikus kiadvány, pl. a nemek közti viszonyok átrendeződésről is szól. Almási Kitti: Hogyan találjon egy erős és intelligens nő társat magának? c. cikke egy különösen neked való írás. Amely nőismerősömnek eddig ajánlottam azt a lapot, mind pozitívan nyilatkozott az olvasottakról.

2018. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Leginkább valószínűleg azért, mert az általa "magamhoz való pasi"-k úgy gondolják, hogy te meg egyáltalán nem vagy hozzájuk való.
2018. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LazyJones ***** válasza:
Talán ne a hozzád illőt keresd, hanem azt, akivel boldog vagy. Mi sem vagyunk barátnőmmel egymáshoz illők, mégis boldogok vagyunk.
2018. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kérdező! Fehérvári vagy?
2018. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hat miert lennenek ugyanolyanok ? Te no vagy ok meg ferfiak
2018. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38 éves vagy? Eddig mit csináltál hol voltál? Utóbbi kb 20 évben választék volt bőven. Húzz bele mert úgy jársz mint az ismerősöm aki el volt látva pasikkal majd azon kapta magát hogy elfogytak azok akik feleséget, gyermekük anyját látták benne és jöttek az elvàlt negyvenesek akik már megcsinálták a saját gyereküket ki után fizették a gyerektartást, abból a szempontból befejezték a pályafutásukat de kellett nekik valaki aki kéznél van ha kanosak. Mégha vannak is érdeklődők nem mindegy az indíték...
2018. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A negyvenesek ha kapnak 28-30 eveset miert a 38ast valasztanak ?

Szoval szerintem ilyen korban mar a 45-50 eveseket erdemes neznie.

2018. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

36 évesen ugyanezt kérdezem, csak férfiban.

Sportolj, kirándulj, utazz, tanulj valamit tanfolyamon, könyvtárba-, rendezvényekre járj, és ezáltal remélhetőleg rád talál valaki.

2018. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen lenne az a normális pasi?
2018. szept. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!