Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 évesen lányként fura, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen lányként fura, ha szűz vagyok? Ideje lenne ezen változtatni vagy varni tovabb?

Figyelt kérdés

Igazabol nem ez a teny zavar. Csak, hogy valaki emiatt megijedt tolem. Na meg lehetőségem is lett volna ezen változtatni, csak nem ereztem, hogy egy aznap megismert emberrel, vagy egy olyannal csináljam, akirol tudom, hogy ennyit akar tolem.


Szoval nem a kinezetemmel van a baj. Az elvarasaim szerintem teljesen rendben vannak. Csak egyszeruen akiket eddig szimpatikusnak talaltam, vagy csak ennyit akartak, vagy ennyit se. Szoval normalis kapcsolatot nem sikerult kialakitanom, mondhatni eleg szerencsetlen vagyok ebben.


Csak mar kicsit öregnek tartom magam.

Szerintetek erdemes varni, vagy tegyem meg?


Köszi :) (Nem kérek privát uzenetet, hogy majd valaki átjön es megcsinàl! :))


2017. jan. 3. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nyugodtan várjál még, gondolj bele azért ez elég meghatározó pillanata az életünknek és nem feltétlen akkor marad emlékezetes ha mindegy mindegy alapon túlesel rajta. Nem vagy lemaradva semmiről .
2017. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagy te még öreg 21 évesen. Nagyon is érdemes várni. Aki értelmes aki nem csak d*gni akar hanem VELED lenni az pont le fogja tojni, hogy szűz vagy még :)

Az értelmesebbjének még kifejezetten erény is, hogy 21 éves korodra nem feküdtél össze már fűvel fával. Ha eddig nem igazán volt kapcsolatod ez így van rendjén, szóval ne aggódj emiatt aki ilyen miatt megijed az meg sem érdemli, hogy veled legyen :)

2017. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem azert gaz egy kicsit,hogy 21 eves letedre nem sikerult egy normalisnak mondhato kapcsolatot sem osszehoznod.

Le lehet pontozni,de ez azert kicsit gaz,valoszinu az erzelmi intelligenciad nem egy 21eves szintjen van,esetleg megis nagyok az elvarasaid a ferfiakkal szemben.

2017. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem fura, mivel elég introvertált vagyok, és csak olyannal feküdnék le, akit nagyon szeretek és teljes mértékben képes vagyok megbízni benne. Ha 30 éves koromig nem találok ilyet, akkor 30 éves koromig szűz leszek. Nem különösebben izgat. Addig ott van a kezem. Persze a családom hülyének néz, mert nekik nem fontos, hogy olyan emberrel legyenek együtt, akik hozzájuk illenek, csak vannak valakivel, hogy ne legyenek egyedül. Hát ez nem én vagyok. De nagyon nem!
2017. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

"Az értelmesebbjének még kifejezetten erény is, hogy 21 éves korodra nem feküdtél össze már fűvel fával."


Pontosabban egy értelmesebb egyént nem fog zavarni, hogy nem ő lesz az első életedben.

2017. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Csak azért hogy túl legyél rajta, meg ciki, meg gáz, csak ezért NE tedd!! Ne a mások véleményétől függj. Ha csak ezért mennél bele, azt könnyen lehet hogy nagyon megbánnád.
2017. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az elvarasaim max olyan szempontbol magasak, hogy szeretem, ha valaki hasonlo értelmi szinten van mint én.
2017. jan. 3. 12:20
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Fura, mert ritka, aki ennyi idősen veszíti el(tudom, mert én is majdnem ennyi voltam), de egyáltalán nem gond.


Az lenne a gond, ha egy darab húsként árulnád magad, csak hogy túl legyél rajta. Ha valakit szívvel-lélekkel kívánsz, megbízol benne, és úgy érzed, jó élmény lenne vele, akkor tedd, máskülönben NE. Mert azt meg fogod bánni.


21/L

2017. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem fura, meg annyira nem ritka. Én is 20-21 voltam, mikor először szexeltem. Sosem éreztem furának.

Nyilván csak akkor szexelj, amikor kedved van hozzá vagy megkívánod, az, hogy ez komoly vagy laza kapcsolatban valósul meg, az a te dolgot és teljesen lényegtelen. Csak azért szexelni, hogy túless rajta, elég hülyeség szerintem. Nem kell ennek a szüzesség témának ekkora feneket keríteni meg túlgondolni. Amikor jól esik.

2017. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
A szüzesség nem bír egyforma jelentéssel a két nemnél. A nőknél kifejezetten jó pont, ha még szüzek, a férfiaknál viszont éppen hogy szégyen és röhej, ha a húszas éveikben még szüzek.
2017. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!