Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 évesen lányként fura, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen lányként fura, ha szűz vagyok? Ideje lenne ezen változtatni vagy varni tovabb?

Figyelt kérdés

Igazabol nem ez a teny zavar. Csak, hogy valaki emiatt megijedt tolem. Na meg lehetőségem is lett volna ezen változtatni, csak nem ereztem, hogy egy aznap megismert emberrel, vagy egy olyannal csináljam, akirol tudom, hogy ennyit akar tolem.


Szoval nem a kinezetemmel van a baj. Az elvarasaim szerintem teljesen rendben vannak. Csak egyszeruen akiket eddig szimpatikusnak talaltam, vagy csak ennyit akartak, vagy ennyit se. Szoval normalis kapcsolatot nem sikerult kialakitanom, mondhatni eleg szerencsetlen vagyok ebben.


Csak mar kicsit öregnek tartom magam.

Szerintetek erdemes varni, vagy tegyem meg?


Köszi :) (Nem kérek privát uzenetet, hogy majd valaki átjön es megcsinàl! :))


2017. jan. 3. 11:08
1 2
 11/18 Szergej55 ***** válasza:
Szerintem nem mindegy, kivel és hogyan veszíted el, nem vagy öreg még ehhez.
2017. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Én pl. nagyon örülnék annak ha kiderülne arról akivel ismerkedek hogy képes volt várni a megfelelő személyre, és úgy gondolná hogy én vagyok az. Nekem sokat jelentene, úgyhogy én is csak lebeszélnélek arról hogy elsiesd. Pár évet még simán kibírsz ha tényleg úgy gondolod hogy csak normális kapcsolatban érdemes megtenni. Bár az hogy ezt a kérdést kiírtad inkább arra utal, hogy ebben te sem vagy biztos, és csak azért kerültél ilyen helyzetbe mert így alakult, nem pedig azért mert te alakítottad így tudatosan... Pedig vannak még azért jó páran rajtam kívül is akik tudnák ezt értékelni.
2017. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Na látjátok ez történik akkor, amikor a nők a férfiak szabályai szerint akarnak játszani.

A férfiak szemében a szüzesség egy szégyenfolt, amit minél hamarabb le kell kaparnod magadról, lehetőleg még 20-22 éves korod előtt, ha pedig erre nem vagy képes, akkor fel kell készülnöd arra, hogy te leszel a haverjaid szűz kisfiús vicceinek az örökös célpontja. A nők ezt látva szintén így kezdtek el vélekedni a saját szüzességükről, csakhogy nem is tévedhettek volna ennél nagyobbat. A férfiak 99 százalékát egyáltalán nem zavarja, ha egy nő szűz, sőt sokuk még külön örül is ennek, de mivel ők úgy akarnak játszani, minta férfiak, ezért ők is elkezdték megvetni a saját szüzességüket, holott a női szüzesség egy érték, nem véletlenül emelte piedesztálra szinte az összes valaha létezett kultúra a szűz nőt, mint a tisztaság és szépség jelképét.

A férfi szüzesség olyan, mint egy ki nem próbált kard, vagyis mindenki igyekszik minél előbb húsba vágni, hogy kiderüljön működik-e és ha egy bizonyos idő után sincs letesztelve a kard, akkor jön a gyanakvás, hogy biztos nem elég éles vagy nem elég kemény az a kard. A női szüzesség ezzel szemben olyan, mint egy bontatlan üveg jó bor. Különleges alkalmakkor kell felbontani, nem csak úgy egy sima esti meccsnézéshez vagy fröccsözéshez és az első kortyot mindennél jobban ki kell élvezni.


Remélem sikerült mindenkit megsértenem, az anyázásokat privátba kérném, további szép napot!

2017. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%

Ez az utolso komment elegge konzervativ felfogasra vall,hogy a no szuzessege ertek.

Se a ferfi se a no szuzessege nem az,ez csak egy allapot,hiaba ruhazzuk fel minden fele hulyeseggel a temat.

Persze,se a no,se a ferfi ne fetrengjen minden heten massal de azert ne csinaljunk ugy,mintha erteke lenne a szuzessegnek.

2017. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

Az meg egyenesen felháborító, hogy ez alapján ítélj meg valakit.

Attól, hogy szűz lehet a legszemetebb, legaljasabb keci, akivel valaha találkoztál, és azért mert valakinek volt már egynél több partnere, egyáltalán nem biztos, hogy romlott és rossz ember.

2017. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen nagyon fura.
2017. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérlek, várj az igaz szerelemre. Tanulj az én hibámból. 19 voltam....és szűz . Nagyon siettetett mindenki körülöttem még a saját nagymamám is!!!! Aztán mikor meghallottam hogy egy 15 éves egy 35èvessel mennyire boldogan kefélget, én is megtettem egy fiúval aki szimpatikus volt. Kedves,romantikus minden szupi DE vége lett... és mi maradt? A szív fájdalom! 2 éven keresztül ! Minden nap! Minden reggelén... azt gondoltam nem kötődhetek ennyire az elsőhöz mint ahogy elmondták DE IGEN! Kérlek ne éld át ugyanezt mint én. Vigyázz a testedre. Nem éri meg ez a fájdalom...amit át élhetsz.
2017. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%

17-es, azt ugye tudod, hogyha kapcsolatban vagy és véget ér, akkor majdhogynem az esetek 90 %-ában fáj, ami utána marad?

Ennek semmi köze a szüzességhez.

Én egy ismerősömmel veszítettem el, figyelmes volt, jó volt, nem volt érzelmi kötődés és ez így volt jó.

2017. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!