Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya lányként hogy tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként hogy tovább?

Figyelt kérdés

23 éves csúnya lány vagyok. Próbáltam javítani a külsőmön(értsd edzek, ápolt vagyok, sminkelek, figyelek az öltözködésemre, stb). Mégsem vagyok szép, ezt el kell fogadnom.

Azonban a mai világban ez rányomja az ismerkedésre a bélyeget. Bulikban nem jönnek oda hozzám a fiúk, egyetemen a barátnőimmel beszélgetnek, hiába vagyok jófej=nem egy pasi mondta, miután megismert, hogy különleges a személyiségem(csakhát finom utalásokat kaptam, hogy a külsőm nem jön be nekik ).

A lényeg, hogy elhatároztam, hogy neten ismerkednék, és a számomra szimpatikus fiúkat bejelölöm. Na ez meg is történt, egyik sem jelölt vissza. :)

Pedig van, amelyikkel egy városban lakom, és köszönünk is egymásnak.

Számomra ez roppant megalázó.

Nem tehetek róla, hogy nem születtem szépnek, de kihozom amit tudok magamból. Mégis mit tehetnék? Nem otthon ülök és sírok, mégis ezt kapom.

Mielőtt írnátok, nem, nem a tipikus macsó rosszfiúk jönnek be. A lécet is leraktam.

Elvárásaim vannak, hogy ne legyen elhízott, ápolt legyen, ne legyen hosszú a körme, stb, de ezek az igényesség jelei(egy fiú akart velem járni, az is ápolatlan volt9).

Mit tehetnék még? Nem privát üziket kérek, hanem tanácsot, hogy ki mit tenne a helyemben.


2018. dec. 23. 12:08
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Egy kép jól jönne, nem ismerkedni, segíteni!!!
2018. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

40


Végre egy pozitív válasz! Probléma-problémakezelés-megoldás.

2018. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyan ferfiak akik nem igenytelenek de van rajtuk egy kis plusz súly! Az a gond hogy a kérdező is felszínes ! Biztos valami tv ben látott ide alt kerget a hétköznapi pasikat meg elutasítja.
2018. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
36%
Az a kis plusz súly +40 kiló általában. És modell alkatú csajokra hajt.
2018. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

ma 11:55


És szerinted a modell alkatú csaj szóba áll ilyen pasival? Akkor miért is ne nevetesse ki magát?

2018. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Azért, ma 12:10, mert igényeik aztán vannak. Kár, hogy magukkal szemben meg semmi. Még annyi se, hogy mondjuk 32 éves fiatal emberként ne nyomjon egy mázsat.
2018. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
A pasik igényeit le kell szarni,neked legyen jó,látom nem vagy valami értelmes.
2018. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Na ne mondd
2018. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%

Én azt figyeltem meg, hogy egy relatíve csúnya lány/nő nagyobb eséllyel talál magának valakit, mint egy relatíve csúnya fiú/férfi.


Ha eltekintünk az olyan kivételes esetektől, hogy az egyik fél meglát valamit a "csúnya" másikban és emiatt van vele együtt, vagy tényleg a belső számít nála, stb. akkor szerintem az az egyszerű oka van ennek, hogy mindig van eléggé kanos fiú/férfi, aki a "csúnya" lányokat/nőket is "bevállalja".


Ha egy férfi csúnya és nincsen pénze se (és eltekintünk a fentebb leírtaktól, pl. kellemes személyiség), akkor örülhet, ha végre valahára valaki ráfanyalodik. Míg egy csúnya nőre rá fog menni az, akinek úgymond nem jut más és/vagy dugni akar.


De egyébként kép nélkül tényleg nem lehet tiszta érveket mondani.

2018. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Én elfogadtam, hogy amíg nem lesz rengeteg pénzem, addig normális barátom sem.

Nálam mondjuk próbálkoztak, de csak csövesek és 1 szociopata (akivel volt is kapcsolatom, de szakítottunk mert nem bírtuk egymást)

Ja és ne tegyél képet, inkább kozmetikushoz/sebészhez/fogorvoshoz menj - úgy értem szüntesd meg a csúnyasàgod okát, vagy legalább hozd fel magad annyira, hogy "súrold" az átlagot.

2019. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!